STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Hele Emre'de uzun süreli sakatlanırsa hiçbir şey yapamaz bunlar.

oynamadan pozisyon bulmadan (sowun pozisyonu haricinde) maçı bitirdiler işin ilginci 2 gol attılar nasıl oldu hala anlamadım

geriye kalan maçlarda es es veya gençlere puan verebilirler gerçi bu hakemlerle zor ama en güzeli kendi işimizi kendimiz görelim

Bizim kalan maçlar;

İBB

Mersin

Karabük (D)

Elazığ

Antep (D)

Sivas

Fener (D)

Trabzon

Fenerin maçlar;

Akhisar

Ordu (D)

Eskişehir

Gençlerbirliği (D)

Kayseri

İBB (D)

Galatasaray

Karabük (D)

Abi gerçekten insan maçı izlerken çok rahatlıkla bunu hissedebiliyor. Maalesef malum arkadaş dışarıda. Maalesef. Yoksa geçen sene öpsen 9 puan fark olmazdı, kattiyetle.

Şunu söyleyeyim Schalke maçının hakemini kesinlikle eleştirmiyorum. Hatta bence süper maç yönetti zırt bırt oyunu durdurup maçı öldürmedi. Adam bence pozisyonları görmedi. Ama bunlar göre göre bunu yapıyorlar. Avrupanın en dandi hakemleri olsa bile şampiyon oluruz bu ligte ama bu aziz yalakaları ile asla.

Son 10 dakika izliyeyim dedim Antalyanın bariz 2 kornerini vermedi hakem küfrettim kapattım.Ama yeriz biz bunları.

Ya yine abartmaya başlamayın arkadaş. fener'in pozisyonları var ama iyi top oynamadı. Onlar iyi top oynadıysa biz bugün başka birşey oynadık herhalde, muhteşemden de öte. Yani buna iyi oyun diyorsanız bilemem. Yine çok klasik bir duran top ve faul golü attılar. Alıştık artık bunlara, fener'in kaleciye faul yaparak gol atması anormal gibi gelmiyor valla bana. Sizi bilemem.

oynamadan etmeden üc puan aldilar

hakemde caktirmadan yine fenere calisti ama allah büyük...

Antalya top oynamadı falan diyenler,bu kadaroyla admalr daha nasıl oynasın yahu.Heleki bu defans ve kaleciye rağmen çokda güzel oynadılar.tekrar söylüyorum şu maçta fenerin aldığı 3 puan çoğu mnaçta olduğu gibi haramdır.Ve bunla balları ve hakem faktörü çoktur.Çıkmıyor kardeşim adamlara kart çıkmıyor.Çıkmadığı için rahat rahat oynuyorlar.Sow,meirlese,salih daha ilk yarıda sarı görmesi gerekiyor fakat göstermiyor şerefsizler.

bu arada fenev'in ikinci golunda kesin bir faul var kaleciye kuyt'in yaptigi kolunu indiriyor serefsiz emek hirsizi..

Sow'un pozisyonu Kuty'ın direği haricinde pek bir şey göremedim ben.

Her sene Fener bir şekilde şampiyonluk yarışına itilir,fazla şaşırmayın.Senelerdir böyle bu.Birtek 2009'da BJK'nin şampiyon olduğu sezon yarış dışı kaldı,onun haricinde her zaman kritik maçları kazanmıştır,bir şekilde bu yarışta olurlar.Biz kazandığımız sürece sıkıntı yok,özellikle bugünkü oynadığımız oyun ve galibiyetten sonra umrumda değil,kazanırlarsa kazansınlar.

Gökmen bizi eleştiriyor, Fener'i övüyor.. Hepinize giydircez az kaldı..

yeni moda kaleciye faul yapip gol atmak galiba. geçen haftada aynisi olmuştu. görmüyorlar hakemlerimiz demekki.:rolleyes:

geriye kalan maçlarda es es veya gençlere puan verebilirler gerçi bu hakemlerle zor ama en güzeli kendi işimizi kendimiz görelim

:haha: sen hangi ülkede yaşıyon bi haber klmışsın dünyadan. O mac +4 olmazsa bende bişey bilmiyorum

Fenerbahçe son 23 maçta sadece 1 kez yenildi

Fenerbahçe, Gençlerbirliği'ne karşı son yıllarda lig maçlarında genelde başarılı sonuçlar aldı.

Başkent temsilcisi önünde 2000-2001 sezonunun ilk yarısında Ankara'da 3-1'lik skorla yenilen Fenerbahçe, daha sonraki 16 maçta mağlubiyet yüzü görmedi, 12 galibiyet aldı, 4 kez berabere kaldı. Fenerbahçe'nin bu serisi 2008-2009 sezonunda, Ankara'da aldığı 1-0'lık yenilgiyle son buldu. Fenerbahçe, 2009-2010 sezonunda İstanbul'daki maçı 3-0 kazanıp, başkentte golsüz berabere kaldı. Sarı-lacivertliler, 2010-2011 sezonunda İstanbul'da 3-0, Ankara'da 4-2 kazandı. Geçen sezon Ankara'da yapılan maç golsüz sona erdi, İstanbul'da Fenerbahçe 6-1 galip geldi.

Fenerbahçe böylelikle, rakibiyle yaptığı ligdeki son 23 maçta sadece 1 kez yenilmiş oldu.

Gayet açık bence.

böyle ballı takım yok arkadaş

haftada 10 tane maç izliyorum bunlar gibisi yok avrupada bal burada bal + hakem

yine zar zor yırttılar

neyse biz işimize bakalım antep deplasmanı hariç kadıköye kadar zor maçımız yok, saçma sapan puanlar kaybetmezsek şampiyonluk turunu atarız saraçoğlunda

sahasında kupa kaldırdığımın çocukları !

Üst Alt