STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Golde bisey yok,her yere yatan oyuncuda top disari atilmaz.

metafor yapıyorsun herhalde adamın kafasına gelmiş top bir kez hakemin durdurması lazım kafa sakatlıklarında kural bu ikincisi adamın rol yapmadığı ortada fenerliler de görüyorlar bunu kısacası aynı tas aynı hamam azizin köpekleri

Alex 2004 yılından beri kendini yere atıyor sonunda bir hakem sarı kart gösterdi aldatmaya yönelik hareketten hayret.

Hakem facia.

Kırmızı kart verdiği oyuncuya, kartı çıkarma süresine bir bakın.

Sarı kartı veriyor ve futbolcu saha dışına doğru yürüyor, hakem şaşırıyor bu nereye gidiyor der gibi ve aradan 30 saniye sonra anlıyor ve kırmızı kartı veriyor.

Mehmet Topuz ise Fair-Play nasıl yok edilir çok iyi göstermiş.

Fener'in attığı gol ise beni futboldan soğuttu.

Şu maçı Avrupa'dan birisi izlese, baklavasına sıradan mahalle maçı der.

Ufak Not: 2004'den bu yana Alex'in kendini yere atışının 1000.'nin denemesinde ilk defa bir sarı kart çıktı.

Geçen sezon Muslera'nın penaltı atmasını etik bulmayan rıdvan bu maçta ki olayla ilgili bir yorum yaptı mı biraderler?

Geçen sezon Muslera'nın penaltı atmasını etik bulmayan rıdvan bu maçta ki olayla ilgili bir yorum yaptı mı biraderler?

Yerden yere vurdu fenerli futbolcuları ve hakemi. Fenerbahçe tarihinde benim için bu golün yeri yok dedi ayrıca. Kim ne derse desin, Rıdvan iyi niyetli bir insan. Ben yorumlarını beğeniyorum dediğimde çok tartışma yaşadım insanlarla. Rıdvan duygusal bir taraftar sadece, içinde kötü niyet yok, sadece kendi fikirleri neyse onu söylüyor.

Ynt: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Golu cirkefce attilar acikcasi fener gerideyken bunu hep yapiyor bugun gol olunca goze batti.M.topuz,caner,selcuk zaten cirkefligi tartisilmaz adamlar..Kuyt'u cok begendim muazzam oynuyor defansa gelisi presi paslari, kosulari hepsi cok iyi.Elmander'in upragade edilmis hali gibi acikcasi.

Hakem facia.

Sarı kartı veriyor ve futbolcu saha dışına doğru yürüyor, hakem şaşırıyor bu nereye gidiyor der gibi ve aradan 30 saniye sonra anlıyor ve kırmızı kartı veriyor.

Ufak Not: 2004'den bu yana Alex'in kendini yere atışının 1000.'nin denemesinde ilk defa bir sarı kart çıktı.

Yerlerde yuvarlandı. Yuvarlanmadan kırmızı kart görmeliydi.

Umarım bundan sonra bişeylere laf vurulduğu zaman kişiler ve kurumlar ayrılır. Elazığspor bugün çok iyi oynamasada hakkı olan bir beraberlik aldı. hatta hakem cüneyt çakır fln olsa maçı elazığspor alırdı. Sahanın heryerinde elinden geldiği kadar basmaya çalışan bir takım gördüm bugün. Zaman lazım elazığspora. Zamanla çok daha iyi olacaktır.

Umarım bundan sonra bişeylere laf vurulduğu zaman kişiler ve kurumlar ayrılır. Elazığspor bugün çok iyi oynamasada hakkı olan bir beraberlik aldı. hatta hakem cüneyt çakır fln olsa maçı elazığspor alırdı. Sahanın heryerinde elinden geldiği kadar basmaya çalışan bir takım gördüm bugün. Zaman lazım elazığspora. Zamanla çok daha iyi olacaktır.

aynı tartışmalar dönüp duruyor ama feneri neden suçluyuoruz madem?

aynı tartışmalar dönüp duruyor ama feneri neden suçluyuoruz madem?

Bak güzel kardeşim. Mevzu Fenerin şike yapması değil. iki durum arasında çok fark var. Bir tarafta şikeye adı bulaşmamış bir takımdan bahsediyoruz. Diğer tarafta bülent uygun - fenerbahçe. forumda defalarca yazıldı çizildi. Fenerbahçenin 6 puanı garanti. elazığspor küme düşer inşallah diyenler oldu. Bu işler o kadar basit değil bunu anlatmaya çalışıyorum. Bütün kulüpler ve kulüp yöneticileri aynı değildir. Evet her ne kadar inkar etse de Bülent uygun bir takım olaylara bulaşmış, yargılanmış, cezası açıklanmış ve onaylanmayı bekleyen bir teknik direktördür. Fakat bu Elazığsporun kötülenmesi anlamına gelmemeli. Ne oldu şimdi ? Kötülenen, Fenerbahçenin 6 puanı garanti denilen Elazığsporun bugün 2 puanı hakemin skandal kararları sayesinde çalındı. Dediğim gibi, bu işler o kadar basit değil. Ben Fanatik galatasaraylıyım. aşığı olduğum renkleri sonuna kadar savunurum. Fakat aynı zamanda Elazığlıyım. Kendi memleketimin takımınıda savunmak zorundayım. Bir yerde haksızlık varsa ben sessiz kalamam.. Olaylara ön yargıyla yaklaşılmamalı.

Bak güzel kardeşim. Mevzu Fenerin şike yapması değil. iki durum arasında çok fark var. Bir tarafta şikeye adı bulaşmamış bir takımdan bahsediyoruz. Diğer tarafta bülent uygun - fenerbahçe. forumda defalarca yazıldı çizildi. Fenerbahçenin 6 puanı garanti. elazığspor küme düşer inşallah diyenler oldu. Bu işler o kadar basit değil bunu anlatmaya çalışıyorum. Bütün kulüpler ve kulüp yöneticileri aynı değildir. Evet her ne kadar inkar etse de Bülent uygun bir takım olaylara bulaşmış, yargılanmış, cezası açıklanmış ve onaylanmayı bekleyen bir teknik direktördür. Fakat bu Elazığsporun kötülenmesi anlamına gelmemeli. Ne oldu şimdi ? Kötülenen, Fenerbahçenin 6 puanı garanti denilen Elazığsporun bugün 2 puanı hakemin skandal kararları sayesinde çalındı. Dediğim gibi, bu işler o kadar basit değil. Ben Fanatik galatasaraylıyım. aşığı olduğum renkleri sonuna kadar savunurum. Fakat aynı zamanda Elazığlıyım. Kendi memleketimin takımınıda savunmak zorundayım. Bir yerde haksızlık varsa ben sessiz kalamam.. Olaylara ön yargıyla yaklaşılmamalı.

Şehri kesinlikle kimse suçlamıyor zaten ama zihniyet yanlış sen tutar şikeden hüküm giymiş adamı takımın başına getirirsen ister istemez zan altında olursun o yüzden insanların bülent üzerinden elazığspora yüklenmelerini hor görmemek gerekir.

Yerden yere vurdu fenerli futbolcuları ve hakemi. Fenerbahçe tarihinde benim için bu golün yeri yok dedi ayrıca. Kim ne derse desin, Rıdvan iyi niyetli bir insan. Ben yorumlarını beğeniyorum dediğimde çok tartışma yaşadım insanlarla. Rıdvan duygusal bir taraftar sadece, içinde kötü niyet yok, sadece kendi fikirleri neyse onu söylüyor.

Karisinin telefonlarini dinleten bir insan ne kadar iyi niyetli olabilirse o kadar iyi niyetli ayrica fener ne zaman puan kaybetse kipkirmizi oluyor :-)

Fener hep aynı,bir cacık olmaz bu gidişle. Olan Köyt'e olacak galiba.

aykut-kocaman.jpg

Büyüksün, karizmatik'sin, futbol bilgin üst düzey

Oyun görüsün felkalade, herkes sever seni, farketmes güney veya kuzey

Ömür boyu kontrat imzalamayan takim, atar kendi kalesine bi gol

Kimseyi dinleme, biz arkandayiz, Diren ve efsane ol!

I love you Hocamm :heart::tiphat:

Aykut Hocam kalbimde Guiza reis için ayırdığım yere göz dikmiş durumda. İkinize de sonsuz saygılar :tiphat::tiphat:

Bi insanın hayatta başına gelebilecek en kötü olaylardan biride fenerli olmasıdır. Attıkları gole bak. Biri değil hepsinin kanı bozuk. Ama allah büyük işte

Orta sahaya bunlar takviye yapmadıktan sonra Spartak delik deşik edecektir. Bu arada Zeegelaar hiç de fena biroyuncu değil gibi. Ofansa iyi destek verdi.

Hakem facia.

aynen

aynısını sedatta dedi.ben cıkmasam oyunda kalsam kırmızı vermezdi dedi.

fenerli olmadığıma her zaman şükrediyorum, bu kadar pislik, bu kadara şerefsiz bir camia olamaz başka dünyada.. attıkları golde, hangi oyuncu olsa topu taca atardı. ama mehmet topuz gibi pislikler ancak fenerde olur, adamlar devam ettiler ve golede sevindiler, yok böyle bişey. golde elazığlıların çoğu, fenerliler topu dışarı atacak diye beklerken pozisyonu kaçırdılar. resmen skandal bir goldü. rıdvan dilmen bile utancından üzülkdüyse dün gerisini düşünün siz. şu mehmet topuz kadar karaktersiz, pislik bir oyuncu daha yoktur dünyada. engin baytar sinirlidir ama bundan binlerce defa daha şereflidir. utanmaz arsız bunların hepsi.

Üst Alt