STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

bu takimin birde kanatlari cok iyi islese varya puan farki 20 degil 30 olurdu :asd:

süper bir galibiyetti ilk yaridaki is kazasi ikinci yarida yapilmadi 2.yari mükemmeldi.. Bekleyin bizi

Stattan geldim. TT Arena'ya ilk kez gittim ve stat mükemmel olmuş diyebilirim her Galatasaray'lının görmesi gerekli. Ulaşımda da sorun yaşamadım biraz geç çıktım o kadar güzel bir galibiyetle dönmekte çok iyi oldu. Tek kale geçti maç bizim kontrolümüzdeydi oynamalarına izin vermedik stadın ambiyansı çok iyi.

Şu stada artık ısıtma sistemi yerleştirilsin adam gibi maç izleyemiyoruz

önemli olan 3 puandı diğer tüm detaylar önemli değil benim için bu saatten sonra.

herkes elinden gelenin en iyisini yapsın yeter.

Yinemi olmadı fb.Herifler her hafta bu mac kesin yenemez diyip durdukca çakıyoruz rakip tanımıyoruz.Haftaya geliyoruz şikeciler.

Konuyla alakasi yok ama

Ne yani fener cezasiz mi kalacak ???herkez yapilan Mac Satin Almalarini unutmus bakiyorum..

Tesekkurler Galatasarayim

Bize karsi sulelece defans yapan gencler gecen hafta neredeydiler acaba.

Neyseki maci aldik.Selcukun golu guzeldi ama benim elestirecegim hine kendisini.Ikinci yari Eboue hep depar atti bos kalan kulvarina onu tek goren Melo idi Selcuk biraz daha dikkat etse basini kaldirsa mac farka gidebilirdi bence.

Semihi Allah sakatlik ve nazralardan saklasin.

Ne Enaramoya ne Tuma karsi bir ustuluk sagliyamadi hele hava toplarinda Tum ve Enaramo guclu fiziklleryle istedikleri yere toplari indirdler gecek hafta Sowa karsi baya zorlanacaktir bu aksaklik beni endiselendiriyir.

Gelecek hafta Stochu cizgiye haps edersek ragat mac olur,kendidini iceriye kat etmesiniengelememiz lazim iyi olmaya sol ayagiyla oynamasini mecbr birakmamiz lazim yoksa zorlaniriz.

Ilk mactada 3-1 yarim kas Aykut yanlis kadro cikarmisiti sanirim.

Stoch Arenadaki macta oyuna girdikten sonra bizi baya zorladi kendisi.

Ne zaman Kadikoydeki mac icin umutlansam hep kayip ediyoruz en son turuncu formayla ciktimiz sene cok umitlenmisitm ama oda olmamisti.Kayip etmeyelim yeter benim icin.Zorda olan onlar biz degil onlar dusunsun.

Henüz geldim Ankara'ya, ilk defa gittim hayatımda arena'ya, dün hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım dünle ilgili yazacak çok şeyim var ama şunları yazarken bile tek gözüm yatağa bakıyor inanılmaz yorgunum tek tek düşüncelerimi yazayım istedim

*İlk olarak istanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri kesinlike dün bana bunu yeniden kanıtladı daha önce de gitmişliğim vardı ama nedense dün daha bir güzel göründü gözüme

*Allah bu stadı görmeyen herkese gitmeyi nasip etsin böyle bir güzellik,büyüleyicilik olamaz, metrodan stada doğru ilerlerken zaman yavaşladı adeta yürü yürü bitmiyor neyse ki açık havaya çıktım ve o da ne:bir uzay mekiği olsa gerek o stad :)

*İstanbul'un insanı ankara'nınkine göre daha modern daha yardımsever ve muhabbeti daha çok seviyor gibi geldi bana

*stadın yanındaki gs store çok güzel

*taraftar yine inanılmazdı daha önce ali sami yen stadına'da gitmiştim oraya da hayran kamıştım ama tabii ki daha fazla insanın ve akustiğin etkisiyle inanılmaz bir atmosfer ortaya çıkıyor

*istanbul'un kızları ankara'ya göre çok daha güzel buna da bir kez daha şahit olmuş bulunduk :)

*Maç günleri taksim meydanı karnaval havasına bürünüyor sanırım herhangi bir anadolu takımının maçında bile böyleyse :)

*Son olarak eve ekmek almayın arena'ya gidin arkadaşlar:D Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene :)

Dunku macta beni en tedirgin eden ....hakemdi!ALLAH bizi GOCEKLERDEN korusun :D :D

:sgr: :sgr:

Bu maçın ve sezonun genelinin özeti;Melo'nın 90+da Baros'a gollük pasında bulunması ve bu pozisyon sonrasında ki ofsayt ve dönen gençler atağında Melo'nun Ersan'ın net golünü önlemesidir.Şampiyonluk bizim merak etmeyin,

ikinci yaridaki muazzam oyunla galibiyeti fazlasiyla hakettik :)

Maçta en çok Hüseyin Göçek oynadı. Sürekli düdük çaldı. Maçın en sert hareketi olan Emre'nin pozisyonunda düdük çalmadı. Bu hakem ligde nasıl maç yönetiyor, anlamış değilim.

Üst Alt