STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | K.Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Güntekin'in devre arasındaki yorumunu gördünüz mü?

'' Birinci devrede golü daha çok isteyen, daha çok zorlayan, daha net gol pozisyonlarına giren Kayserispor'du. 3 tane net gol pozisyonu vardı Kayseri'nin ''

Adamın bir tane olumlu yorumu yok Galatasaray için. Bir de birbirleriyle çelişiyorlar. Rıdvan 3-5 dakika sonra Galatasaray'ın pozisyonlarını saydı 4 tane çıktı. E hani Kayseri üstündü.

Biz Kayseri maçında zorlandık ama 2 yi atsak 4 olurdu maç. Ve öyle bir oynadık ki, kaç defa topu Kayseri ceza sahasına pas yaparak sokup, orta sahaya geri dönüp tekrar pas yaparak içeri girdik. Ben Galatasaray'ın azminden, oyunundan çok memnunum. Melo'yu bazen eleştiririm ama çok çok beğendim.

Beşiktaş gider 8M verip alır şimdi onu. Tabata misali

Harbiden Rıza. Bu beşiktaş mal mı? Anlet açmak lazım :) Ben hala tüpçünün zihniyeti anlamış değilim. hayır sadece futbolda yapmıyor bu salaklığı basketbolda da yaptı. Sen git lokout un bitebileceği riskini göre göre bütün sistemini oradan milyonlarca dolara getirdiğin adamların üzerine kur. Sattığı tüpleri fazla kokluyor sanırım bu herif :)

İşte Fener ikiyi bi şekilde attı bu Kayseri'ye maç 4 oldu. Hem de Amrabat yokken yaptılar bunu. Amrabat olsaydı Kayseri Fener'i yenerdi açık net

Harbiden Rıza. Bu beşiktaş mal mı? Anlet açmak lazım :) Ben hala tüpçünün zihniyeti anlamış değilim. hayır sadece futbolda yapmıyor bu salaklığı basketbolda da yaptı. Sen git lokout un bitebileceği riskini göre göre bütün sistemini oradan milyonlarca dolara getirdiğin adamların üzerine kur. Sattığı tüpleri fazla kokluyor sanırım bu herif :)

Evet mal.

Aziz

Demirören

Cavcav

Bu adamlar Türk Futbolu için virüs gibi adamlardır. Eklemeler de olabilir tabi. Derhal kurtulmak lazım. Birisi gitti kaldı ikisi

Helal olsun Kaptan başarıların devamını dilerim inş kümede kalırsınız..

Sow da ellerinde patlar bunların.Sow 4-3-3 için iyi bi forvet oyuncusu fenere pivot özellikleri olan bi adam lazımdı.Gene ellerinde patlayacak 10m avro :)

Hayatımda büyük bir hızla direk adamın üstüne giderek ve adama çarparak çalım atmaya çalışan başka bir futbolcu görmedim. Sen busun

Caner'in böyle şeyleri çoktur.

Dün de vardı çok değişik bir şey :) Sol açıktayken orta sahadan bir top geldi, önce topu durdurdu sonra 3-5 adım geriye gitti, tekrar topa doğru hareketlenerek orta açtı.

Bu Aykut Kocaman eğer Avrupa'dan bir tane topçu biliyorsa ne olayım. Yıllardır Sow Sow diye diye getirdiler adamı. Ulan adamın özelliklerine baktın mı sen. Lille nasıl oynuyor baktın mı? Sana uyup uymayacağına baktın mı? Sana uyacak adam değil Sow.

Ezberci Aykut

Yalnız bir şey diyim mi, şu Engin Baytar'ın yaptıklarını atıyorum 8 Milyon Euro'ya Premier Lig'den bir tane futbolcu alsak ve o yapsa var ya, heykelini dikeriz heykelini. Şimdi bize normal gibi geliyor ama adam feci çalışkan. Cana'ya taptı bu taraftar, Engin'e sadece iyi der geçer.

Yalnız bir şey diyim mi, şu Engin Baytar'ın yaptıklarını atıyorum 8 Milyon Euro'ya Premier Lig'den bir tane futbolcu alsak ve o yapsa var ya, heykelini dikeriz heykelini. Şimdi bize normal gibi geliyor ama adam feci çalışkan. Cana'ya taptı bu taraftar, Engin'e sadece iyi der geçer.

Cana' nın nesine aldandıysak. Ben şahsen beğenmiyordum hiç oyununu. Muslera' yı alırken yardımcı olduğu için teşekkür etmekten başka birşey gelmez elimden. Bu arada Engin gerçekten çok çalışıyor. Hırsını kavgada değilde futbol içerisinde kullanmasını da Fatih hocaya bağlıyorum. Böyle giderse milli takımda da kendisine yer bulacaktır. Bulmalı da.

Öyle abi Türk futbolcusunun değeri malesef yok.Bazı şeylerin değerini çok geç anlıyoruz.

Engin 4 yıllık imza atınca aynen şunu dedim.

Risk budur.

Son maçlarda görüldüki,takımın pres gücünde,kontra ataklarda önemi büyük.

Çok koşuyor ve limitlerini zorluyor.

İlk geldiğinde 60 larda yerde sürünüyordu,şimdi 90 da bırakıyor kendini.

Azimli hırslı ve çalışkan.Son yediği kırmızı kart öfkesini kontrol edebilmesini sağlamış.

Cana' nın nesine aldandıysak.
Muslera ile takasta kullanmak için almışısız.:D

Şaka bi yana Bu herifin hırsı ve mücadelesi için almışlar ama anlaşıldıki bu tür oyuncularla bir yere kadar gidebiliyorsunuz. Günümüz futbolu artık sadece top kazanmayı değil kazandığın topu olumlu kullanmayı gerektiriyor.

bizim maçtada akşamki gibi oynarlarsa hayatlarının en kötü 90 dakikasını geçirebilirler.

bizim maçtada akşamki gibi oynarlarsa hayatlarının en kötü 90 dakikasını geçirebilirler.

Nerde o günler. Adamlara bir şeyler oluyor, deli gibi oynuyorlar. Tabi buna feci, dehşet, korkutucu, ürkütücü, efsane, müthiş, mükemmel, harikulade, anlamsız, gereksiz, acayip, fevkalade, iğrenç vs. ŞANSlarını ve hakemi de ekleyin.

Üst Alt