STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

play off'u icat ettikleri gibi,aradaki puan farkı kapanmadığı için bu hafta yeni bir puantaj sistemi ortaya atılıp iki günde karara bağlarlar.

Kendini büyük sanan Sekiztasla aramızdaki puan farkı 20 ve hala sampiyon degiliz:D

Çok mücadele ettik.Özellıkle seyırcıler bu stadı böyle doldururlarsa burdan kolay kolay kimse çıkamaz.Bugün derbilerden sonra en kalabalık seyırcı topluluğu vardı.45.000+ oynadık sanırım.Melo ,Selçuk kusursuz oynadılar ama Elmanderide unutmamak lazım bir defansta bır orta sahada bır forvette adamı sahada görmediğim yer kalmadı:) Necati içerdeki maçlarda çok pasif oynuyor.Baros kadar saldırgan olsa maçlar daha erken biter..Son olarakda Riera'nın bu takımda seneye kesınlıkle işi yok..İlk yarı Rierayı tanımasam maçı sabote etti diyicem, bir insan bu kadarmı kötü oynar..

Kadiköy Belediyesi haftaya pazar günü için halk pazarı kurma kararı aldı..Fenerbahcelı futbolcu Yobonun en azından hangi pazara gıdecegının onceden bılınmesı adına..

su sarı kart sınrıındaki futbolcularımız fener macında sarı gorurse kupada cekerlermi cezalarını, cekmez diye biliyorum ama umut fakırın ekmegi:)

Engin ve Riera dışında herkesi beğendim.Derbiye direkt 2. yarıda ki kadromuzla oynamalıyız.

Nedir bu Arda düşmanlığı anlamadım.Bence bu durumlarda biraz enpati kurmak lazım.Tamam hataları var ama küfür yediği için minnet mi duyması gerekiyor?!

Sarı kart uygulamasında Profesyonel Ligler, Türkiye Kupası ve Gençlik Geliştirme Ligleri'ndeki her bir kategori ayrı ayrı değerlendirilir."

alintidir

Maça iyi başlamıştık aslında ama bu sene izlediğim en defansif takıma karşı oynuyorduk. Kendi ceza alanında 10 futbolcu bulunduran başka takım izlemedim. Bu sebeple bizim oyuncularda biraz şaşırdılar ve kadro yapımız oyunu açamadı. İkinci yarıda Eboue sağdan bindirmelere başlayınca rakip çözüldü. Melo'nun golü biraz şansında yardımıyla olsada tam zamanında geldi. Önemli olan ilk golü atabilmekti zaten arkası nasılsa gelecekti. Selçuk artık bizi alıştırdı bu gollere yalnız sağ ayakla o açıdan öyle vurmak nasıl desem tarif edemiyorum izleyenler ne demek istediğimi anlamıştır zaten.

bizim maçın antudaki başlığının linki olan varsa versin de bizde gülelim

Üst Alt