STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Devre Arası | 17 Mart

şu belli oldu ki tüpçü bizim maçı bekliyor.o zamana kadar plan belli.bi hafta önce biz yeniliriz karıköye 1 puan farkla gideriz sonra hakem zoruyla onlar kazanır herkes mutlu olur azize ile tüpçü kupayı beraber kaldırır.Ama Allah'ım o kadar büyük ki Drogba karıköyde bunlara bir çakar kendilerinden geçer ikisi birden inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Yok Ozan ben sana soyliyim senaryoyu.

Karikoyde bize bir kirmizi bir de penalti, fbye verirler maci fark 1 puan. Trabzonu dusme potasinda tutarlar, trabzon macinda da bi ayar, son macta fb sampiyon. Akillari sira son dk kaybettikleri sampiyonlugu telafi edecekler.

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Son dakikaları top saklayarak geçirdiler hemde bir anadolu takımına karşı,

Sanırım Sow 'da haftaya cezalı duruma düştü..

biz böyle yatsak banko gol yeriz ha böyle ezik bi top oynama yok
biz yeriz çünkü çok kademe hatası yapıyoruz. duran topta yerleşim hatası yapıyoruz. dany olsun, semih riera olsun. fener de bu yok. antalyanın maç boyu tek pozisyonu var, kazanmak için bişey yapmadılar. fb iyi oynamasada 90 dakika iyi mücadele etti hele sow. fb bizim maça kadar puan kaybetmez önemli olan biz kaybetmemeliyiz

Beyler tek bir şey söyleyeceğim, hadi olmaz da diyelim kaza puanı kaybettik, hatta diyelim 2 maçta kaybettik, biz bunları Schalke'ye yaptığımız gibi Dorgba'yla, Kral Burak'la, Aslan Selçuk'la Sneijder'le evire çevire gömeriz Karıköy'de. Rahat olalım. Tamam hakemler şeref yoksunu, alıştık biz bunlara, sinirlerimizi de bozuyor ama aslanlarımız hak ettikleri şeyi verecek bebelere.

Bizim paşalar daha Gençlerbirliği'ne puan versin

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Devre Arası | 17 Mart

Yok Ozan ben sana soyliyim senaryoyu.

Karikoyde bize bir kirmizi bir de penalti, fbye verirler maci fark 1 puan. Trabzonu dusme potasinda tutarlar, trabzon macinda da bi ayar, son macta fb sampiyon. Akillari sira son dk kaybettikleri sampiyonlugu telafi edecekler.

şerefsizoğluşerefsizler

Maalesef futbolun adaleti yoktur yalnız yardımcı hakemde yardım etti fenere bazı pozisyonlarda

Hakemi geçin de Antalya koca maçta ne oynadı, 4 oyuncu fenerin yolladığı topu alamadı toplar ya Sowa ya Kuyt'a gitti, defalarca kontrol ettikleri topu fenere hediye ettiler..Top kaybettikten sonra bazı oyuncular rakibi kovalamakla bile uğraşmadı. Sahada futbol yoktu kimse puanı hak etmedi ama fenerin bal+hakem olayı sonucu belirledi yine.

Deniz, Antalya ne zaman oyunu yığsa ya saçma sapan vuruş yaptı, ya saçma sapan pas hatası...

Hele son dakikalar iki takımda skora razı oynadı hele son saniye.. 10 dk taç kullanamadı Antalya, Atış Fener'in olsa elli kere kullanmıştı..

Bugün ikinci yarı biraz kızmamızın nedenide bu eline geçen pozisyonları atacan. Bu vakitten sonra gayri ciddi hareketler yapılmamalı. On acı buna acı elin oğlu bize acımaz. Atabildiğimiz kadar gol atmalıyız.

bu antalya hic bir sey oynamadi. digeri korkak oynuyor sen daha da korkak oynuyorsun . böyle mac izlemez olaydim.

Ben bu maçtan bişey beklemiyordum zaten :D Biz kazandığımız sürece sıkıntı yok.

sow denen şerefsize son dakikada kart gösteriyor köpek.

Konuşun bakalım medyadaki köpekler sow nasıl atıyor kendini.

egemen sen insan olduğun için ben utanıyorum ulan.

bunlar hala bu futbolla şampiyonluk yarışındaysa bu şerefsiz hakemler yüzündendir.

egemenin yaptığı net penaltı.Ama bırak penaltıyı korneri bile vermiyor köpekler.

Ondan sonra utanmadan resmi sitelerinden bize açıklama yapıyorlar.Ama yokki bizde bunları itin gtne sokucak adamlar.

hep sus pus nereye kadar bakalım.

medya fener kötü haliyle bile süper pozisyon buluyor diyor :asd: biz maç izliyorsak onlar ne izliyor :asd:

demekki karıköyde şampiyonluğumuzu ilan edicez:) çakmakları hazırlayın kuşlar,stadınızı yakmaya hazır olun :)

Dışardan bir hakem gelse o maçı yönetse onlara hunharca tecavüz ederiz orda ama bu şerefsiz hakemler asla izin vermez buna. Kesinlikle oraya 4 puan farkla gidelim her türlü fenerin yenmesi için uğraşacaklar. O maçı ne yapıp edip fenere verecekler. Oraya 4 puan farkla gitmemiz şart oğlu şart. Bu hakemler yüzüne.

Stres yok... Es Es gümler bunlara orada şekillenir her şey..

fenerevin bu oyununu görüp sevinen tek ben miyim ya:asd:

fenerev anadolu kulübü olma yolunda ilerliyor işte.biz bunları karıköyde rahat gömeriz:D

Korkudan topu korner direğine sürdüler son dakikalarda

Son dakikalarda Antalya ceza sahasına orta yaptığı an hakemin hemen faul çalacağı o kadar belliki. Neye çaldığını sorsanız kendine bilmiyordur. Allah korusun fener o karambolde yanlışlıkla bir gol yer falan. Ah ulan şerefsizler ah..

Abi gerçekten insan maçı izlerken çok rahatlıkla bunu hissedebiliyor. Maalesef malum arkadaş dışarıda. Maalesef. Yoksa geçen sene öpsen 9 puan fark olmazdı, kattiyetle.

biz yeriz çünkü çok kademe hatası yapıyoruz. duran topta yerleşim hatası yapıyoruz. dany olsun, semih riera olsun. fener de bu yok. antalyanın maç boyu tek pozisyonu var, kazanmak için bişey yapmadılar. fb iyi oynamasada 90 dakika iyi mücadele etti hele sow. fb bizim maça kadar puan kaybetmez önemli olan biz kaybetmemeliyiz

Fener'in bir halt yaptığı yok ne mücadelesi ya koşmaadılar bile Antalya bir halt yapmadı asıl Diarra ve Assiati çıkınca da iyice rezalet hale geldi..

Üst Alt