STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Ersan'ı alamadığımıza üzülmüştüm şimdi boşa üzüldüğümü gördüm.

lua lua reyis açıklama yaptı şimdi toraman çirkefi ailesine küfür etmiş

:haha: beter olsun kargalar bizim bursayı yenmemiz şart oldu artık filmi kopartmalıyız CL zamanı yine puan kaybeder bizim takım :eek:

Beyler bize gelmeden önce ki Ambarat mı Ahmet İlhan mı ? Bu oyuncular açık oyununun topçuları karşılarında çakılı bir savunma gördükleri zaman fıss çünkü tek üstünlükleri hızları yakın mesefede hızında önemi kalmadığı için, öpüyorum gözlerinizden.

Kendilerini bi b.k saniyorlardi almeydada gitdi orta siralara duserler

macı ızledım bekeje bıttı fernandesın samete tavırları artık sahada basarılı olamayan toraman necıp oguzhan gıbı ısımlerın hakem ve rakıplere yaptıgı pıslıkler net ortada.demek kı takım ne kadar ıttırsen anca bu kadar gelebıldı .havluyu haftaya atarlar.

hele sametın ersanı cıkarıp escudeyı alması tam bır facıaydı.yazık kı turk futbolcuları boyle ıs bılmez hocalar yuzunden ne hallere dusuyorlar .tek suclu ersan oldu samet ıcın attı tınercılerın onune

lua luayı ızledıkce drogba bu lıgın ben ne dıyım bu lıgın altını ustune getırır:ayatollah:

Balon gecen hafta patladi zaten, artik düzelmez bunlar. Bu arada kirmizi kart cok kolay cikmis yine, nedense rakip BJK olunca sana kirmiziyi daha cabuk cikariyorlar. Fakirim, garibanim ayaklari ise yariyor demek ki.

Balon gecen hafta patladi zaten, artik düzelmez bunlar. Bu arada kirmizi kart cok kolay cikmis yine, nedense rakip BJK olunca sana kirmiziyi daha cabuk cikariyorlar. Fakirim, garibanim ayaklari ise yariyor demek ki.

Özellikle Burak'ın penaltısından sonra hep kayrılıyor Bjk.Bugün bakmayın gollerinin verilmemesine.

bence kırmızı kart karabüğe yaradı 10 kişi kalmasalar yenilebilirlerdi

bu arada samet aybabayı mac sonu dınledı dehsete kapıldım adam bı konusmada 6 adamı astı resmen

-mehmet ekgun kademe yapamıyor,

-ersan top tutamıyor

-oguzhanın temposu yetersız

-fernandes agırlıgını koyamıyor

of of adam resmen takımı dogradı ey fterım sen harbı bosuna ımparator degılsın saygılar hocam:ayatollah:

Beyler bize gelmeden önce ki Ambarat mı Ahmet İlhan mı ? Bu oyuncular açık oyununun topçuları karşılarında çakılı bir savunma gördükleri zaman fıss çünkü tek üstünlükleri hızları yakın mesefede hızında önemi kalmadığı için, öpüyorum gözlerinizden.

ahmet ilhanda teknik var. dar alanda çalım atabiliyor. sadece açık alanda iş yapmıyor. amrabatta teknik vasat.

Üst Alt