STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S. | 16 Şubat

Bugün hem tekerlekli sandalye hem de kadın basket takımımıza ettikleri küfürlerden sonra daha da beter olmasını diliyorum Beşiktaş'ın.

Samet Aybaba’nın yeğeni dayak yedi!

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında öne geçtiği maçta, 89. dakikada yediği golle Gaziantepspor’la 1 – 1 berabere kalmasının ardından bazı Siyah – Beyazlı taraftarlar teknik direktör Samet Aybaba‘ya tepki gösterdi. Soyunda odasına giden tünelin giriş bölgesine yakın olan taraftarlar, Aybaba’ya bazı oyuncu tercihleri nedeniyle sataşmada bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçı sonrası bir grup Siyah – Beyazlı taraftarca saldırıya uğradı. Lig TV’nin haberine göre; Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçını İnönü Stadı’nda izledi. Ancak Aybaba’nın yeğeni, karşılaşma sonrası deneyimli çalıştırıcıya tepki gösteren taraftarları önlemek istedi. Taraftarlara “Yapmayın, tepki göstermeyin, ben Samet Aybaba’nın yeğeniyim” diyen Samet Aybaba’nın yeğeni, bu sözleri sonrası bir grup Beşiktaşlı taraftarca dövüldü. Aybaba’nın yeğeni hastaneye kaldırıldı.

Şeref tribününe yakın konumda olan bir diğer Beşiktaşlı taraftar grubu ise karşılaşmanın ardından küfürlü tezahüratlarda bulundu. Bazı taraftarlar “Yönetim istifa” diye bağırdı.

Ahaha sanki yeterince oyuncuları var gibi :D

Samet Aybaba’nın yeğeni dayak yedi!

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında öne geçtiği maçta, 89. dakikada yediği golle Gaziantepspor’la 1 – 1 berabere kalmasının ardından bazı Siyah – Beyazlı taraftarlar teknik direktör Samet Aybaba‘ya tepki gösterdi. Soyunda odasına giden tünelin giriş bölgesine yakın olan taraftarlar, Aybaba’ya bazı oyuncu tercihleri nedeniyle sataşmada bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçı sonrası bir grup Siyah – Beyazlı taraftarca saldırıya uğradı. Lig TV’nin haberine göre; Aybaba’nın yeğeni, G.Antepspor maçını İnönü Stadı’nda izledi. Ancak Aybaba’nın yeğeni, karşılaşma sonrası deneyimli çalıştırıcıya tepki gösteren taraftarları önlemek istedi. Taraftarlara “Yapmayın, tepki göstermeyin, ben Samet Aybaba’nın yeğeniyim” diyen Samet Aybaba’nın yeğeni, bu sözleri sonrası bir grup Beşiktaşlı taraftarca dövüldü. Aybaba’nın yeğeni hastaneye kaldırıldı.

Şeref tribününe yakın konumda olan bir diğer Beşiktaşlı taraftar grubu ise karşılaşmanın ardından küfürlü tezahüratlarda bulundu. Bazı taraftarlar “Yönetim istifa” diye bağırdı.

sanki şampiyon olacaklarmış gibi...tinerci yayfası işte..:D

Abi bi takım niye bütün gollerini hep kornerden ve yan toplardan atar. Bu saçma taktikle şampiyonluk hayalleri kuruyorlar :asd:

O değil de gördüğüm en kötü hakemlerden biri Barış Şimşek. Geçen hafta bizim maçı da yönetmişti. Beşiktaş maçında da gözlemleme fırsatım oldu ota duta faul çalıyor. Dokanmak da mı yasak

Antalya, Eskişehir, Beşiktaş puan kaybetti. Yarın Tolunayın takımı da fenere çelme takarsa oldu bu iş. Daha fenerle beşiktaş maçı var ve bizim 12 haftada 7 maçımız içeride

Karcemarskars şuan ligin en formda kalecisi. Onun sayesinde maç kopmadı ve gelen şans pozisyonunu Rostand değerlendirdi. Karce süper kaleci gerçekten.

Tek rakip fener gözüküyor..

Onlarda bu hafta takılırsa biz bu işi bitiririz abi..

85.dakikaya kadar izledim artık umudum kalmamıştı kapattım sonra baktım berabere bitmiş..:D:D

Sivok maçtan sonra tecrübesiz bir takımız demiş.Bence tecrübesizden ziyade birkaç futbolcusu hariç kalitesiz bir takım BJK.Bu sene Avrupa'da olsalardı rakipler bunları hallaç pamuğu gibi atarlardı...

Sivok maçtan sonra tecrübesiz bir takımız demiş.Bence tecrübesizden ziyade birkaç futbolcusu hariç kalitesiz bir takım BJK.Bu sene Avrupa'da olsalardı rakipler bunları hallaç pamuğu gibi atarlardı...

Sivok öyle salakca acıklama yapmaz onu diyen hilbert sivok'un acıklamalarına bayıldım tekrar bi bakarsan hocam görürsün dogrusunu adam resmen Allah belamızı veriyor demiş:asd:

Jimnastik kulubunun 18 oyuncusu yok 13-14 oyuncusu var kalitesizde hocaları olunca öyle anlık basarılar böyle genele yayılınca patlıyor işte Ligin ikinci yarısında benim aklıma gelen bi anda biz karabük ve bu mac rakip 10 kişi 7 puan kaybediyosun 2 si icerde bu macların avrupada falan oynıyacak kalitede degil suan jimnastik kulubu tokatlar gönderirler su feneri icerde yenselerde bi işimize yarasalar tinerciler

Üst Alt