STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | 26 Ekim | Maç Sonucu

bu trt3deki moderatör tunc denen angut. melonun pozsiyonundan önceki faulu esgecip. melonun pozisyonu kırmızı diyenler var diye twetleri okuyor ekreana. adam zaten fenerin spikeriydi. ama bari acık acık ben fenerliyim diye anırma.

ŞEREFSİZ Yan hekemin ismi Serdar Dereliymiş arkadaşlar. bilginize

Maca bakamadim malesef.

neler olmus ya. birisi bana "macin ozetini" anlatabilirmi, taktik, sistem nasildi,neler oldu, neler konusuldu

sagol :)
hakemin yüzünden kaybettik maçı.özeti bu. iddianameyi bekliyoruz. platini sabırsızmış diye duyduk.

bu arada tam da yan hakemi etkileyecek alt tribünün bos olmasi herzaman alehimize olacaktir...

Tunç efendiye bi tweet atmak lazım Yobo olsa yakalar dimi

Arkadaşlar maç sonrasında herkes gergin ancak lütfen üslubumuza dikkat edelim.

Küfür ve argo kelimelerden kaçınalım

"Aziz Yıldırım'a yaptığımız ziyaret tamamen insani bir ziyarettir. Kulüp başkanıdır, benim de kulübümün başkanıdır" diyen bir adamın yönettigi bir ligte normal. Konuşulacak çok şey var ama susmak en iyisi...

Bu hakemlerle hiç bir halt yapamayız bu sene geçmiş olsun.

Yemin ederim çıldırdım boğazımdan kan geldiğini biliyorum o şerefsize küfretmekten bukadar satılmış bir ortamda ne yapabilirz ne yaparız bilmiyorum.Ama asla şampiyon olamıyacağız etmiyecekelr bundan eminim.

Herşey bir tarafa dönem dönem sıkıntı yaşıyoruz ama iyi futbol oynuyoruz. Gecen seneden cok farklı olarak basarıyı istiyormuşçasına bir görüntü veriyoruz.

Müsaade ederlerse bileğimizin hakkıyla şampiyon oluruz.

11rg9bo.jpg

autocad ile ölçtüğüm kadarıyla hatlar arası mesafe 6 metre kadar.

aut çizgisine, antepli oyuncu ile ortadaki galatasaraylı oyuncuların farkları 4-5 metre arası bir şey. 4,5 metre diyebiliriz.

toplam hat, 1 yarı sahada 9 tane var. yani 108 metre saha uzunluğu olduğu çıkarımını yapabiliriz.

ortadaki galatasaraylı oyuncu, aut çizgisine dik olarak 35 metre uzaklıkta gibi gözüküyor.

diğer oyuncu, 30.5 metre diyelim. şimdi gelelim çapraz olmanın mesafesine.

saha genişliği yaklaşık 70 metre gözüküyor.

yaptığım analizlere dayanarak, autocad'de bir çizim yaptım kabataslak.

adszlk.png

hadi, gole giden adam topa sahip olmak zorunda olmasın (topla oynamayan adam karabük maçında bize kırmızı yedirtti, üzerine topu yakalayamayacak adam bariz gol şansına girmiş oldu bugün. demek ki gol şansı olması için top konya'da olsa da olurmuş). hakem hakkındaki en iyimser noktaya olan ortak uzaklıklarına baktığımızda bile bariz bir fark var. hele kalecinin topa sahip olma ihtimalini versem aklınız çıkar.

o yüzden, buna kırmızı kart diyen gözü bozuk arkadaşlara; eskişehir'de eskişehir göz hastanesi'ni, ankara'da ise kudret göz hastanesini öneririm.

Bir siteden alıntı.

Üst Alt