STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Arkadaşlar önümüzde 9 maç var, play-off denen bir tuzakda puanımız yarıya düşecek, şampiyonluk havasına girmek için erken.

şu anki durumda tek rakimiz fb..4.5 puan önde başlasak arena da koyarız 7.5 puana cıkar..fb bu farkı kapatamaz.bjk ve ts den kopmak daha önemliydi

şu anki durumda tek rakimiz fb..4.5 puan önde başlasak arena da koyarız 7.5 puana cıkar..fb bu farkı kapatamaz.bjk ve ts den kopmak daha önemliydi

Orası öyle fakat, oynayacağımız maçların tümü derbi İnönüsü var, Avnisi var, Saraçoğlu var. İçerdeki maçları kazanacağımızın garantiside yok.

Lftr1907 - 19.03.2012 00:38

Geçen sene unuttunuz mu 90+ larda kazandığımız maçları?

Rakiplerimiz ne zaman arabaları formaları hazırlayıp sokağa çıkma planı yaptıysa bir şekilde yerlerinde kalakaldılar ve biz sezon sonunda kutlamaları yapan taraftarlardık..

bunu yazan fb li olması imkansız ama antudan alıntı:D

Orası öyle fakat, oynayacağımız maçların tümü derbi İnönüsü var, Avnisi var, Saraçoğlu var. İçerdeki maçları kazanacağımızın garantiside yok.

mutlaka öyle..ben 8 puan alsak bile şampiyon oluruz diyorum..bir takım en fazla 10-12 puan alır anormal şeyler olmazssa

ts yi yenersek ligi en az 14 puan önde bitiriz fb den.play off a da 7 puan önde başlarız.tabi extra cezalar gelmezsse

Ceza filan vermeyecekler şikecilere. Ama farketmez. Dun gorduk hepimiz. Bu takimda hersey tam. Sampiyon olacagiz. Trabzonada en az 2 fark atacagiz.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

şu an ceza vermeleri için tam zamanı aslında.zaten kaybettikleri bir sezon.lig bitince cezalar acıklanacak bence

Bu TFF ceza vermeye değil, F.bahçe' ye kupa vermeye geldi. Bakın görün öyle olacak.

şu an ceza vermeleri için tam zamanı aslında.zaten kaybettikleri bir sezon.lig bitince cezalar acıklanacak bence

Fenere verilecek ceza belli gibi.-32 puan. Bunu herkes biliyor. Neden vermiyolar. Cunku fenere yarin -32 yazsalar adamlar 17.siraya dusuyor. Ve kalan maclar 1 maci kaybederse kendiliginden kume dusuyor. Sezon biter. Platini kizar sıkıstırır. -12 verip gecerler. Yada vermezler.

Not :15.ci kulup 36 puanda. Fenere-32 yazinca 61-32=29.

6 puan farkla baslar play off. 2galibiyet 3beraberli 1maglubiyet.

Yada. 3g 2b 1m. Cok rahat sampiyon oluruz.

play off a 6 puan önde girdiğimizde alacağımız 2 galibiyet şampiyonluğa yeter.12-13 puanı geçmez şampiyon takım...klasik lig değil ki bu.4 takım da dişli...play off ta bjk şamar oğlanına döner.gelen geçen vurur bunlara.5 puan toplayamazlar görürsünüz.fb de arenada ve avni akerde puan alamaz.bunları düşününce 12 puan şampiyonu belirler bence.biz de +6 ile girersek 1 ay boyunca rakiplerimizin sahasında şampiyonluk turu atarız :D çok zevkli olacak çook...belki işimiz uzadı ama olsun.öyle bir şampiyonluk olacak ki bu fbjk liler kafayı yiyecek..şampiyonluğa doyacağız :)

Mesajı Gönderen: F_Binar:cLink:3538223

Tek bir ricam kaldı takımdan‚ Kadıköydeki gs maçında yenilmesinler yeter

fanatik arkadaşım dün maçı da izleyememiş 2-2 den sonra bugün beni arıyor sence şampiyon olamazmıyız dedi?

senin dediğini söyledim kadıköyde yenilmeyelim bana yeter.

Angut forumda korktukları mesaja bakın kaçarı yok fener tekrar yerleştirmek için geliyoruz.:D

Bekleyin lan bu sadece provaydi...

Aklinizi Kacirmadan koymaya geliyoruz.

Günaydın arkadaşlar. Cumartesi gününden beri yokum ortalıkta. Maçın 20. dakikasında maç berabere bitecek deselerdi sevinirdim işin açıkçası. Ama sonraki 70 dakikayı izleyince berabere bitmesine üzülmedim dersem yalan olur. Son saniyedeki Baros' un vurduğu top içeri girse yeni bir Real Madrid maçı efsanesi olacaktı. Hatta son saniyede geldiği için bu gol bu maç asla unutulmayacaktı. Tebrik ediyorum Galatasaray' ımı. Şayet yenilmiş olsaydıkta tebrik edecerdim. Çünkü 70 dakika futbol resitali veren bir takım vardı sahada ve ben o takımın taraftarıydım. Bu futbolu oynayan ne Real' di ne de Barcelona. Galatasaray' ım oyunuyordu sadece. Ezeli rakibini kendi sahasına hapsetmiş. Sağ vuruyordu, sol vuruyordu ancak bir türlü aparkatı çıkaramadı.

Abartı sevnidiğimizi söyleyenlere bir çift lafım olacak. Dürüst futbolun galibi, bana göre şampiyonu olduğumuz için seviniyoruz bizler. Şayet ülkede kanun olsaydı, nizam olsaydı, Galatasaray 89 yılından beri ilk defa 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiş takım olacaktı. Hemde bu düzenbazların, şike yapanların, hak yiyenlerin mabedinde olacaktı. Niçin sevinmeyelim? Ama yıllardır sizlere çekilen peşkeşler öylesine fazlaydı ki, sizlerin hala umudu var. Onca adaletsizlik sizlere hala umutlarınızı ayakta tutmak için fırsat veriyor. Ama maç günü sadece şu şekilde dua ettim. "Allah' ım sen kul hakkı yiyenlerin sevinmelerine engel ol". Allah' ın da izniyle sizlere futbolda mutluluğu haram edeceğiz hem bu sene hemde önümüzdeki senelerde.

Sivas maçından öncede söylediğim gibi yılın en önemli maçı bu maçtı. Bu maçta alınacak bir galibiyet fenerin bu sezonu bitirmesine sebep olacaktı. Son saniyede bu mağlubiyetten kurtulmalarına rağmen ben yinede fener içerisindeki huzursuzlukların ufaktanda olsa meydana çıkmaya başladığını düşünüyorum. fener futbol falan oynamıyor. Ben şuna inanıyorum fener şu saatten sonra dahada kötüye gidecektir. Hiç umutsuzluğa düşmeyin aradaki puan farkı her hafta daha da açılacak. Bu hafta Trabzon' a puan kaybetmezsek ligin sonuna puan farkı 13 lere kadar çıkar bence.

Bu maçta daha iyi gösterdi ki önümüzdeki sene sağ veya sol farketmez, parayı olduğu gibi, öküz diye nitelendirebileceğimiz, tecavüz edebilecek bir kanat oyuncusuna yığmak gerekiyor ki, F.Terim belirlemiştir büyük ihtimal..

Bu maçta daha iyi gösterdi ki önümüzdeki sene sağ veya sol farketmez, parayı olduğu gibi, öküz diye nitelendirebileceğimiz, tecavüz edebilecek bir kanat oyuncusuna yığmak gerekiyor ki, F.Terim belirlemiştir büyük ihtimal..

Iki kanadada dedigin gibi oyuncu alinmasi lazim. Yardiran, calim atan, orta acan, sut ceken . Umarim isimi duyulmus adanlar gelir.

55. MADDE: Çift devreli lig müsabakalarında bu madde kapsamında verilen seyircisiz oynama cezalarının infazının play-off müsabakalarına denk gelmesi halinde bu cezalar, bir sonraki sezonda infaz edilir. Bu maddede anılan fiiller yönünden lig ve kupa müsabakaları ayrı kategoride kabul edilir.

Anlaşılan minareyi çalan kılıfını hazırlamanın alternatif yollarını düşünmüş bile.

Böyle bir konu vardı ceza almalarına dair, mesajımı taşıyabilirler mi acaba arkadaşlar?

Iki kanadada dedigin gibi oyuncu alinmasi lazim. Yardiran, calim atan, orta acan, sut ceken . Umarim isimi duyulmus adanlar gelir.

Gönül isterdi ki 2 kanata birden yabancı sıkıştıralım ama maalesef yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlıyor..O yüzden tek kanat olacak :(

Elmander - Melo - Ebue - Muslera - Ujfa...... Bunlardan birini kesebilecek yerli oyuncu biliyor musunuz, bencede... YOK...

Bu yüzden sağ veya sol herhangi biri için çok iyi bir kanat adamı alınsın, kalan kanatı emre-engin idare edecek artık..

Not: Olcanı kaçırmamalıydık :(

Üst Alt