STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Bugün ikinci yarı biraz kızmamızın nedenide bu eline geçen pozisyonları atacan. Bu vakitten sonra gayri ciddi hareketler yapılmamalı. On acı buna acı elin oğlu bize acımaz. Atabildiğimiz kadar gol atmalıyız.

Yanlış düşünüyorsun kardeşim rencide edersen düşman kazanırsın bidahaki sefere bilenipde çıkarlar sana.Mesela milli takımlar bazında Brezilya neden en sempatik takımdır çünkü maçı kazandığını anlayınca rolantiye alır maçı, çok nadirdir Brezilyanın 5 ten fazla gol attığı ama mesela İngiltere hiç sevilmez çünkü ingilizler yakaladım mı gözünün yaşına bakmazlar 8-10 tane atarlar o yüzden rakibi rencide etmeden kazanıp geçicen.

belliydi fenerin yenecegi son 5 macta 4 galiyet cıkardılar bizde kolay macları kaybediyoruzz

En çok üzüldüğüm maçtır gençler maçı ah o maçı alsaydık ne kadar rahat götürecektik ligi :(

Yanlış düşünüyorsun kardeşim rencide edersen düşman kazanırsın bidahaki sefere bilenipde çıkarlar sana.Mesela milli takımlar bazında Brezilya neden en sempatik takımdır çünkü maçı kazandığını anlayınca rolantiye alır maçı, çok nadirdir Brezilyanın 5 ten fazla gol attığı ama mesela İngiltere hiç sevilmez çünkü ingilizler yakaladım mı gözünün yaşına bakmazlar 8-10 tane atarlar o yüzden rakibi rencide etmeden kazanıp geçicen.

Belkide sen haklısı hocam ama boş bedava puan kayıplarını görüncü insan üzülüyor. Yarın eskişehir ve gençler maçı var fenerin ikiside fener sempatizanı takımlar. Bunlara bedava maçı verirler. biz ise kazanacağımız maçı kaybederi.:eek:

Antalya ikinci yarı oyundan düşmeseydi alırdı maçı ama ne hikmetse oyundan düştüler.

Şunu söyleyeyim Schalke maçının hakemini kesinlikle eleştirmiyorum. Hatta bence süper maç yönetti zırt bırt oyunu durdurup maçı öldürmedi. Adam bence pozisyonları görmedi. Ama bunlar göre göre bunu yapıyorlar. Avrupanın en dandi hakemleri olsa bile şampiyon oluruz bu ligte ama bu aziz yalakaları ile asla.

Yani adamların olayın bilncinde olduğu çok belli. Emir almış gibiler, bunu hissetmemek zor.

inanılır gibi değil ya adamların oynadıkları oyuna bak çıldıracağım ya

yok üc kulvarda varlarmisda ulan oynadiklari futbolu göre göre hala bos bos ötüyorlar övüyorlar

sezon sonunda görecegiz bakalim bu arada emre sakatlanmis bacagi kopsa üzülmem

2.golde faul var.verilmeyen penaltı var.bakalım gündeme gelecekmi..

beyler sizce bu şerefsizleri yenebilir miyiz karıköyde ? normal şartlarda yeneriz gibime geliyor ama ben o kadıköydeki maçlarda büyü mü vardır ne vardır anlayamdım ne dersiniz

Karalara bürünmenin anlamı yok takım çatır çatır top oynamaya başladı ayrıca hala fark var ve açılacaktır önümüzde ki 4 hafta.Ben çok rahatım şahsen.

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Devre Arası | 17 Mart

Akhisar tiktikleyecek bunlara, cekirge 2 kere sicrar.

İlk 45 dakika Antalya daha etkiliydi. Özellikle Emre çıktıktan sonra Fenerbahçe oyunun kontrolünü kaybetti. Top hakimiyeti Antalyalılara geçti. Aissati bu dakikalarda oyunu iyi okudu ve topu güzel yerlere taşıdı. Antalya ileri ucundaki elemanlar da hareketli koşularla Fener defansının dengesini bozdular. Devre sonunda ön direk organizasyonuyla gelen gol maçı Antalya adına bitirdi.Bu gol konusunda ise diyecek kelime bulamıyorum. Fenerbahçe bu golü daha önce 40 defa attı. Bunu artık sokaktaki çocuk bile biliyor. Sen hala kalkıp aynı golü yemeyi beceriyorsan kusura bakma oturup ağlamayacaksın. Beni asıl şaşırtan ise ilk devre gayet etkili hücum organizasyonları geliştiren, ayağa iyi top yapan Antalya'nın 2.yarıda amatör takım gibi oynamasıydı. Devre arasında afyon yutmuş gibiydilar.

Hüseyin Göçek Fenebahçe istatistiklerini geliştirmeyi de tam gaz sürdürüyor. 3 tane net korner vardı Antalya lehine. Bir de son dakika Egemen'in uçuşuna öyle bir faul icat etti ki kelimeler kifayetsiz kalır. Gökhan Gönül'ü 2.sarıdan atmayışı da alışılagelmiş hakem standardıydı.

Gençler maçını alsaydık eziklere 7 kargalara 10 puan farkla son 8 haftaya girecektik...Fikstür avantajımızla belkide kadıköye şampiyon bile gidebilirdik.Yok yere kendimizi strese maceraya soktuk...

Gençler maçını alsaydık eziklere 7 kargalara 10 puan farkla son 8 haftaya girecektik...Fikstür avantajımızla belkide kadıköye şampiyon bile gidebilirdik.Yok yere kendimizi strese maceraya soktuk...

aynen ya renkdaş ben yeneriz bu şerefsizleri diyorum ama kadıköydeki maçları biliyrsunuz işte olmayacak şeyler oluyor

Her şeyi anlıyorum, klasik Fenerbahçe. Tek gollü galibiyetler, taraftar için stresli maçlar. Ama yıllardır şu Gökhan'ın ön direk organizasyonuna nasıl bir çare bulunamaz, onu anlayamıyorum.

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Devre Arası | 17 Mart

İlk 45 dakika Antalya daha etkiliydi. Özellikle Emre çıktıktan sonra Fenerbahçe oyunun kontrolünü kaybetti. Top hakimiyeti Antalyalılara geçti. Aissati bu dakikalarda oyunu iyi okudu ve topu güzel yerlere taşıdı. Antalya ileri ucundaki elemanlar da hareketli koşularla Fener defansının dengesini bozdular. Devre sonunda ön direk organizasyonuyla gelen gol maçı Antalya adına bitirdi.Bu gol konusunda ise diyecek kelime bulamıyorum. Fenerbahçe bu golü daha önce 40 defa attı. Bunu artık sokaktaki çocuk bile biliyor. Sen hala kalkıp aynı golü yemeyi beceriyorsan kusura bakma oturup ağlamayacaksın. Beni asıl şaşırtan ise ilk devre gayet etkili hücum organizasyonları geliştiren, ayağa iyi top yapan Antalya'nın 2.yarıda amatör takım gibi oynamasıydı. Devre arasında afyon yutmuş gibiydilar.

Hüseyin Göçek Fenebahçe istatistiklerini geliştirmeyi de tam gaz sürdürüyor. 3 tane net korner vardı Antalya lehine. Bir de son dakika Egemen'in uçuşuna öyle bir faul icat etti ki kelimeler kifayetsiz kalır. Gökhan Gönül'ü 2.sarıdan atmayışı da alışılagelmiş hakem standardıydı.

Guzel ozet ama fbnin golu faulle aldigini da belirtsen daha guzel olurmus.

Hakemlerin Kuyt'a cok dikkat etmesi gerekiyor, cok sinsi bir oyuncu.

Neredeyse Butun kornerlerde faul yapiyor, hem fbnin kullandiklarinda hem de rakibinkilerde.

Bir an önce şampiyon olup şikecileri ağlatmak istiyorsunuz... Bunun için aceleye gerek yok. Takım rayına oturuyor. Tıkır tıkır alırız maçları. Ayrıca 4 puan öndeyiz. Bu dangalaklar nasıl olsa puan verirler birilerine... Nasıl olsa şampiyonuz.

Üst Alt