STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

ulan lua luayı yıldız yaptık iyimi. herif messi gibi oynadı bize.

50 konuk ..işiniz gücünüz yok mu sizin ?bugün bize olan yarın size olur.geçici heves bunlar.kendinize başka eğlence bulun. işsiz,güçsüz,boş insanlar hem twitterda ergen kafasında yazıyo hem de burayı takip ediyo.yazık:eek:

Bu kadroya rüya kadro dendi yahu.Bunun ötesi yok.Gerçekten çok acınacak bir haldeyiz her yönden.

Emre ve Hamit iki kanat,ileri uç Umut ve Burak..

Oyun sıkştığında rakip iyi kapandığında Emre ve Hamitten ne bekleriz.Tekniğini kullanıp top saklayıp ve yardırmasını yapabilirler mi hayır.Vede rakip bu adamları savunmakta o kadar rahatki birde ileriye çok rahat destek verebiliyorlar.İşte o yüzden bu takıma hakkaettiği oyuncular alınmadı.Öyle bir adam olsaydı er veya geç o golü bulurduk ve lanet olası saçma golleride o panik haliyle yemezdik.

Paki kanatta yetersiziz.Forvetler bu kalitede mi.Kanat adamlarının yapması gerekenleri ileride yapabilecek kalite ve özelikte mi bu adamlar HAYIR.O zaman geriye kalıyor çift forvet ve orta saha organizasyonları nerede.O organizasyonlarda Burak ve Umutla hayale dönüşüyor.Çünkü ileride top tutacak teknik yok.İkili üçlü verkaç yapacak beyin yok.

O yüzden şu durumumuz şu oyuncu kadrosuyla o kadar çok normal ki asıl enterasan bizim bunu göremememiz.

Geçen senede çok süper top oynamıyorduk fakat belli bir düzen içinde özellikle ilerideki oyuncuların oyuna katılımları falan biraz daha iyiydi.Defansta bir oturmuşluk falan vardı.Çok iyi top oynadığımız için değil rakiplerden iyi olduğumuz için geçen sene şampiyon olduk.Ve rakiplerin düştükleri durumda avantajımız oldu.

Ve biz bu takıma ofansif alanda yapılacak kaliteli takviyelerle lige ambargo koyacağimıza gene eski alışkanlıklarla transferde çorba yaptık ve eski tas eski hamama döndük.Yani yöneticiler ve Fatih Terim bu takıma gerekli maddi yönde değeri gene vermedi.Gene ucuza kaçtılar.

Geçen sene 2o milyona gene çorba yapıldı.Bu sene bir okadardaha verilecek aynı tas aynı hamam devam edecek.

Geçen sene burada 50 milyon ayır yap kadronu bir daha arkana bakma dediğimizde pes mi oynuyorsun diyenler gerçekleri görmemekten bıkmadılar.Şimdi gene harcanacak ve o paraya gelecek.

Kadromuzda o kadar çok boşa maaş alan adam var ki gerçekten yazık.Ceyhun,Furkan,Aydın,Sercan,Gökhan bu adamları madem hiç kullanmayacaksın niye kadroda tutuyorsun be hocam.Hamit ve Burak dışında elle tutulur transferimiz yok.Danny yerine çok daha sağlam adamlar bulabilirdik. Amrabat yerine de öyle ama hoca illa Amrabatı istedi, o kadar istediği adamı da yedek kulübesinde çürütüyor.Şöyle 5 6 maç üst üste oynatsa belki bir şeyler olacak olmadı yollanır zaten.Cris transferine zaten diyecek bir şey yok son 10 yılın akıl ve mantık olarak en fiyasko transferlerinde ilk 3 te kendine yer bulur.

Bizim takım ne sezon başında abarttığımız kadar iyi, ne de şu an ki kötülediğimiz kadar kötü.Bu takımın ligde şampiyon olması lazım Ş.liginde en kötü 3.olması lazım.Şu an eleştirilecek en öncelikli isim Fatih hocadır.Çok garip işler yapıyor en hafif tabirle akıl tutulması yaşıyor maçlarda.Bir an önce kendine gelmesi lazım yoksa iş işten geçecek.

Manu maçına gelince bana göre kesinlikle kazanacağız ama takım olarak o maçtaki galibiyet sorunlarımızı örterse çok kötü olur bizim için.

50 konuk ..işiniz gücünüz yok mu sizin ?bugün bize olan yarın size olur.geçici heves bunlar.kendinize başka eğlence bulun. işsiz,güçsüz,boş insanlar hem twitterda ergen kafasında yazıyo hem de burayı takip ediyo.yazık:eek:

la ezikler heveslenmeyin hala lideriz

ben olsam sezon sonu Muslera Eboue ve Amrabat hariç yabancıları yollarım ayrıca Aydın,Sercan,Ceyhun,Sabri,Hakan,Çağlar,Zan bunların da gitmesi

aldığı topları Burak'a gol attırma merakı yüzünden yine çok top ezdi o da takım gibi berbattı iyi oynayan kim vardı diye soracak olursan ban Engini beğendim oyuna girdikten sonra iyi işler yaptı

ben selcugu sevmıyorum aga bu sezon böyle devam edeceksede istemiyorum zaten o sacının tokasını 2 de bir düzeltmekten oynuyamıyor gıcık oluyorum defansa pas defansa pas ne yapacaksak bilmıyorum

Kjaer,S.Aziz,Aykut Demir,Semih kadroda görmek istediğim 4 stoper bunlar

ben selcugu sevmıyorum aga bu sezon böyle devam edeceksede istemiyorum zaten o sacının tokasını 2 de bir düzeltmekten oynuyamıyor gıcık oluyorum defansa pas defansa pas ne yapacaksak bilmıyorum

ama takımdaki en yetenekli adam da Selçuk sağ-sol açık yerinde duruyor bekler bindirmiyor ileride kimse öne çıkıp kendini göstermiyor yani duvar olamıyor bu durumlarda Selçuğun yapacağı bişey yok mecbur geri oynuyor

ama takımdaki en yetenekli adam da Selçuk sağ-sol açık yerinde duruyor bekler bindirmiyor ileride kimse öne çıkıp kendini göstermiyor yani duvar olamıyor bu durumlarda Selçuğun yapacağı bişey yok mecbur geri oynuyor

ronaldinhoda yetenekli kardeşim ama oynayamadımı olmadımı form tutmadımı olmuyor

-----------Selcuk---Yekta-------------

-Hamit-----------------------Amrabat-

---------------Engin------------------

-------------Elmander----------------

Üst Alt