STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Halis Ozkahya bu arada EPIC FAIL

AZIZE adamin beynini almis yazik

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Arena'da orduyu da yendik mi takım iyice kendine gelir ..

------

:ayatollah::ayatollah::ayatollah:

BDLPcrpCMAEDWxX.jpg

BDLQ6XCCcAAhD3r.jpg

C y B o R g

herneyse ben golu atan kel orta açıldığı an bizim defansın önunde gördum önde ise ofsayt! nasıl olmaz siz geride diyorsanın ben yalnış gördum ozaman lig tv pozisyonun tekrarını bile vermedi!

Sertan önde olabilir de topla alakası yok orta açılırken, o yüzden ofsayt olmaz ki o adam.

Artik 11 hep öyle olsun, gerisi fark etmez

Melo Selcuk

X Sneijder X

Drogba

:ayatollah:​

herneyse ben golu atan kel orta açıldığı an bizim defansın önunde gördum önde ise ofsayt! nasıl olmaz siz geride diyorsanın ben yalnış gördum ozaman lig tv pozisyonun tekrarını bile vermedi!

üstadım ortayı yapan eleman vuran elemandan daha ileride aut çizgisine daha yakın ortaya yapan

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
libertad - 15.02.2013 21:33[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

Drogba yaşlı şu bu diyenler şimdi beri gelsin adam resmen makina helal olsun valla diyecek birşey yok böyle golcü görmedim ben.

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodis"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
Volkan Yildirim - 15.02.2013 21:33[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

beyler kusura bakmayın ama pasları da veren Sneijder. Bu seneyi unutup seneye Aziz ve Aykutsuz bir şekilde planlarımızı şimdiden yapmamız lazım.

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

melo takıma dönduğunde onamamız gereken tek sistem bence

muslera balta semih dany eboue

selçuk melo

hamit snejder solda amabat(burak)

drogba

bu takım çok can yakar liigte ileride kesinlikle çok top tutarız kanat adamları rahatlar melo snejder aralara dalar!

bu nedir abii ya, yekta bence çok iyi bir oyuncu , formanın değerini bilen bir taraftar ayrıca , fatih terimin gelecek planın da melo yok yekta var

Ya bazı renktaşlar akhisarın golü ofsayt yazmış ben de ligtv ye girdim baktım boşu boşuna

Gol de ofsayt yok

bu nedir abii ya, yekta bence çok iyi bir oyuncu , formanın değerini bilen bir taraftar ayrıca , fatih terimin gelecek planın da melo yok yekta var
sorun melo yekta değil sistem bakın artık 4-4-2 olmuyor burak umut ileride yarın

drogab burak yapsa 4-4-2 gene orta saha düşücek meloda olsa yektada olsa bu sistemde çok kötü gözükücek eğer burak oynayacaksa ya sağa yakın yada sola yakın oynamalı drogba ileride topu tutucak gerideki adamlar çok rahat pozisyona girecek ama dediğim gibi 2 santrafor ilerde olmayacak bugunki gibi umut burak gibi!

sorun melo yekta değil sistem bakın artık 4-4-2 olmuyor burak umut ileride yarın

drogab burak yapsa 4-4-2 gene orta saha düşücek meloda olsa yektada olsa bu sistemde çok kötü gözükücek eğer burak oynayacaksa ya sağa yakın yada sola yakın oynamalı drogba ileride topu tutucak gerideki adamlar çok rahat pozisyona girecek ama dediğim gibi 2 santrafor ilerde olmayacak bugunki gibi umut burak gibi!

tamam haklısın ama umut ileride hücum presini iy yapıyor burak defansın arkasına iyi kaçıyor bir ikilinin birleşimi hakan şükür , drogba sneijder ve burak bu üçlünü ilerinde bir pres yapma alışkanlığı kazandılrımalı başka çare yok bence yani

Melo Drogba Sneijder Eboue Selçuk aynı anda sahada olunca nasıl bir şey olur çok merak ediyorum :D

Üst Alt