STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Beşiktaş 2-2 Karabükspor | M.S | 1 Şubat

Bu beşiktaş 2 dakikada 3 gol yiyerek avrupadan elenen takım demeye yüreğim elvermiyor.Bu çapulcuların inişleri inşaallah ıslak makarna gibi olur.

Seriye bir bağlayalım 15-20 puan fark'a gömer bunları şampiyon oluruz.

Ahmet ilhan acayip süratli bir oyuncu , çok beğendim bugün ..

abi o necip nasıl deli ediyor beni ya o ağzını öyle ergen kız gibi büzüp sinirli tavırlara girmesi var ya hani ekran başında çıldırıyorum :) şerefsiz o kadar çirkef ki emre belözoğlu'nu aratmıyor neredeyse

Emre bu yavşağın yaptıklarına bakarsak FİFA Fair Play Ödülü bile alır.:asd:

Beşiktaşlılar ağlamaya başlamış cemaat bizi şampiyon yapacakmış ,ulan sizden şampiyonluğu almak için cemaati bırak ihtiyar heyetine bile gerek yok top göstermedik lan size kargalar 10 kişi kaleye sut atamadınız utanmaz ezikler sizi...

Şu Ahmet İlhan etkili bugünde iyi oynadı ama dar alanda bu kadar etkili olur mu acaba ? :rolleyes:

Beşiktaşlılar ağlamaya başlamış cemaat bizi şampiyon yapacakmış ,ulan sizden şampiyonluğu almak için cemaati bırak ihtiyar heyetine bile gerek yok top göstermedik lan size kargalar 10 kişi kaleye sut atamadınız utanmaz ezikler sizi...

Karga yerine kuzgun diyorum bunlara ben,nerede leş varsa saldırıyorlar çünkü.

ezikler Burak'a demedigini birakmamisti , umarim butun puanlarini boyle cayir cayir hakem hatalariyla kaybederler

Allahtan Veli kazması yoktu bugün asıl o olsaydı tam ergen kız muhabbetıne dönerdi sahanın içi..:)

Cemaatle alakasi olmayan tek kulübüz belkide. Galatasaray kültürüyle, egitimiyle, camia profiliyle bu yapiya cok ters.

Hakan Sükür´ün baglantisi oldu diye camia mi cemaatci oluyor? Mümkün degil.

Sinan Engin Yogi ne dedi gecen?

"Hükümetin kontrol edemeyecegi tek camia Galatasaray, onlarin camia yapisi cok farkli" dedi

Üst Alt