STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Bjk'nin fisktüre bakın...:D

Sivas - Bjk

Bjk - Fb

Ts - Bjk

Bjk - Kasımpasa

Mersin - Bjk

Bursa - Bjk

Akhisar - Bjk

Bjk - Ordu

Eskisehir - Bjk

Bjk - Genclerbirligi

Kayseri - Bjk

:D

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 16 Şubat

Evet tespit güzel. Lakin bizim trübünlerde rakibin rakibine destek pankartları açıldığında da alkışlamamak kaydıyla.

Rakip, bizim rakibimize destek verince karaktersiz deyip, bizimkiler rakibin rakibine destek verince (ör: Spartak Moskova - FB maçı) "helal olsun" vs demek şık olmaz.

Ben her BJK&Yabancı takım maçında destekledim bunları. Eminimki Galatasaraylıların %90ı için de bu böyledir ve hiçbir BJK&Yabancı takım maçından önce bizim tribünlerde böyle bi hareket görmedim. FB konusuyla karıştırmayalım..

İşte demek istediğim buydu. İşleyip parlatip gelen tekliflede satip artık bu şekildede para kazanmamız gerek. Tamam stad forma ürün yayın geliri vs önemli ama büyük takım istiyorsak bunuda yapabiliyor olmamız gerekli.

Altyapıdan yada türk futbolundan böyle olaylar ayda yılda bir gerçekleşiyor en son örneğide Arda işte. O yüzden altyapıya önem vermemiz kadar scout olayındada ilerlememiz lazım

Bu konuda cidi cidi calismalar var zaten . türkiyenin daha görmedigi bir alt yapi agasi kuruyor bizimkiler ama öyle hemen islem yapmaz malesef. 5 sene sonra ilk meyfelerini almaya baslariz ve 10-15 yil sonra barca-ajax gibi oluruz tahminen. fatih hoca ve baskanimiz baya buna önem veriyorlar. hayirlisi diyelim. duydugum kadari ile baya dogru yoldan ilerliyorlarmis ama daha cok basindalar dedigim gibi.

ridvan-dilmen-in-kusu_288429_m.jpg

Bu kuş'a göre bjk'nin sampiyonluk sansı yokmus...

hocam bu aziz yıldırım mı samet mi yoksa demiroren mi karıstırım kim bu yav :asd:

Sivas - Bjk

Bjk - Fb

Ts - Bjk

Bjk - Kasımpasa

Mersin - Bjk

Bursa - Bjk

Akhisar - Bjk

Bjk - Ordu

Eskisehir - Bjk

Bjk - Genclerbirligi

Kayseri - Bjk

küfür etseler daha iyiydi gerçekten. Akhisar bile çok zorlar bunları son haftalara girerken can havliyle oynayacaklardır.

Güntekin onay çok sinirliydi bjk li oldugunu biliyordum ama bu kadar yayında konuştugunu bilmezdim genelde bjk maçlarını n yorumlarını yüzde 100 futbolda izlemem ama bir gün fena kavga edicekler rıdvan dilmenle

bir kardesimiz yazmisti 5-6 hafta önce, biz fenerle aramizi acalim o bize yeter ,cünkü besiktas kendi kendinin isini bitirir ve antalya zirveye dayanamaz diye.. kimsen kardesim o zaman görmüssün sen olayi :D

Sivas - Bjk

Bjk - Fb

Ts - Bjk

Bjk - Kasımpasa

Mersin - Bjk

Bursa - Bjk

Akhisar - Bjk

Bjk - Ordu

Eskisehir - Bjk

Bjk - Genclerbirligi

Kayseri - Bjk

ya onlar sampionluk icin oynayamazlar. ilk 5 e girseler iyiler. fenev ancak yarisir bizimle ki onlarinda önümüzdeki 3-4 haftada kopa bilir yarisdan- ts ve bjk maclarinda puan kaybetikleri takdirde bye bye birds...

Bu sene gercekten öyle:b5:

Aynen. Çünkü kötü oynamamıza rağmen puan farkı 6-7 civarında. Biz ritmimizi yakaladığımız an isterse Aykut Kocaman olmasın. O yüzden fener ister yensin ister yenilsin. Ben Schalke maçına bakarım. Tarihimizde ki en önemli maçlardan biri sonuçta. Turu geçersek avrupadaki son 8 takım arasına kalacağız

Yanlız ark Beşiktaş puan kaybediyor iyi güzelde yarıştan tamamen koparlarsa fener İnönü'de bunlara hezimet yaşatır Buda bizim işimize gelmez

Aynen. Çünkü kötü oynamamıza rağmen puan farkı 6-7 civarında. Biz ritmimizi yakaladığımız an isterse Aykut Kocaman olmasın. O yüzden fener ister yensin ister yenilsin. Ben Schalke maçına bakarım. Tarihimizde ki en önemli maçlardan biri sonuçta. Turu geçersek avrupadaki son 8 takım arasına kalacağız

Bu sene de şampiyon olalım da,seneye Aykut nere giderse gitsin,umrumda değil.Mourinho gelse bizi tutamaz bu sene de şampiyon olursak.Bu sene çok önemli.

Yanlız ark Beşiktaş puan kaybediyor iyi güzelde yarışman tamamen koparlarsa fener İnönü'de bunlara hezimet yaşatır Buda bizim işimize gelmez

Benim gayet işime gelir. Zaten şampiyon biz olacağız. En sevmediğim taraftar topluluğu tinercilerdir. Umarım 4-5 tane atar fener bunlara

Üst Alt