STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

aynen ya renkdaş ben yeneriz bu şerefsizleri diyorum ama kadıköydeki maçları biliyrsunuz işte olmayacak şeyler oluyor

Bilmiyorum o maça puan olarak nasıl çıkacağımızda önemli ona göre oynarız büyük ihtimal ama ben orda galibiyete pek inanmıyorum nedense orda bize olumsuz yönde ve bu köpeklere olumlu yönde bişeyler oluyor.Ayrıca bunlardaki bal kimsede yok ve hakemler diyorum.

Evimizdeki 2 maçı kazanırsak o gazla daha puan kaybetmeyiz bence..

Valla şu son 3 maçtaki futbolu görünce (Gençler maçı ilk yarı, Schalke maçı ilk yarı ve Kayseri maçı) geçen sene ki gibi ümitlerim yeşerdi aslında..Normal şartlarda Fener maçına kadar şu fikstürde herkesi yenmemiz lazım, üzerine Fener'i de orada yenip bir kez daha kupayı o sahaya dikmemiz lazım..Umarım bu istikrarımız devam eder, biraz geç oldu ama sanki doğru sistemi ve doğru oyuncuları bulduk gibi...İnşallah bozmadan devam ederiz.

Valla şu son 3 maçtaki futbolu görünce (Gençler maçı ilk yarı, Schalke maçı ilk yarı ve Kayseri maçı) geçen sene ki gibi ümitlerim yeşerdi aslında..Normal şartlarda Fener maçına kadar şu fikstürde herkesi yenmemiz lazım, üzerine Fener'i de orada yenip bir kez daha kupayı o sahaya dikmemiz lazım..Umarım bu istikrarımız devam eder, biraz geç oldu ama sanki doğru sistemi ve doğru oyuncuları bulduk gibi...İnşallah bozmadan devam ederiz.

Kadro oturdu artık ben rahatım..

Hüseyin göcek denen gereksiz adam yine is basindaydi her maci skandal bu adamin

Kanalturkte son dakika abdullah kigili 10 mayista sampiyon Fenerbahce demis.

Bu neyin kafasi bu adamlarda anlamiyorum.

bu kuyt tam bir şerefsiz. bunlar kalecilere faul yapmayi çalişiyorlardir. adam açik açik faul yapiyor hakem görmüyor. lan ne gavat hakemlerimiz var arkadaş. haftaya gene atarlar faulle. kalede oguz var:D

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Devre Arası | 17 Mart

Kanalturkte son dakika abdullah kigili 10 mayista sampiyon Fenerbahce demis.

Bu neyin kafasi bu adamlarda anlamiyorum.

Gayet normal aciklama, tarlalar surulmus, isciler calisiyor.

Ama tum oyunlarini bozacagiz, sampiyon olacagiz.

Ha bizim 20:45 gibi bir efsane olur mu diye bakiyorsa once inanacaksin Abdullah Bey, once inanacaksin sonra konusacaksin.

Son 2 maçtır kaleciye yapılan faul sonucu gol atıp kazanan bir fener var sahada. Hakemler kesin kararlı bu yarışı sürdürmede.

Çokta tın bu maç.Iddaa ediyorum fb bu rezalet oyunla bize karsı fark yer.Bitmiş bir takımın son çırpınısları var sahada.

Bizim kalan maçlar;

İBB

Mersin

Karabük (D)

Elazığ

Antep (D)

Sivas

Fener (D)

Trabzon

Fenerin maçlar;

Akhisar

Ordu (D)

Eskişehir

Gençlerbirliği (D)

Kayseri

İBB (D)

Galatasaray

Karabük (D)

kalan maçlara bakınca fb maçına kadar 6 maçımızda da düşme hattındaki takımlarla oynayacaz. hadi mersin havlu attı diyelim ama diğer maçlar hiç kolay geçmez. bence bu saatten sonra tepedeki değil dipteki takımlarla olan maçlar daha zor olacak, gündüz maçlarında seyredenler görmüştür tüm maçlar kıran kırana geçiyor. aşağısı çok karışık.. bugün antalya 2.devre atak bile yapmak istemedi. düşme hattında olsalar böyle mi olur. fbnin maçlarına bakarsak kayseri-gb-eskişehir nispeten rahatlar bu maçları rahat alırlar. onların en zor maçı ordu(d) ve ibb(d) bence tabi ibb o maça kadar paçayı yırtarsa bilemem. kalan maçlarda bizim maçlar daha zor bence. fb maçına kadar mutlaka puan kaybetmemeliyiz.

takıma güveniyorum ama bizim sorunumuz motivasyon. her maçı böyle oynarmıyız acaba? bilmiyorum. ayrıca milli ara çok kötü zamanda geldi
:mad:

Son dakikalarda Antalya ceza sahasına orta yaptığı an hakemin hemen faul çalacağı o kadar belliki. Neye çaldığını sorsanız kendine bilmiyordur. Allah korusun fener o karambolde yanlışlıkla bir gol yer falan. Ah ulan şerefsizler ah..

Olur mu r'daş. Federasyon bize çalışıyor bak 1 numaralı stoperimiz Zan'ın cezasını erteledi ! lütfen.

Bizim kalan maçlar;

İBB

Mersin

Karabük (D)

Elazığ

Antep (D)

Sivas

Fener (D)

Trabzon

Fenerin maçlar;

Akhisar

Ordu (D)

Eskişehir

Gençlerbirliği (D)

Kayseri

İBB (D)

Galatasaray

Karabük (D)

kalan maçlara bakınca fb maçına kadar 6 maçımızda da düşme hattındaki takımlarla oynayacaz. hadi mersin havlu attı diyelim ama diğer maçlar hiç kolay geçmez. bence bu saatten sonra tepedeki değil dipteki takımlarla olan maçlar daha zor olacak, gündüz maçlarında seyredenler görmüştür tüm maçlar kıran kırana geçiyor. aşağısı çok karışık.. bugün antalya 2.devre atak bile yapmak istemedi. düşme hattında olsalar böyle mi olur. fbnin maçlarına bakarsak kayseri-gb-eskişehir nispeten rahatlar bu maçları rahat alırlar. onların en zor maçı ordu(d) ve ibb(d) bence tabi ibb o maça kadar paçayı yırtarsa bilemem. kalan maçlarda bizim maçlar daha zor bence. fb maçına kadar mutlaka puan kaybetmemeliyiz.

takıma güveniyorum ama bizim sorunumuz motivasyon. her maçı böyle oynarmıyız acaba? bilmiyorum. ayrıca milli ara çok kötü zamanda geldi
:mad:

Eskişehir ve Gençler küçük şikeciler büyük şikecilere maçı verirler. Zaten fener sempatizanı bu iki takım diğerlerinden ordu dan umudum var.

Bu fener milli takim maclarindan sonra büyük bir cöküs yasar

bursa ve kasimpasadan biri ligi ikinci bitirebilir

Kaleciye faul var ama hiçbir site de adı geçmiyor.:eek:

Üst Alt