STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

gençlerin şanssızlığı kafadan yedikleri 2 olağan dışı goldü

sonra dağıldılar

defansfları berbat

o kaledeki dana da çok ağır

bence temiz maçtı

satılmış olsa zaten belli olmasın diye 6 gol atmazlardı

stochun attığı gol hayvaniydi

Stoch'un şut kabiliyeti çok iyi derdim de tepki alırım demiyorum :)

sow da bi tane karşı karşıya atamadı

bi de 6 pastan auta vurdu

attığı gol bal deresi karakovan balıydı

10 milyon euroluk adam olmadığı kesin

Ulan 2 hafta önce bu Gençlerbirliği Bjk'yi İnönü'de ezdi . Bjk de Fb'yi Saracoğlun'da ezdi . Aristo mantığı kurmuyorum , her maçta her skor olabilir ama gayet sağlam top oynayan Gençlerbirliği futbol falan oynamamış , bildiğin yatmışlar [geniş özetini şimdi izledim] . Maçı full seyreden fenerli arkadaşlarım bile aynı şeyi söylüyor .

Çok iyi gününde değilsindir , çok iyi bir takım olsan bile bir maçta 5-6 yiyebilirsin ama Gençlerbirliği koşmamış bile lan . Yani göz göre göre bu kadar da olmaz . :asd:

Size diyorum fb maçlarını izleyip ya da Saracoğlu'nda puan kaybetmelerini ümit edip boşuna sinirlerinizi yıpratmayın . Bu adamlar bu sene play-offta olmayacaklar . Giderayak hediyelerini alıyorlar sadece .

Bu arada sow da tam fos çıktı,şu ana kadar 1 tane bile maça damgasını vuramadı.Bizde elmander her maça etki ediyor.

Elmander:Bedava

Sow:10 m euro,sezon sonu yarı fiyatına gidecek olması da cabası.

Arkadaşlar bırakın balonu şunu bunu .Milli maçtada da adam attı .Bizim antudan farkımız olsun .Fanatikçe ve gereksizce tartışmaları bırakalım.Chelsea 'de oynamış ve zamanında bizim de almaya çalıştığımız bir oyuncu balon falan değildir .Gayet iyi oyuncu Stoch .Bizde olsa şuan 15 puan daha fark atmıştık.Fenerbahçe maçında en çok dikkat etmemiz gereken isim Stoch .Alex falan değil .Ayrıca golleri tekrardan izledim küçümsenecek goller değil Kaleci kötü performans göstermiş olabilir ama gayet şık goller var.Biz Fenerbahçe maçına dikkatli çıkmalıyız.

Stoch su an ligdeki en iyi kanat oyuncusu ,isterse Avrupa'da is yapmasin

ligin en iyi kanat oyuncusu emre çolak tır.. stoch balonun teki isterse şampiyonlar ligi gol kralı olsun benim fikrim değişmez . futbolcudan çok iyi anlarım stoch da bir yetenek göremiyorum attığı tüm goller şans ve kaleci hatası.

ligin en iyi kanat oyuncusu emre çolak tır.. stoch balonun teki isterse şampiyonlar ligi gol kralı olsun benim fikrim değişmez . futbolcudan çok iyi anlarım stoch da bir yetenek göremiyorum attığı tüm goller şans ve kaleci hatası.

Yuh be!

Üst Alt