STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | 26 Ekim | Maç Sonucu

Maratonda Mustafa Denizli gecenin manşetini "Ben hakemim skoru istediğim gibi tayin ederim "diye attı.Hala bizim burdaki objektif Galatasaraylı dostlar hakem iyiydi diyor garip.

maç yorumu dinliycem diye trt3 teki zulume maruz kalmak ne kötü

futboldan soğuttunuz.. Allahınızdan bulun

burda foruma yazmak yasak ama size ne "güzel(!)" sözler söyledim hakemler haberiniz olsun ;)

Bu hakem ancak 2.ligde maç yönetecek kapasitede. Bir daha TSLde bu hakeme maç verirlerse yazıklar olsun.

Yapmayın 2.Lig'de de insanlar emek harcıyor.Bu adamlar özellikle de kin dolu yüz ifadesiyle o yan hakem, gitsin kasaplık filan yapsınlar, futboldan uzak kalsınlar...

maç yorumu dinliycem diye trt3 teki zulume maruz kalmak ne kötü
aynen. Hikmet Karamana nasıl tahammül edilir ya. Kalk kalk kalk kalk kalk kalk kalk 5 e üç 5 e üç 5 e üç. geri al geri al geri al geri al geri al.....

arkadaş adam her şeyi 10 defa tekrar ediyor.

Yorum bilr yapmadım sımdıde yapaycam sadece sunu soyluyorum Allah bildiği gibi yapsın, üstümüze oyunlar kurulmuş oynanmaya devam ediyor Terim sezon bası hakemler konusunda konusmaycam dıyerek yanlıs yapıyor takımın gelecegı acısından konusmalı ezıkler gıbı aglasmamalı ama konusmalı artık yeter !

aynen. Hikmet Karamana nasıl tahammül edilir ya. Kalk kalk kalk kalk kalk kalk kalk 5 e üç 5 e üç 5 e üç. geri al geri al geri al geri al geri al.....

arkadaş adam her şeyi 10 defa tekrar ediyor.

Yener ses tonu rahatsız edici ikisinin de Erman hoca yapınca rahatsız etmıyor bu kadar :)

trt 3 te melo nun kırmızı kartlık pozisyon tartışılırken ondan önce ujfalusiye faul yapıyor. lig tv bubu hic göstermedi dimi. birde bu trt3 ün moderatörünü, tam fenerin uşagı zaten fenerli antepli futbolcu görüyormu diyor ujfalusiyi

Maca bakamadim malesef.

neler olmus ya. birisi bana "macin ozetini" anlatabilirmi, taktik, sistem nasildi,neler oldu, neler konusuldu

sagol :)

Üst Alt