STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu | 31 Mart

Necatiyi iyi ki almış yönetim devre arasında gerçekten çok faydası dokundu

Rakip pozisyon bulamadı belki ama biz kendi kendimizi oyundan düşürüp baskı yemeyi başardık. Böyle bir rakibin işini hemen bitirmek lazımdı ama hücumda üretememe sorunumuz buna engel oldu. Playoffta her maç zor ve rakiplerin Ordu gibi olmayacağı malum. Bu kısırlığa çözüm bulmamız lazım.

yarın hamsiler fenere eğilir gibi geliyor 90 dakika dağıtırlar feneevvi gol atamazlar feneevv 1 kere gelir atar kazanır volll392489234823948

simdi sikeci yandaslari baslar konusmaya.galatasaray cok zorlandi,eger culio ve stancu olsaydi yenemezdi edebiyati yaparlar

Haftaya Neco-Elmaner oynar,Barosun cok gerekmedikce(3.forvet yada olasi sakatlik problemi),yada sampiyonlugu garantilemedikce bir daha bu formayi girecegini sanmiyorumda,istemiyorumda,zamaninda Pelin diye alay edilen Lincoln bile bunun yaninda daha güclü gözüküyordu...

Fernando Muslera, ligde bu sezon 15. maçını gol yemeden tamamlayarak Claudio Taffarel ve Faryd Mondragon'un rekoruna ortak oldu.

Sabriyide begendim önde oynayinca daha yararli oluyor bu cocuk,yillarca harcadik bekte,sag önde takir takir mücadelesini yapiyor iste...

Elmander olmayanca fizik olarak oyundan düsüyoruz,tek eksigimiz elmanderi yedekliyemiyoruz mehmet batdalda o umut vardi,oda aldigi süreleri degerlendiremiyince barosta vasati asaminca elmanderin yoklugunda seneye transfer sart o bölgeye.

Trabzon yarin feneri parcalicak ben antalyaninda puan alacagini düsünüyorum 10 degil daha üst bir puanla kapatacagiz ligi.

Yarın Avni Aker'deki maçı Trabzonspor kazanırsa lig biter bence 10 puan fark ediyor çünkü

playoff'ta 5 puan fark demek

montolivo-melo-selcuk üclü orta sahasi nasil olur beyler? :)

Yapmayin,etmeyin ya.

Yok kanatsiz ancak bu kadar olurmus vs...

Bizim takim bi hazirlik macina böyle ciksa,kimse birsey demezdi,o kadar kücümsedik Ordusporu.

Play-Off´da bu sene her macda ezdigimiz rakibler olacak.O maclarda yine motivasyon 1000% olur.Bu tür maclarda ise motivasyon ancak 20% felan gibi birseydir.

Üst Alt