STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu | 31 Mart

manisaspor maçı izmir atatürk stadında olsa 10 numara olur manisa kabul etse tüpçü kabul edermi bunu acaba

Eger bu sene bu kadroyla sampiyon olursak, gelecek sezonlarda bizi kimse durduramaz. Bu kadar da eminim.

Galatasaray disiplinli ve istekli bir takim. Kadro görev adamlarindan olusuyor. Terim´in liderliginde farklilik yaratiyoruz. Ancak yaraticilik ve kalite anlaminda rakiplerimizden iyi degiliz. Bunu kabul etmek lazim.

Düsünün ki, Engin etkisiz oldugunda Galatasaray zorlaniyor. Ve normal sartlarda Galatasareay gibi takimin en kilit oyuncusu Engin olmamali. Seneye cok kaliteli, cok yaratici oyuncular transfer etmeliyiz Sampiyonlar Ligi icin.

On numara olurdu.

Öyle birşey olsa 50 bin kişi gelirdik stada.

Gerçi farketmez ben gideceğim Manisaya izlemeye.
aslında manisa kume düşmüş ben olsam yönetimin yerinde hasılatı yarı yarıya paylaşmayı teklif edip izmire aldırmaya çalışırdım izmire gs uzun zamandır gitmiyor eminmki 70 bin kişi gider o maça

Çok kötü futbol oynayıp çok basit pas hataları yaptık.. Orduspor çok ama çok kalitesiz bir takım o hataları başka takım olsa affetmezdi.. Defansımız en iyi bölgemizdi.. Elmander döndü ya çok şükür..

manisaspor maçı izmir atatürk stadında olsa 10 numara olur manisa kabul etse tüpçü kabul edermi bunu acaba

Kabul etmez bence. Manisa'ya gidicem zaten. Tek sorun diğer gün vize sınavımın olması. Daha maç saati belli değil. Umarım maç erken saatte olur geri dönüşte problem yaşamam.

Fatih Terım: Cok uzun zamandır, alınmayan kararlar ıcın herkes fıkrını soyluyor. Mıllı takıma ve kuluplere en az zarar verecek karar alınacaktır.Alınmamıs karar uzerıne devamlı konusuyoruz. Ben artık alınan bır karar uzerıne konusmak ıstıyorum. En cok puan, en cok puan toplayandan cekılıyor. Bızdekı play-off uygulamasının ornegı yok.Pazartesı baskanla gorustuk. Kalemsız, mukavelesız konustuk. Benım Galatasaray bagım farklı. Baskan benım yerıme karar verebılır.

Çok gerdiler maçı hafta arası. Tüm medya yüklendiler....Çok şükür aldık.

cok rahat bır oyun ve galıbıyet geldı melo neco engın bırazda emre yı begendım baoros hakkaten bıtık bu kaadar olmaz olmamalı takım sıkmadı super muhtesem olaganustu ınanılmaz fınal ı beklıyoruz heralde:)

bugunku maçın adamı kim nederse desin felipe meloydu mütiş oynadı

S3121031.jpg

S312103190.jpg

S3121032.jpg

S31210321.jpg

S312103210.jpg

S31210322.jpg

iyi oynamadık ama disiplinli oynadık en azından. emreçolakta düşüş devam ediyor. böyle giderse formayı kaptırır. defansın tamamını ve meloyu birazda engini beğendim. Necatinin olağanüstü golü olmasa çok zor maç olurdu. oyun olarak geriye gidiyoruz, hücuma kalabalık çıkamıyoruz ama elmander gelince yeniden iyi oynarız gibime geliyor. playof maçlarında daha iyi oynamalıyız.

Üst Alt