STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

şike davasında yargılananlar kendilerini savunmak için Galatasaray-S.Graz maçının görüntülerini izlettiler ya, bir dahaki duruşmada da bu maçın görüntülerini izletsinler. Galatasaray maçı yaklaşırken garibim Ankaragücü maçı öncesi ceza sınırındakiler nasıl dakart görüp bize gelene kadar kartları sıfırlanıyor onu izletsinler...

Yav olabilir tamamda herşeyi şikeye bağlamamak lazım.Feneride hiç sewmem ama sıktı artık bu şike muhabeti.

Hacı bende sıkıldım ama işte adamlar yapmaktan sıkılmadı kaleciyi görüyorsun puşt herif sahilde manita keser gibi topu izliyor denyo.

İşin içinde aziz ve hacı cavcav varsa her türlü namussuzluk vardır o işte.

Adamlar alelen yatiyorlar sike yok tamam,kabul hadi. Ama yatti bugun gencler. Bizim macta rakibin sari kartina bile sike diyecek bir taraftara sahip fenerbahce. 10 yil onceki strumgraz macini hakime izlettirip sike var diyen baskana sahip. Her defasinda ortada bisey yokken bize cirkeflik yapan takim bu. Tutupta su serefsizleri savunmayin artik bu forumda. Dusmanda olun demiyorum. Savunmayin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Yav en çokta bu işte biz kazamdık mı şike diolar onlar kazandımı biz şikediyoz insan sıkılıyor bunları duymaktan.

Yav en çokta bu işte biz kazamdık mı şike diolar onlar kazandımı biz şikediyoz insan sıkılıyor bunları duymaktan.

sen onların şike muhabbetine karışmısın belliki. GS böyle muhabbetlerin içinde adı anılcak takım değil. angutların ne dediğide önemli değil.

Peki 61 konuk madem beyniniz az çok çalisiyor, bu adamlar nasil olurda fenerbahçe deplasmaninda sifir sari kart gorduler biraz dusunun?? Bizim maça oyuncularini sakladilar resmen.. O maçtaki performanslarinida gorucez... Bu sekilde maç seçmek ne guzel.. Hani 17 ye karsi birdiniz lan? Noldu Sivas'a haftaya gençlere umut bagladiniz?

Imi cimi yok, kesinlikle yattilar.. Kaleci mazallah yatak sersen yatar.. Stoch'un ilk golunde elini uzatip geri çekiyor.. Digerlerinde topu izliyor resmen.. takim olarak yatis modundaydilar.. Maksat 9 puani eritmek..

Sonuçta bi kere şike yapmışlar nerden bilebiliriz bi daha yapmayacaklarını.Bu lekeyi hiç bişekilde temizleyemeyecekler.Adları hep şikeci takım olarak anılacak.Her zaman!

Peki 61 konuk madem beyniniz az çok çalisiyor, bu adamlar nasil olurda fenerbahçe deplasmaninda sifir sari kart gorduler biraz dusunun?? Bizim maça oyuncularini sakladilar resmen.. O maçtaki performanslarinida gorucez... Bu sekilde maç seçmek ne guzel.. Hani 17 ye karsi birdiniz lan? Noldu Sivas'a haftaya gençlere umut bagladiniz?

Imi cimi yok, kesinlikle yattilar.. Kaleci mazallah yatak sersen yatar.. Stoch'un ilk golunde elini uzatip geri çekiyor.. Digerlerinde topu izliyor resmen.. takim olarak yatis modundaydilar.. Maksat 9 puani eritmek..

abi sahaya yansımamış ama :D

Maçı izlemedim ,sadece özetleri izledim .Bence 6-1 mok atılacak bir skor değil.Gayet organize gollerde vardı.Fenerbahçe maçında çok dikkatli olmamız lazım.

Sergen can tarhan zeren egeliler tarkan akarrrrr

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | 3 Mart | 19.00

Fenerin bu maçta puan kaybetmesinin imkanı yok . Maç içinde GB 2-0 öne geçse bile boşa ümitlenmeyin . Boşuna sinir stres yapıyorsunuz . Hala ders almadınız mı ? Fb'ye K.Köy'de malubiyet yok bu sene . Hakemleri görmüyor musunuz ?

2 gerçek var ;

-Fb'ye bu sene K.Köy'de malubiyet aldırmayacaklar (bizim maç dahil)

-Fb playoff'da olmayacak .

Lan adamlar bir galibiyet alıyor , hepini çığrınızdan çıkıyorsunuz . Bi rahat olun yav . Yukarıdaki post'u bu konu içine 1 hafta önce yazdım neredeyse . Boşuna stres yapıyorsunuz :ka21:

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | 3 Mart | 19.00

Lan adamlar bir galibiyet alıyor , hepini çığrınızdan çıkıyorsunuz . Bi rahat olun yav . Yukarıdaki post'u bu konu içine 1 hafta önce yazdım neredeyse . Boşuna stres yapıyorsunuz :ka21:

dostum o gerçeği ben kaç aydır söylüyorum. muhammet yaymaz abi boşuna mı yazdı o yazıları ?

Bu sene şikeden ceza almazlarsa ; bu şikenin mokunu çıkarırlar.mahkeme devam ederken ,ceza evinde yatarken bile şimdiye kadar 5-6 maç şike yaptılar .bir de aklanırlarsa düşünemiyorum

Maçı izlemedim ,sadece özetleri izledim .Bence 6-1 mok atılacak bir skor değil.Gayet organize gollerde vardı.Fenerbahçe maçında çok dikkatli olmamız lazım.

öylemi bende maci izledim dostluk maci bile bukadar temposuz gecmez !

organize diyebilirsiniz ama macin temposuna baktiginiz zaman hersey anlasiyor, bu ligde her takim biraz asildigi vakit rahat yener.

Bu sene şikeden ceza almazlarsa ; bu şikenin mokunu çıkarırlar.mahkeme devam ederken ,ceza evinde yatarken bile şimdiye kadar 5-6 maç şike yaptılar .bir de aklanırlarsa düşünemiyorum

onların aklı kara. akılları ak-lansa keşke .beyinsiz bi topluluk.

Üst Alt