STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

bu hafta şikemedya Stoch' u düzenli olarak Barca , Chealse ve Real e transfer haberlerini yaparlar

4. golü anca Fenerbahçe maçında izleyebilirdik. Böyle rezalet bir hatayla yenen gol görmedim.

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu | 3 Mart

Kaleci yediği 6 golde de yere yatmamış.

İlkini beklememiş, 2 de kapadığı köşe, 3 ters ayakta kalmış. 4 zaten komedi, 5 'te hamle yapamamış, 6 da üzerine sert gelmiş vs vs.

Hayırlı işler olsun Cavcav.

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | 3 Mart | 19.00

Lan adamlar bir galibiyet alıyor , hepini çığrınızdan çıkıyorsunuz . Bi rahat olun yav . Yukarıdaki post'u bu konu içine 1 hafta önce yazdım neredeyse . Boşuna stres yapıyorsunuz :ka21:

iste sorun orda, okadar kötü oynuyorlar ki, bu yüzden bu galibiyet inandirici gelmiyor.

okafar kötülerki yine 57 puandalar buda hic inandirici gelmiyor.

Federasyon daha ceza vermesin bi de adamlarin hicbi hareketine ses cikarmayalim. Caydirici cezayi verseydiler biz sike filan demezdik. Yani ben demezdim. Bunu okuyan kanatli kus varsa da, sizler sikecisiniz,ve boyle devam edersenizde o pislikle yasayacaksiniz.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Beyler kimse telaşlanmasın hakemmiş şikeymiş diye, bunlar ankaragücünü YENEMEZ!Heleki bugün izlediğim ankaragünü

Beyler kimse telaşlanmasın hakemmiş şikeymiş diye, bunlar ankaragücünü YENEMEZ!Heleki bugün izlediğim ankaragünü

ben de izledim a.gücü maçını bugün..

sadece koşuyorlar,gencecik çocuklar zaten.a bak çok yetenekli bu çocuk diyebileceğin belki bi tek ishak var.kendimizi kandırmayalım Fb a.gücünü rahat yener.önemli olan bizim kadıköyde ne yapacağımız... :)

sadece koşuyorlar,gencecik çocuklar zaten.a bak çok yetenekli bu çocuk diyebileceğin belki bi tek ishak var.kendimizi kandırmayalım Fb a.gücünü rahat yener.önemli olan bizim kadıköyde ne yapacağımız... :)

çokda şeyimizdeydi..bu adaletsiz köpekler cezalarını çekcek. boşuna oynuyolar.kadıköydeki maç ya son bi avuntu olur onlara ya da ağlata ağlata göndeririz bank asyaya.

volkan dikici

Bırakın artık şu satılma muhabbetlerini ya.Eskişehiri yenselerdide satıldı diyecektik fanatiklik yapmayın.Adamlar şikeyle yargılanıyor bu halde şike yapcak halleri yok.
maçı izlemedin sanırım. Eğer bu maçta şike yoksa geçen sene hiçbir maçta şike yoktu. sadece özetten bişey anlamak zor. g.birliği maç boyunca bir tane sert faul bile yapmadı. 6 gol yiyen futbolcular fenerlilerle beraber gülerek çıktılar sahadan. Kaleciyi hiç saymıyorum. Paramı aldılar yoksa başkanları bunlara asılmayınmı dedi bilemem ama bu maçta bi halt döndü.

çokda şeyimizdeydi..bu adaletsiz köpekler cezalarını çekcek. boşuna oynuyolar.kadıköydeki maç ya son bi avuntu olur onlara ya da ağlata ağlata göndeririz bank asyaya.

orası öyle..gerçi tüpçü geldi tff nin basina..biz futbolumuza odaklanalım,unutmayalım ki onlar bizi ilgilendirmiyor,biz kazanalım gerisi önemli değil..

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | 3 Mart | Maç Sonucu

ya arkadaş bu ramazan süper ligin gençlerbirliği takımının 1.kalecisi değilmi

arkadaş yediği gollere bak ya

resmen varya.. neyse iyice paranoyak olduk

Bu sezon gördüğüm en dandik G.birliği performansıydı herhalde.

Sadece 4. gole baksanız bile maçta sıradışı şeyler olduğunu anlarsınız. :)

Üst Alt