STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

1. ben kimseyi istifaya çağırmadım. Ve böyle şeylerin de taraftarı değilim. Yani bu cevabı bana yazman biraz yanlış olmuş.

2. evet haklısın. Sorunu her zaman teknik adamda aramak yanlış. Ama ben burda hataları söylüyorum. Oyuncu tercihleri yanlış. Sen şu an bir taraftar olarak yapılan tercihleri doğru buluyor musun?

Ha şimdi dersin ki en iyi hoca bilir karar onun. Ona diyeceğimiz yok. Ama sana göre yanlış mı doğru mu?

yahu direk senden alinti yaptigima bakma yani kasitli bir durum yok.

Ha benden de olsa ben Hakan Baltayi oynatmazdim bu gun.tabiki bu gunki performansini gordukden sonra, Meloyuda oynatmazdim.

Amma oyun bitmis gordugumuz kotu performanslardan sonra iste boyle ahkam kese biliyoruz.

Macdan once Rierayi dinlendirmk itedim diyor adam.aslinda sorun bir iki oyuncuda degilki, bu gun hepsi kotydu,

Super Kupa finalinin ilk yarisinin bir bolumunde biz gecen senden isik verdik.ondan sonraki maclarda bir tek Cluj macinda akilli oynadik birde deplasmadaki Manu macinda kontrolluyduk.

Geride kalan tum maclarda zaten iyi oynamiyorduk ki.

Sorun sitemde amma bunuda cozecek en iyi kisi fatih terimdir zaten.

çokmu zordu semih riera ve engin'in ilk 11 başlaması şu anda galibiyeti konuşuyor olurduk

Hacı sen Osman Tanburacı mısın? Yanlış anlama ama isim avater birleşince aklımda hemen OSman T. belirdi:)

Karanlikta gördüğün her kuşu karga sanmak..bkz namso sözlük!!!

osman tanburacıdan daha çok severim hocay. takım kötü kral çıplak o kadar damat!!!

bu takım çözümü ve sorunları belli ama transferler veya ujfanın elmanderin sürekli oynaması lazım. bu takım 4-4-2 oynayacaksa ayağında top tutabilen elmander tarzı adamlarla oynamalı, elmanderin yanına golcü ayağı iyi olan bi forvet alınırsa müthiş olur. ayrıca bu oyun tarzında dany ve cris gibi adamlara yer yok. ujfa gibi kaliteli ayağına hakim topla çıkabilen stoperler şart semih ve ujfa ikilisi tam sistemimize uygu tipte oyunculardı. bişey daha var amrabat bizim oynadığımız bu pas oyununda oynayabiecek bi oyncu değil zorlamak boşuna. 8 milyon çöpe gitti ne yazıkki geldiğinde de karşıydım.

[h=5]Maç Sonunda Galatasaray Taraftarları '' Quaresma '' Diye Bağırdı.[/h]şakamı bu ?

Karanlikta gördüğün her kuşu karga sanmak..bkz namso sözlük!!!

osman tanburacıdan daha çok severim hocayı ama bu ülkede g.te g.t denir kediye kedi..takım kötü kral çıplak o kadar damat!!!

Cümleyi okudum ve hiçbişey anlamadım şu an Osman Tanburacı olduğuna eminim.

ligin sonlarındaki karabük bu takıma 3 tane atıyorsa, ligdeki her takım bizi yenebilir. hoca suçu direk defansa atmış ama o oyuncuları kim transfer etti diyede sormak gerek.

Terim diyor ki; Manu maçını düşünmeden oynamışız. Fatih Terim, dürüst olsun. Neden çarşamba - cuma oynadık o zaman dünyada örneği yokken?

Sinyor sağolsun şu takıma adam gibi bir sol bek almayan,adam gibi bir stoper almayan,Demba Ba yı almayan hocaya hoca demem ben geçti o koçum yavrum aslanım saldır işleri

Bu kadroya rüya kadro dendi yahu.Bunun ötesi yok.Gerçekten çok acınacak bir haldeyiz her yönden.

Emre ve Hamit iki kanat,ileri uç Umut ve Burak..

Oyun sıkştığında rakip iyi kapandığında Emre ve Hamitten ne bekleriz.Tekniğini kullanıp top saklayıp ve yardırmasını yapabilirler mi hayır.Vede rakip bu adamları savunmakta o kadar rahatki birde ileriye çok rahat destek verebiliyorlar.İşte o yüzden bu takıma hakkaettiği oyuncular alınmadı.Öyle bir adam olsaydı er veya geç o golü bulurduk ve lanet olası saçma golleride o panik haliyle yemezdik.

Paki kanatta yetersiziz.Forvetler bu kalitede mi.Kanat adamlarının yapması gerekenleri ileride yapabilecek kalite ve özelikte mi bu adamlar HAYIR.O zaman geriye kalıyor çift forvet ve orta saha organizasyonları nerede.O organizasyonlarda Burak ve Umutla hayale dönüşüyor.Çünkü ileride top tutacak teknik yok.İkili üçlü verkaç yapacak beyin yok.

O yüzden şu durumumuz şu oyuncu kadrosuyla o kadar çok normal ki asıl enterasan bizim bunu göremememiz.

Geçen senede çok süper top oynamıyorduk fakat belli bir düzen içinde özellikle ilerideki oyuncuların oyuna katılımları falan biraz daha iyiydi.Defansta bir oturmuşluk falan vardı.Çok iyi top oynadığımız için değil rakiplerden iyi olduğumuz için geçen sene şampiyon olduk.Ve rakiplerin düştükleri durumda avantajımız oldu.

Ve biz bu takıma ofansif alanda yapılacak kaliteli takviyelerle lige ambargo koyacağimıza gene eski alışkanlıklarla transferde çorba yaptık ve eski tas eski hamama döndük.Yani yöneticiler ve Fatih Terim bu takıma gerekli maddi yönde değeri gene vermedi.Gene ucuza kaçtılar.

Geçen sene 2o milyona gene çorba yapıldı.Bu sene bir okadardaha verilecek aynı tas aynı hamam devam edecek.

Geçen sene burada 50 milyon ayır yap kadronu bir daha arkana bakma dediğimizde pes mi oynuyorsun diyenler gerçekleri görmemekten bıkmadılar.Şimdi gene harcanacak ve o paraya gelecek.

Yekta nerde cezalı mı yada sakat mı ? Eğer değilse yapılan gerçekten çok ayıp ben Yektanın yerinde olsam devre arası iznimi isterim adaletin olmadığı yerde top oynamam(formama ne kadar aşık olsam bile)

Üst Alt