STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Umarım sıvası gecerler, sampıyonluktan koparlarsa fb ye yatar bunlar.

Bu sene de şampiyon olalım da,seneye Aykut nere giderse gitsin,umrumda değil.Mourinho gelse bizi tutamaz bu sene de şampiyon olursak.Bu sene çok önemli.

aynen. yaz transfer döneminde arka tarafi baya saglama aldik mi bu takimi türkiyede bir kere kolay kolay kimse durdurmaz. ön taraf hic bir cekilde degistirme transfer yapma yine acik ara sampion olur. sol bek ve cok kaliteli bir stoper aldin mi tamamdir.

melonun yerine belki baska isim düsünüle bilir ama hoca ona güveniyor ve alisdi ona oda takima alisdi. melo belki alinir ama alinirsa tarihi bir sözlesme imzalanmali onunla..1+1+1 opsionlarla sözlesme :D

çok iy ibu sonuş. ulan ts sende bi puan al yarında bayram yapak:ayatollah:

hıc umudumu kaybetmedım maca bakarken antepspor 10 kısıde kalsa bu kargalar bı mallık yapabılır dıye o potansıyel mevcut ve bekledııgım oldu.

antep 10 kısıyle golu buldu buda kargalara kapak oldu sahane oldu ..bıde tutturmuslar genc takım dıye sormak lazım gregor sıvok hılbert fernandes olcay holosko nıang bunların hangısı genc arkadas velı ve suzen var sanırım onları da gencden sayma adamlar topcu degıl

İlk yarida da boyleydi. İyi basladik ama sonra olmayacak takimlara puan kaybettik. Simdi firsat gelmisken konsantrasyonu kaybetmeyip seri yapip farki daha da acmak lazim.

Yarin fb de puan kaybederse buyuk avantaj, psikolojik olarak da coktuler, iyi degerlendirmeliyiz.

aynen. yaz transfer döneminde arka tarafi baya saglama aldik mi bu takimi türkiyede bir kere kolay kolay kimse durdurmaz. ön taraf hic bir cekilde degistirme transfer yapma yine acik ara sampion olur. sol bek ve cok kaliteli bir stoper aldin mi tamamdir.

melonun yerine belki baska isim düsünüle bilir ama hoca ona güveniyor ve alisdi ona oda takima alisdi. melo belki alinir ama alinirsa tarihi bir sözlesme imzalanmali onunla..1+1+1 opsionlarla sözlesme :D

Hücumdan ziyade defansa takviye lazım.Sol bek,stoper,2 tane de adam gibi adam geçebilen,adam gibi orta açabilen kanat oyuncusu.Melo gidici,Gökhan İnler de alınmalı.Onur her türlü alınmalı.Çok abartı oldu biliyorum ama stoper,Gökhan İnler ve kanat oyuncuları şart.Sol beki sineye çektik hadi.

samet hocanın yeğeni tribündeymiş. Tribündekiler samete küfür edince "ben yiğeneyim etmeyin küfür demiş" hastanelik olmuş diyolla ligtvde

samet hocanın yeğeni tribündeymiş. Tribündekiler samete küfür edince "ben yiğeneyim etmeyin küfür demiş" hastanelik olmuş diyolla ligtvde

onu şimdi bende dinledim de ŞANSAL(Şike yanlısı) o kadar güzel anlatıyorki yegeni sanki melek yani tamam tinerciler hatalı ama illaki o da kufure kufurle karsılık vermistir yoksa

tinerci bir grup kufur ediyor

digeri abiler ablalar kardesler analar babalar lutfen sovmeyin ben onun yegenmiyim

onlarda abooov dalınn ALLAH ALLAH ALLAH !!!

hikaye!!!!

onu şimdi bende dinledim de ŞANSAL(Şike yanlısı) o kadar güzel anlatıyorki yegeni sanki melek yani tamam tinerciler hatalı ama illaki o da kufure kufurle karsılık vermistir yoksa

tinerci bir grup kufur ediyor

digeri abiler ablalar kardesler analar babalar lutfen sovmeyin ben onun yegenmiyim

onlarda abooov dalınn ALLAH ALLAH ALLAH !!!

hikaye!!!!

Sorun burda karşılık verdi mi vermedi mi bunda değil.

Nolursa olsun bjk taraftarının genel yapısını ortaya koyan bir örnek bu.

Sorun burda karşılık verdi mi vermedi mi bunda değil.

Nolursa olsun bjk taraftarının genel yapısını ortaya koyan bir örnek bu.

zaten bende bunu dedim ama boyle seyler normal(hastanelik etmeleri degil kufur etmeleri maalesef her tribunde bırak stadları evlerimizde bile izlerken sovuyoruz) yani yinede bir insanın bir insanı (hatta bir grup tinercinin diyelim) :) ) ayıptır ama iste 8TAŞ taraftarı ırkcı carsı gorev basında

Samet Aybaba’nın yeğeni dayak yedi!

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında öne geçtiği maçta, 89. dakikada yediği golle Gaziantepspor’la 1 – 1 berabere kalmasının ardından bazı Siyah – Beyazlı taraftarlar teknik direktör Samet Aybaba‘ya tepki gösterdi. Soyunda odasına giden tünelin giriş bölgesine yakın olan taraftarlar, Aybaba’ya bazı oyuncu tercihleri nedeniyle sataşmada bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçı sonrası bir grup Siyah – Beyazlı taraftarca saldırıya uğradı. Lig TV’nin haberine göre; Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçını İnönü Stadı’nda izledi. Ancak Aybaba’nın yeğeni, karşılaşma sonrası deneyimli çalıştırıcıya tepki gösteren taraftarları önlemek istedi. Taraftarlara “Yapmayın, tepki göstermeyin, ben Samet Aybaba’nın yeğeniyim” diyen Samet Aybaba’nın yeğeni, bu sözleri sonrası bir grup Beşiktaşlı taraftarca dövüldü. Aybaba’nın yeğeni hastaneye kaldırıldı.

Şeref tribününe yakın konumda olan bir diğer Beşiktaşlı taraftar grubu ise karşılaşmanın ardından küfürlü tezahüratlarda bulundu. Bazı taraftarlar “Yönetim istifa” diye bağırdı.

Üst Alt