STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Fenerbahçe 6-1 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Yalnız Stoch şutlarını acayip geliştirmiş. Bizimkilerin dikkat etmesi lazım şut çektirmemeleri lazım. Fb ballı takımdır adamın vurduğu gol olur.

ligin en iyi kanat oyuncusu emre çolak tır.. stoch balonun teki isterse şampiyonlar ligi gol kralı olsun benim fikrim değişmez . futbolcudan çok iyi anlarım stoch da bir yetenek göremiyorum attığı tüm goller şans ve kaleci hatası.

antuya taşıycanmı yazdıklarını.şakamısınız birader ya. emre kanat oyuncusu değil.çok arada bi gelip gidiyo bazı üyeler. GS lıysan da kusura bakma.

ligin en iyi kanat oyuncusu emre çolak tır.. stoch balonun teki isterse şampiyonlar ligi gol kralı olsun benim fikrim değişmez . futbolcudan çok iyi anlarım stoch da bir yetenek göremiyorum attığı tüm goller şans ve kaleci hatası.

Bizim oyuncumuz diye bu kadar yüceltmeye gerek yok Emre'yi. Stoch en iyi 2-3 açıktan biridir şu anda Türkiye'de. Bunu görmek zor değil. Şut konusunda da özel çalışma yapıyomuş, yani rastgele vurmadığı bilerek,isteyerek vurduğu çok belli. Şimdi adamı böyle savundum diye kuş falan diyen çıkmaz umarım.

Bizim oyuncumuz diye bu kadar yüceltmeye gerek yok. Stoch en iyi 2-3 açıktan biridir şu anda Türkiye'de. Bunu görmek zor değil. Şut konusunda da özel çalışma yapıyomuş, yani rastgele vurmadığı bilerek,isteyerek vurduğu çok belli.

Şimdi adamı böyle savundum diye kuş falan diyen çıkmaz umarım.

ben onun kuş olduğunu düşündüm.senin değil.zaten kimin hangi takımlı olduğu belli değil artık.uefa cezayı kesince babayiğtleri görücez Temiz Kramponlar Operasyonu burda.

antuya taşıycanmı yazdıklarını.şakamısınız birader ya. emre kanat oyuncusu değil.çok arada bi gelip gidiyo bazı üyeler. GS lıysan da kusura bakma.

he antuya taşıcam saçma sapan konuşma. emre çok özellikli bir oyuncu kanatta orta sahanın ortasında da ofansif orta sahada da oynar.

he antuya taşıcam saçma sapan konuşma. emre çok özellikli bir oyuncu kanatta orta sahanın ortasında da ofansif orta sahada da oynar.

emre çolağı senden daha iyi bilyorum .doğru ortada ve ofansif ortasaha oynar ama burda olan bazı üyelerin yorumları dikkat çekici.dedim ya kusura bakma.

Emre sol ic oyuncusu. Fatih Hoca bile dedi,Enginde oyle.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

bana göre emre nin en verimli oynayabildiği yer kanattır çünkü fiziği çok zayıf bu fizikle türkiye gibi ligte tüm ofans özelliklerini gösteremez. bu yorumu not ediyorum 2 sene sonra uplucam.

bana göre emre nin en verimli oynayabildiği yer kanattır çünkü fiziği çok zayıf bu fizikle türkiye gibi ligte tüm ofans özelliklerini gösteremez. bu yorumu not ediyorum 2 sene sonra uplucam.

hani çok özellikliydi?emre bi kere kanatta hiç bi varlık gösteremiyo .en verimli olduğu bölgede selçuk ve melonun önü.

Ligin en iyi kanatı stoch balonu ise o ülke avrupada nasıl başarılı olsun? Ülkenin oyuncuları o kadar rezalet ki,avrupada vasat takımlarda anca oynayacak stoch gibi bir adam burda yıldız oluyor işte.Ulan adamın tek özelliği sağa çekip kaleye vurmak,şunu avrupadaki adamlar 1 maç izleyip öğreniyor,bizim ligin defansları 50 maçtır öğrenemedi.Alex i 7 senedir öğrenemediler.Mehmet topal gibi ligin birazcık üzerindeki adam bile alex i oynadığı bütün maçlarda kitlemişti.

Ligin kalitesi dünyada ilk 20 ye bile giremez,o derece.

hani çok özellikliydi?emre bi kere kanatta hiç bi varlık gösteremiyo .en verimli olduğu bölgede selçuk ve melonun önü.

şakamısın? en verimli oynayabildiği dedim dikkat ettiysen. diğer bölgelerde de iyi oynuyor tabiki. böyle yetenekli bir oyuncu ofansın her bölgesinde yararlı olur.

Ligin en iyi kanatı stoch balonu ise o ülke avrupada nasıl başarılı olsun? Ülkenin oyuncuları o kadar rezalet ki,avrupada vasat takımlarda anca oynayacak stoch gibi bir adam burda yıldız oluyor işte.Ulan adamın tek özelliği sağa çekip kaleye vurmak,şunu avrupadaki adamlar 1 maç izleyip öğreniyor,bizim ligin defansları 50 maçtır öğrenemedi.Alex i 7 senedir öğrenemediler.Mehmet topal gibi ligin birazcık üzerindeki adam bile alex i oynadığı bütün maçlarda kitlemişti.

Ligin kalitesi dünyada ilk 20 ye bile giremez,o derece.

düşündüklerimi yazmışsın üşendiğimden yazmadım teşekkürler.

Kanatta harciyoruz. Bana icraat gostrin?. Belediye macinda gezgin oynadi 2 gol. Ankara gucu macinda gezici oynadi 1 gol. Kanat oynadigi 10 macta 1 asisti var oda Barosa. Onemli olan oynatmak degil. Asist yapan tehlike yaratan soldan gelip sut atan sagdan gelip sut adan biri degil Emre. En iyi sol icte oynar. Bence su aralar formayi rieraya vermek gerekiyo. Akillanmasi laziim. Idman bitiyo 15 dakika sonra evde film keyfi yaziyor twittera. Ben onun yerinde olayim sabah aksam floryada sut,pas,vucut calisirim. Calismadan olacak sey degil her ne kadar teknigi olsa da.

Yemesini biraz arttirsa Sanchez tarzi bisey olur vucut olarak calisirsa. Boy olarak yakinlar cunku.

Bu arada TFF disiplin bilmemneyini karistirdim biraz , bi madde cok dikkatimi cekti.

MADDE 38

BİLİNÇLİ KART GÖRME

Müteakip müsabakalardaki ceza durumunu düşünerek bilinçli olarak sarı veya kırmızı kart gören futbolculara iki müsabakadan men cezası verilir .

Aykut salagı ligin en büyük favorisiyiz demiş.Şu takımın, başkanı yöneticileri t.direktörü ve taraftarları hepsi gerizekalı.Herif ağlıcaktı utanmasa gecen haftalar, 1 satılık macta barca sandı kendini.Geliyoruz ulan bekle.Kalede Satılık kaleci olmayacak o mac dünyanın en iyilerinden biri olacak.Az sabret kaykut.

Üst Alt