STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

O toroman denen pisliğe kafayı çaktınya lua lua seni bu takımda görmeyi çok istiyorum adamsın sen o kafayı atınca ben vurmuş kadar rahatladım öle kabadayı kabadayı önüne gelene küfretme ile olmuyor bu işler elin oğlu kafayı koyar eline verir böyle...

Bir de o oğuzhan denen i** e'ye giydirseydi tam olacaktı.

yarinki mac onem kazandi artik.3 puan alalim ki farki acalim bu totoslarin umutlari tukensin.

15 gündür Gs'nin defansa ihtiyacı var ama yaaaaaaaaaaaaaaaaa Drogba Sneijder gelse ne olur diyenler önce kendi stoperlerine ve kazma orta sahalarına bakacak..

Lua Lua Turk olsa eminim bonsevisi 7-8 milyon olurdu , les adamlardan futbol bekliyoruz yabanci siniri var diye

Bu beşiktaş denen arabacılar takımını kara listeye aldım.Bundan böyle saydırmakta sınır yok.Gidin şeref stadında oynayın şerefsizler.

Şu rezil BJK takımının bugün bizim sadece 5 puan gerimizde olmasının tek sebebi bizim eşşekliğimizdir. Normal şartlarda şu takımın ligte 6-7. falan olması lazım. Ama bu yıl lig inanılmaz kalitesiz. Puan ortalaması çok düşük. En kötü sezonlarından birini geçiren fb bile bize 5 puan daha uzak. Ayrıca kesin verilmeyen golümüz diye ağlamışlardır. Zaten Tomic topu tuttu ve hakemin oyunu durduğunu görünce relax bir şekilde topu attı elinden. Zaten diğer Karabük'lü oyuncular da bırakmıştı. BJK'li sırf böyle bir tartışmaya yol açmak için vurmuştu topa, yoksa Karabük'lü oyuncular devam etse pozisyonun gol olması imkansız.

Rezil herifler, pis kargalar orta sırayı boylayacaksınız inşallah. Karabük 10 kişi kalmasa görürdük nasıl kevgire çeviriyorlar sizi. 3 haftada aldığınız 2 puanı tepe tepe kullanın artık ahaha.

Üst Alt