STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | 26 Ekim | Maç Sonucu

Sakın ceza alayım deme konuşmak için adam gibi adamlara ihtiyaç var yoksa kafayı yerim.
kayseri maçı konusu açılmamış.bu maçta cezalı duruma düşenler var.... eboue sağbekte oynar sabri yokken. eğer gökhan zan dönmezse....semih kaya mı oynar ki ?ufa cezalı durumda mı ???ulan ne çok şey oldu ya:SS: bari şu gençlerden birine şans versin arkadaş. 17 aşında okay yokuşlu oynuyo .berkini ,okan dericiyi oynatsın ya :(

O arkadaş konudan uzaklaştırıldı, konu uzamasın lütfen. Herkes gergin, lütfen kırıcı olmadan devam edelim.

sakin olun beyler ceza yememekte fayda var. insan buraya 1 gün girmese kendini boşlukta gibi hissediyo. en azından ben öyleyim

maçtan önce bu konuya yazmıştım.Ayaklarım geri gidiyordu.Hava soğuk,antalyaspor maçındaki olumsuz tablo.ruh gibiydim birde halim yoktu.Yani açıkçası maça gidesim yoktu zorla gittim.40.Dakikaya kadar gol harici ayağa kalkmadım.

Servet atıldıktan sonra o ruhsuz ben ortadan kayboldu.İnanıyorum dışardan biri camerayla çekse bi canavara dönüşmüş olabilirim.Tribünde hiç beklemediğim bi kalabalık vardı.Yine yaklaşık 35bin kişiye oynamışızdır.35 Bin kişi tüm yedek kulübemiz ve futbolcularımız gerçekten bir bütün oldu.

Gaza getirmek için veya maçtan gazlı bir şekilde geldiğim için yazmıyorum ama gerçekten herkes aslan gibi kükrüyordu.Maçın son saniyesinde felipe melo rakip yarı sahada hala pres yapıyordu top kalecilerine gelene kadar.Sabrinin sahadan nasıl ayrıldıgını gördük kırmızı karttan sonra.Taraftar 10 kişi başladıgımız ikinci yarıya bile inandı.3 3 3 3 sesleri yükseldi 2.gol geldikten sonra.Tabikide bizi bulan talihsizlikler,şimdi izliyorum eboue nin ofsaytı bozması sonucu yediğimiz gol guardımız düşürdü.Yinede pes etmeden saldırdı futbolcular.Bi parantez açıp nedense (Riera hariç) demek istiyorum.

Geçtiğimiz hafta oldugu gibi yine buhaftada akınlarımız,şok preslerimiz hakemler tarafından yanlı olarak kesildi.Sabride bu yüzden oyundan atıldı.Bordo maçından sonra belkide ilk defa Sabriye helal olsun dedim.Bence takım kötü oynasada mücadelesiyle desteği sonuna kadar hakediyor.Elmanderide unutmamak gerek.Sanki yıllardır bu takımda gibi.İnşallah sene sonu şampiyonlugumuzda Arenanın Aslanı tarzı bi lakap kazanır.Çünkü şu ana kadar heralde Arenada boşu yok

kayseri maçı konusu açılmamış.bu maçta cezalı duruma düşenler var.... eboue sağbekte oynar sabri yokken. eğer gökhan zan dönmezse....semih kaya mı oynar ki ?ufa cezalı durumda mı ???ulan ne çok şey oldu ya:SS: bari şu gençlerden birine şans versin arkadaş. 17 aşında okay yokuşlu oynuyo .berkini ,okan dericiyi oynatsın ya :(

Bana bugün Ceyhun oynayacak gibi geldi stoperde.Haftayada Urfalıyı atarlar cezalı değilsise Semih ve Ceyhun oynar sonrada.Ahh ulan ahhh

bu arada, ebueye kanim isinmadi birtürlü

o son ofsayti bozmasi, inanilmaz bir hata, ayip etti diger takim arkadaslarina

Bana bugün Ceyhun oynayacak gibi geldi stoperde.Haftayada Urfalıyı atarlar cezalı değilsise Semih ve Ceyhun oynar sonrada.Ahh ulan ahhh
bence semih ve ceyhunda iş var. heleki semih kaya müthiş soğukkanlı ondan ona rusky diyolar. inşallah şans bulur. ceyhun efendi çocuk ve bi milli maçta başarılıydı stoperde.

bence semih ve ceyhunda iş var. heleki semih kaya müthiş soğukkanlı ondan ona rusky diyolar. inşallah şans bulur. ceyhun efendi çocuk ve bi milli maçta başarılıydı stoperde.

Hacı ikisi içinde bulunmaz fırsat dilerim kendilerini gösterirler özellikle Semih inşallah alır birdahada jubilesine kadar kimseye vermez o formayı.

Ayrıca burdan böyle bir rezil yönetimin başgösterdiği maçtan sonra takımı eleştiren, İmparatora laf eden bazı kesimlere gerçekten yuh olsun..

semih-kaya.jpg
berkin-arslan-besiktas.jpg

galatasaray-okan-derici-ile-anlasti.jpg
mertan+caner+%F6zt%FCrk
1304333535-basliksiz-4.jpg
BU ÇOCUKLAR ŞANS BULSUN !

Allah belanı versin Abdullah Yılmaz maçı katlettin serefsiz hakem.. Gelde hakemlerin arkasında dur şu rezilliğe bakın !! Allah cezanızı versin insallah..!!

Üst Alt