STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-1 Orduspor | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Orduspor | 2.Y | 11 Kasım

Vallaha kadromuz iyiydi ama yapilan transferler resmen tuğ dikti takimin icine etti.. İsin asli bu... Yok Amrabat yok Cris yok Dany bunlar bizim takima yakistiramiyorum.

Dany az paraya gelmesine ragmen gercekten iyi isler cikariyor bana kalsa. En az beklentili oyuncuydu, ama en fazla verimi aldik.

Amrabata o paralar verilecegine cok daha iyi oyuncular alinirdi. Cris zaten sacmalikti. Hamitte hala beklentileri karsilamiyor.

Vallaha kadromuz iyiydi ama yapilan transferler resmen tuğ dikti takimin icine etti.. İsin asli bu... Yok Amrabat yok Cris yok Dany bunlar bizim takima yakistiramiyorum.

Biz gercek takviye transferi yapamadik malesef.. kadro derinligi icin transfer yapdik.

Bir tane üst düzey adam gelemdi... bi de türk liginden oyuncu almaya karsiyim..

Skor taraftarları gene türemiş..

Ben maçı izlemedim, hiç eleştiri yapmadım bugünle alakalı ama şunu söylemek istiyorum. Cluj maçından sonra bazı konularda eleştiriler yaptım millet saldırdı, nasıl sen böyle bir galibiyet gününde böyle böyle dersin diye.

Ne zaman eleştiri yapılacak skor taraftarı olmayan arkadaşım?

Beyler, bir soru soracam, ama ciddi cevap istiyorum. Objektif olun lütfen sadece son dklari izledim. Fener nasil oynadi ?

Ben maçı izlemedim, hiç eleştiri yapmadım bugünle alakalı ama şunu söylemek istiyorum. Cluj maçından sonra bazı konularda eleştiriler yaptım millet saldırdı, nasıl sen böyle bir galibiyet gününde böyle böyle dersin diye.

Eleştirmekle, yerin dibine sokmak farklı şeyler.

Eleştirene lafımız yok yani.

Yiğit Gökoğlan denen adamı bir an önce satsınlar bizimkiler.

Ayrıce bize karşı oynamasın maddeside elesinler neme lazım mustafa sarp bile bize gol attı lan farklı iki takımda. İstemiyorum ben bizden giden adamların sanki kan davalımız gibi oynamasına. Herifler ekstra doluyor bize karşı bu nedir la.

Neyse bu maçta güzel yatıştı. Dedim ordunun atması lazım maçın üst bitmesi lazım sanırım iddaya yüklü girmişler.

Bu dediklerini bir şampiyonluğa gözüne siyah bant çekmiş olan taraftarlar anlayamaz renktaş.Sanki ilk kez şampiyon olmuşuz gibi muamele yapıyorlar.Her takımın kötü dönemleri elbette olacaktır.

Dany az paraya gelmesine ragmen gercekten iyi isler cikariyor bana kalsa. En az beklentili oyuncuydu, ama en fazla verimi aldik.

Amrabata o paralar verilecegine cok daha iyi oyuncular alinirdi. Cris zaten sacmalikti. Hamitte hala beklentileri karsilamiyor.

Vallaha o paraya ne adamlar alinirdi.. Millet bana cok kizdi burda yok maasindan indi zart zurt.. Cokta umrumdaydi.. Sene sonu Amrabati yolllayinca.. Cebinden maas vermiycek bizr Amrabat 8,5 milyon heba olmus olcak..

Üst Alt