STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Yobo ya bak ofsayt diye elini kaldırıyor. :D

Stoch ta ne asisit yapmış arkadaş öyle . :D

Bülent Korkmaza rağmen kazanmaya başardılar. Resmen izledi benim gibi maçı kenardan.

Takımı oyuncuları tanımayan birini getir koy izlesin maçı eminim kenardan müdahale ederdi. dakika 87 olmuş daha ilk değişikliğini yapıyor. o 3 değişiklik hakkı sana zaman öldürmek için verilmiyor saha içinde ters giden birşeyler olduysa problemi düzeltmen için veriliyor.

Neyse yinede kutluyorum galibiyetlerini.

Fb'nin deplasman fobisi var, daha çok puan kaybederler yeterki rakip takımlar katı defans yapsın. Ayrıca Melih Şendilin yanındaki spikerin her fb aleyhine olan pozisyonları yorumlayıp lehine olmayanlara sesini çıkarmaması beni acayip sinirlendirdi.

Aynen ofsayt diye elini kaldırıyor koptum ya :D

Eboue nin etkisinde hala :)

Bülent Korkmaza rağmen kazanmaya başardılar. Resmen izledi benim gibi maçı kenardan.

Takımı oyuncuları tanımayan birini getir koy izlesin maçı eminim kenardan müdahale ederdi. dakika 87 olmuş daha ilk değişikliğini yapıyor. o 3 değişiklik hakkı sana zaman öldürmek için verilmiyor saha içinde ters giden birşeyler olduysa problemi düzeltmen için veriliyor.

Neyse yinede kutluyorum galibiyetlerini.

demekki kenardaki topcularina güvenememis

fenerin cok puan kaybetmesi lazim

fenerin su anda en iyi ihtimal 21 puani var, en iyi ihtimal (yani eksi 30 yerse, ki daha cok yicek gibi)

aykut ne guzel basin toplantisi oyle

basini toplamisin ama kafani toplayamamisin

Dün akşamki maçı izleyince şöyle düşündüm. Bu takım bu oyunla şampiyon falan olamaz. Sow un transfer edildiği gün şunu söylemiştim hala söylemey devam ediyorum. Sow u almaları bir şey değiştirmiyor çünkü fenerin ortasahası rezil durumda diye. Bizim bu fenere kadıköyde çakmamız farzdır. Alınacak beraberlik bile bana kalırsa kötü sonuç sayılır. Tabiki adaletli bir maç yönetildiğini varsayarak söylüyorum bu lafı. Beter olun.

Abi uzun zamandır söylüyorum, bu adamlar top falan oynamıyor. Yemin ediyorum bala şeye alıyorlar maçları. Hakemler gerekli kararları verseler hiç bir maçı 11 kişi tamamlayamazlar. Beşiktaş maçından önce hem Alex hem Christian'ın kırmızı yemesi lazımdı es geçtiler.

Bu hafta bizim Kayseri maçında da yemin ediyorum nasıl olur da kırmızı çıkmaz Kayseri'ye hakikaten çok kızdım. Yani ne olması lazım ayak mı kırılacak illa ki.

"Galatasaray'ın gerisinde olmayı hakedecek oyun oynamıyoruz" cümlesini düşündüm dün maçı izlerken, hak vermedim değil, adamlar rezil durumdalar, bırakın bizim arkamızda olmayı, Kayserispor'un arkasında olmayı bile hakedecek oyun oynamıyorlar.

Abi uzun zamandır söylüyorum, bu adamlar top falan oynamıyor. Yemin ediyorum bala şeye alıyorlar maçları. Hakemler gerekli kararları verseler hiç bir maçı 11 kişi tamamlayamazlar. Beşiktaş maçından önce hem Alex hem Christian'ın kırmızı yemesi lazımdı es geçtiler.

Bu hafta bizim Kayseri maçında da yemin ediyorum nasıl olur da kırmızı çıkmaz Kayseri'ye hakikaten çok kızdım. Yani ne olması lazım ayak mı kırılacak illa ki.

Yok kardeşim vermezler. Ama gerçekten çok zorlandık maçta ne yalan söyliyeyim. Bu arada Eboue' siz son maçımızı oynadık bir sakatlık yaşanmazsa. Bu arada Fetullah yemin ederim bende maçı izlerken aynı şeyi söyledim.

"Galatasaray'ın gerisinde olmayı hakedecek oyun oynamıyoruz" cümlesini düşündüm dün maçı izlerken, hak vermedim değil, adamlar rezil durumdalar, bırakın bizim arkamızda olmayı, Kayserispor'un arkasında olmayı bile hakedecek oyun oynamıyorlar.

Onu hem oyun için hem de genel olarak söyledi Caner denen köpek. Yani Galatasaray kim ki biz onu gerisinde olacağız dedi.

Yahu Caner sen salaksın ama yani bunu ne yapıcaz. 3. Ligdeki bir çok topçu bile beynini kullanarak oynuyor ya o ne olacak.

Hayatımda büyük bir hızla direk adamın üstüne giderek ve adama çarparak çalım atmaya çalışan başka bir futbolcu görmedim. Sen busun

Edit: Sarp bile senin bu yaptığını yapmıyor yani düşün

Üst Alt