STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 18 Ağustos

Fener'in attığı gol utanç resmen. Gerçi avatar-nick uyumu derler ya aynen öyle olmuş :ka21:

FB'ye en az iki tane saglam orta saha sart, yoksa isleri gercekten yas.

Fenerliler artik anlamis midir acaba nasil 16/17 yaptiklarini? Yine Aykut vardi, takim bundan kotuydu... Cevap veriyorum: SIKE. Bunu kabul edemeyen Fenerliler var hala piyasada.

Son 25 dakika yalandan baski yapmis olsalar bile, cok kötü durumda Fenerbahce.

10 kisi, yorulmus, heyecanli bir takima baski kurdular son anlarda.

Uzun bir süre Elazigspor cok iyi futbol oynadi. Ben begendim.

Fenerbahce´nin orta saha problemi bahane. Digerleri sanki iyi de

Fener orta saha almazsa şampiyon olamaz. Defansları hata yapmaya çok müsait. Yobo'yu almaları iyi oldu onlar için, yoksa Egemen-Bekir ikilisi çok saç baş yoldurturdu tüm sezon. Orta sahalarıyla ilgili bir şey demeye gerek yok zaten, orta sahalarının özeti burada. Ayrıca Kuyt da çok iyi transfer Fener için, onun ayağına bakıyorlar, Alex'ten beklenen verim yok, bu sene taşırsa Kuyt taşır Fener'i.

Yeni şike teknikleri bulmalılar,yoksa bu sene işleri çok zor.Hu hah haa haaa :lol:

Bu alex'in kendini yere atıp sarı gördüğü pozisyonu çözebilen var mı acaba. bizim aşırı dürüst efendi alex'imiz müdehale olmamasına rağmen acı çekermişcesine omuzunu tutuyor.

Bu alex'in kendini yere atıp sarı gördüğü pozisyonu çözebilen var mı acaba. bizim aşırı dürüst efendi alex'imiz müdehale olmamasına rağmen acı çekermişcesine omuzunu tutuyor.

Orada kendi omuzunun üstüne düştü.

Alex bunu kaç yıldır yapıyor, kendini atıyor hakemler hemen faul veriyor.

Dün hakem sarı verdiğine şaşırdım baya.

Bu Fenerbahçe ligde ilk 5 oynar. Ne aptal bir maçtı ya Rabbim.

Orada kendi omuzunun üstüne düştü.

Alex bunu kaç yıldır yapıyor, kendini atıyor hakemler hemen faul veriyor.

Dün hakem sarı verdiğine şaşırdım baya.

Alex sanki ilk kez yere düşmüş gibi bir acı içerisinde idi. Bildiğin yattı yere hakeme yedirmek için acı çekme numarası yaptı. Sakatlanmanın vermiş olduğu yanlış kararın etkisi ile alexe sarı gösterdi yoksa sittin sene hiç bir türk hakemi EFENDİ alexe sarı kart vermez. Bir başka deyimle alex yere kendini attıysa doğrudur. Bünyamin mode off.

fenerin attığı gole bakıyorum da resmen böyle bir rakibim olduğu için utanıyorum..bırak fenerli olmayı fenerbahçe gibi rakibim olduğu için utanıyorum....rezalet...bu şerefsiz duruşunla şampiyon olsan ne farkeder? sonra neden herkes bizden nefret ediyo en büyüğüz herhalde ondan diyolar...ne pis bi takımsınız lan

Beyler yeri değil ama şuraya bi göz atın derm ayın 21'inde süper indirimler geliyormuş. Ben yaklaşık 1 senedir çinden küçük parçalarda ürün getirtiyorum ama ilk defa böyle büyük bir indirime rastladım 21 ağustos büyük günmüş bakalım belirttikleri fiyatları sunabilecekler mi?

%100 hırboların tekrarını izliyorum Rıdvan Dilmen baya geçirmiş Fener'e. Bu Rıdvan Kocaman'la arayı bozmuş belli.

Başrolde yine TOPuz var. Ulan birde Melo'ya laf atarlar, Melo en azından şerefiyle oynuyor lan. Kendi taraftarına bir pitbull sevinci yapıyor diye size giren çıkan ne? Melo antipatikmiş, ulan Melo antipatikse bu TOPuz şerefsizi ne? Allah belasını versin.

Ulan birde Engin'e laf atarlar. Engin en azından vicdanıyla oynuyor be. Sizin TOPuzunuz bildiğin yılan.

Ulan birde Engin'e laf atarlar. Engin en azından vicdanıyla oynuyor be. Sizin TOPuzunuz bildiğin yılan.

Ne alaka Engin'in itirazı haklı olabilir ama orada da yanlış bir hareket var. O hareketi de kimse sahiplenmesin lütfen samimi olmuyor.

Birbirinden bağımsız değerlendirmek daha sağlıklı.

Üst Alt