STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu | 31 Mart

cok rahat yendık.ya arkadas ligde bu sene içerde bir tek Antep e kaybettik onda da ben maca gittim gitmez olaydım:)

Pek iyi oynamadan ama ekonomik oyunla maçı kazandık.Kazanmak her şeye rağmen güzel.

aga son dakikalarda nevizade ne güzeldi ama hahaha uyudum resmen kahvede

Rıdvan yarınki maç için ikide bir 10 puan fark olur diyerek fene vli futbolculara gaz verip, trabzonu baskı altına almaya çalışıyor.

Galatasaray hertürlü Avrupa'ya gidecektir . Bunu Platini bile söyledi. Galatasaray'ın Avrupa'ya gideceği açıkken neden böyle konuşuyor . O ceza adı geçen takımlar için geçerli olacaaktır dedi.

Mal Rıdvan ülkenin başbakanı dedi lan "ülkecek Avrupa'ya gitmeyelim" diye.O zaman başbakan da provoke ediyor.

Galatasaray hertürlü Avrupa'ya gidecektir . Bunu Platini bile söyledi. Galatasaray'ın Avrupa'ya gideceği açıkken neden böyle konuşuyor . O ceza adı geçen takımlar için geçerli olacaaktır dedi.

Adamlar TFF'nin üyeliğini askıya alırsa kim gidecek acaba Türkiye'den avrupa'ya? :) Harbiden saçmalıyo bu herif iyice.

Hakan Şükür:Yalçın çok iyi bir oyuncu.

Şansal:Müthiş,müthiş,müthiş..

Kafalara bak.

ya bildiğiniz rdıvan dilmen boş boş konuşuyor şike örgütünün adamlarından birisi

Acikcasi futbolumuzu begenmedim. 2 ekstra gol attik ve kazandik. Cok önemli bir galibiyetti ama mac esnasinda korkmadim degil yani.

Bence Melo sahanin en iyisiydi. Necati de cok iyiydi.

Engin mücadele etmesine ragmen kötüydü.

Elmander´in takimin en önemli oyuncusu oldugunu bir kere daha gördük. Neden? Devre arasinda kosu mesafelerine bakiyorum. Baros ilk 5´in icinde yok. Elmander hep 1.ydi. Fark burda.

Üst Alt