STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Huseyin Gocek'in FB karnesi.. son 11 mac 10 galibiyet 1 malubiyet..

FENERBAHÇE A.Ş.

3-0

KASIMPAŞA A.Ş.

21 Mart 2008

FENERBAHÇE A.Ş.

4-1

GALATASARAY A.Ş.

9 Kasım 2008

BURSASPOR

1-3

FENERBAHÇE A.Ş.

5 Şubat 2009

FENERBAHÇE A.Ş.

4-2

SİVASSPOR

28 Şubat 2009

FENERBAHÇE A.Ş.

1-0

İSTANBUL BBSK

20 Eylül 2009

FENERBAHÇE A.Ş.

1-3

KASIMPAŞA A.Ş.

28 Kasım 2009

FENERBAHÇE A.Ş.

3-0

BURSASPOR

4 Şubat 2010

FENERBAHÇE A.Ş.

1-0

BEŞİKTAŞ A.Ş.

18 Nisan 2010

FENERBAHÇE A.Ş.

1-0

GAZİANTEPSPOR

16 Nisan 2011

FENERBAHÇE A.Ş.

2-1

MERSİN İDMANYURDU

16 Eylül 2012

ANTALYASPOR

1-2

FENERBAHÇE A.Ş.

17 Mart 2013

antalya lıgı bırakmıs barız bundan sonra koly kolay mac alamazlar sıfo da ole

Emre 3 haftaya döner bence.Bunlar hep böyle yapıyorlar.

Huseyin Gocek'in FB karnesi.. son 11 mac 10 galibiyet 1 malubiyet..

FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 KASIMPAŞA A.Ş. 21 Mart 2008
FENERBAHÇE A.Ş. 4-1 GALATASARAY A.Ş. 9 Kasım 2008
BURSASPOR 1-3 FENERBAHÇE A.Ş. 5 Şubat 2009
FENERBAHÇE A.Ş. 4-2 SİVASSPOR 28 Şubat 2009
FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 İSTANBUL BBSK 20 Eylül 2009
FENERBAHÇE A.Ş. 1-3 KASIMPAŞA A.Ş. 28 Kasım 2009
FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 BURSASPOR 4 Şubat 2010
FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. 18 Nisan 2010
FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 GAZİANTEPSPOR 16 Nisan 2011
FENERBAHÇE A.Ş. 2-1 MERSİN İDMANYURDU 16 Eylül 2012
ANTALYASPOR 1-2 FENERBAHÇE A.Ş. 17 Mart 2013

Sence bu saatten sonra bunlar deplasmanları garantiye almadan bırakır mı ?

Bu adamların maçlarını izleyemiyorum, midem kaldırmıyor. Tahammül edemiyorum resmen böyle bir takımın hala daha potada olmasına. 3 Temmuz sonrası, 3 küme birden düşmesi gereken takım, hala daha hakem yardımlarıyla işin içinde tutuluyor.

Sırf mahkemeler nedeniyle lige konsantre olamayacakları ve sık puan kaybedecekleri gerçeğinden dolayı, Süper Final zamazigosu ortaya çıkıyor. Burada insanlar ölüyor, rant ve biraz daha para kazanmak yüzünden yalnızca.

Uluslarası alandan men edilen bir takıma, ülkenin başbakanı? arka çıkıp, ''kişilerle kurumlar ayrılmalıdır'' yorumunu yapıyor. Bunun üzerine Yıldırım Demirören adlı kişi, kendi kulübünü bırakarak, federasyon başkanlığına geçiyor.

Daha önce herkes tarafından kabul edilen tüzük, garip bir şekilde yeni yönetim tarafından ortadan kaldırılarak, şike mevşulaştırılıyor. Yetmiyor, tahkim ve diğer yollarla birçok kolaylık sağlanıyor.

Kulüp başkanları, şike ve örgüt kurmak suçundan, 6 yıl - 3 ay hapis cezası alıyor. Futbolculara, futboldan men cezaları geliyor, sanki kendi kendilerine şike yapmışlar gibi. Ortada bir sürü tapeler dolaşıyor, bir sürü delil, buna rağmen yüzsüzce demeç vermeye devam ediyorlar.

Bununla da yetinmeyip, rakip takım antrenörlerine küfür eden, sahada yapmadığını bırakmayan kişilere sınırsız özgürlük hakkı verilmeye devam ediliyor. Olay Galatasaray olduğunda, bir bardak suda fırtına koparılıyor. Tarihin en ağır cezaları birden çekinilmeden verilmeye başlanıyor.

Tüm bunlar olup, biterken hala daha bu insanların ülkenin futbolunun içerisinde olması, görsel, yazılı ve sosyal medyada yüzsüzce şarlatanlıklarını izlemek çok can sıkıcı. Allah biliyor ya, böyle bir olay olsa, taraftarlığı bırakırdım.

Eminim bir çok Galatasaraylı için de böyledir. Bu tip zamanlarda, herkes gibi tek temennim geçen sezon 2 defa olduğu gibi, bu sezonda adaletin tecelli etmesi. 2 kez rakibin sahasında şampiyonluğunu ilan ettik şükürler olsun. Bu anlayana çok net bir mesajdır.

Umuyorum ki, bu sezonda Allah'ın izniyle bütün herkese inat şampiyon olacağız. Dilerim çok daha hasar bırakıcı olur bu kez de, yok olup giderler tüm pisliklerini yanlarında götürüp.

oynadığı futbola göre fenerin topladığı puan normal.. anormal olan bizim topladığımız puan.. 10 puan fazlamız olmalıydı ve olsaydı kimse antalya-fener maçını izlemezdi bile..

su macın tek kazanımı tff tahkımın vermedıgı veremedıgı emre denen herıfın cezasının ılahı adalet tarafından verılmıs olması:yenieek:

bazı kanallarda Fatih Terim'in bizzat Y.demiröreni aradığı ve Gökhan Zan konusunu konuştuğu söyleniyor.

Salih denen elemanı göz göre göre kaçırdık.

İçim yanıyor valla.

bazı kanallarda Fatih Terim'in bizzat Y.demiröreni aradığı ve Gökhan Zan konusunu konuştuğu söyleniyor.

İyi yapmış, hep Fenerbahçe'ye mi kıyak geçecekler? Engin'e 11 verdiler, G.Gönül her maç hakeme yapışıyor ama en ufak bi ceza yok. Bunlara sesimizi çıkarmadık. Meireles-Melo olayına değinmiyorum bile. Emre Belözoğlu'na artık söylenecek kelime de bulamıyorum zaten... Hele Aykut'un her maç sonu hakemlere, TFF'ye, fikstüre giydirmelerine... Aykut öyle bi herif ki Avrupa dönüşünde bizim maç Pazar, onunki Cumartesi gününe veriliyor diye bize laf sokmaya çalışacak ama hafta içi Türkiye Kupası maçı olduğunu aklına getiremeyecek derecede garip mi diyim, kompleksli mi diyim ne diyim seçemedim.

Süper oldu kısaca. Madem işler böyle dönüyor, biz de böyle yapacağız. Saf mıyız biz?

Konustuysa helal olsun, ama hic zannetmiyorum oyle bir sey yapacagini. Defansa cok alakasiz bir adam koyar da Demiroren'i arayip Gokhan'in cezasi diye tek laf etmez Terim.

Demiroren baska biri tarafindan aranmis olabilir. Cok abarttiniz, Gokhan'in cezasini kaldirin vs. seklinde yukarlardan bir direktif gelmis olabilir kendisine.

dün pozisyonlarda fbnin 2 golü nde faul var. egemenin yaptığı hareket penaltı ama kimse bunları dile getirmedi. hatta trt de garibanların spor programı vardı ha egemen kontrolsuz giriyo sangi gibi mi lan dediler spikerde he öyle gibi neyse geçelim dedi. valla yazık. kaleciye faulle 2 maçta 2 gol attılar. ister inanın ister inanmayın anELkalı 2006 sezonu tekrar oynanıyor sanki. yine bişeyler dönüyor açık ve net.

Antalyaspor'un net penaltisi verilmedi ve ikinci devre Antalya adam gibi yüklenmedi bile. Bitse de gitsek modunda az mücadele edin bari!

febe yine hiçbişe oynamadan 3 puan aldı

adamlar selcuk-meireles-egemen-h.ali-bekirle 4 puan arkamızda

artik is ciddiye bindi beyler..8 macimiz kaldi ve bir arkadasin dedigi gibi oynayacagimiz cogu takimlar dusme hattinda..

gelecek 4 macimizi mutlaka yenememiz artik sart. bu ezikler o dort haftada mutlaka puan kaybedecekler.. kadinkoye 5-6 puanla gitmemiz gerek.

Bu serefsizler ne yapip edip o macta olay cikartacaklar.

Bizim kalan maçlar;

İBB

Mersin

Karabük (D)

Elazığ

Antep (D)

Sivas

Fener (D)

Trabzon

Fenerin maçlar;

Akhisar

Ordu (D)

Eskişehir

Gençlerbirliği (D)

Kayseri

İBB (D)

Galatasaray

Karabük (D)

kalan maçlara bakınca fb maçına kadar 6 maçımızda da düşme hattındaki takımlarla oynayacaz. hadi mersin havlu attı diyelim ama diğer maçlar hiç kolay geçmez. bence bu saatten sonra tepedeki değil dipteki takımlarla olan maçlar daha zor olacak, gündüz maçlarında seyredenler görmüştür tüm maçlar kıran kırana geçiyor. aşağısı çok karışık.. bugün antalya 2.devre atak bile yapmak istemedi. düşme hattında olsalar böyle mi olur. fbnin maçlarına bakarsak kayseri-gb-eskişehir nispeten rahatlar bu maçları rahat alırlar. onların en zor maçı ordu(d) ve ibb(d) bence tabi ibb o maça kadar paçayı yırtarsa bilemem. kalan maçlarda bizim maçlar daha zor bence. fb maçına kadar mutlaka puan kaybetmemeliyiz.

takıma güveniyorum ama bizim sorunumuz motivasyon. her maçı böyle oynarmıyız acaba? bilmiyorum. ayrıca milli ara çok kötü zamanda geldi
:mad:

Fikstürden avantaj olmuyor. Yıllardır fikstür avantajı denen şeyin asla işlemediğini gördüğüm için artık temkinliyim. "Fikstür avantajı yoktur, maçı daha çok istemek vardır" diyorum.

Biz seri galibiyetler alırsak, Fener 'in direnci kırılır diye düşünüyorum. Asıldığımız hiçbir maçı normal koşullar altında kaybetmeyiz ama Kadıköy deplasmanı normal koşulları temsil etmiyor. Üstelik o deplasmanı, bu forma altında yaşamamış 5-6 oyuncumuzla gideceğiz bu kez. Futbolun adaleti olsa, gider 3 koyar gelirsin, ama yok. Bu yüzden işi o deplasmana bırakmamak için evde puan kaybına son vermeli, Fener puan kaybetmedikçe, Karabük ve Antep gibi deplasmanlarda puan kaybetmemeliyiz.

penaltı verilmedi lan haberini yapmıyorsunuz bari maç analizinin için de verin ama yok

Üst Alt