STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe 2-0 Akhisar Bld. | M.S | 31 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Fenerbahçe - Akhisar Bld. Spor | 19.00 | 31 Mart

inşallah volkan ayısını oynatmaya devam eder farkındamısınız bılmem volkanın refleksleri ölmüş köşeye atılan her şut gol olur akhisar bol bol şu çekmeli

inşallah volkan ayısını oynatmaya devam eder farkındamısınız bılmem volkanın refleksleri ölmüş köşeye atılan her şut gol olur akhisar bol bol şu çekmeli

Özellikle Gekas :) , Gekas'ın köşelere güzel şutları var , bitiriciliği iyi olan bir forvet ancak onu kim pozisyona sokacak bu biraz zor bir durum , Akhisar'da öyle bir isim yok , belki Sertan , Kenan , Emin falan gününde olursa , Fener'i yıkabilirler , Emre ve Salih'in yokluğunda sanırım şöyle çıkacaklar ;

Volkan

Gökhan Yobo Bekir Ziegler

Selçuk

Meireles Cristian

Kuyt Webo Sow​

Ortasahada doğru düzgün servis yapan adam olmayacak Bekir ve Ziegler'in olduğu tarafa oynarsa Akhisar puan alır.

Fenerbahçe bu maçta gol yer ama yine rahat alır maçı gibi geliyor.

Ben Akhisar ın oynadığı futbolu beğeniyorum fb yi çok zorlarlar tahminimce hatta kazanabilirler

gekas-fenerbahce-yi-darmadagin-etti-79446.jpg

haydi gekas bir daha görelim bu sahneyi :asd:

Süper ligdeki en kötü takım akhisay bana göre. 2 pas yapamıyan TESADÜFe galibiyetler falan.. 3 4 tane rahat yer.. Hiç inancım yok bu maçda ama haftaya ordu acımaz şikecilere

Fener kazanır diyordum ama şartlar aslında değişti.

Bunlar vaktinde ağlamışlardı "Galatasaray'dan sonra oynamak baskılı oluyor" diye.

Şimdi biz kazandık, onun baskısı ve Akhisar'ın alt sıradaki mücadelesi ...

Neden olmasın diyorum.

Maç 3-1 biter Fenerbahçe 1 tane duran toptan atar 1 tane Sow atar diğerini kim atar bilemedim.

NTV'ye bak hele.. salaklar..

[video]https://www.sporseyir.tv/video/ntv-gne-balarken-programandaki-komedi/51.html[/video]

Özellikle Gekas :) , Gekas'ın köşelere güzel şutları var , bitiriciliği iyi olan bir forvet ancak onu kim pozisyona sokacak bu biraz zor bir durum , Akhisar'da öyle bir isim yok , belki Sertan , Kenan , Emin falan gününde olursa , Fener'i yıkabilirler , Emre ve Salih'in yokluğunda sanırım şöyle çıkacaklar ;

Volkan

Gökhan Yobo Bekir Ziegler

Selçuk

Meireles Cristian

Kuyt Webo Sow​

Ortasahada doğru düzgün servis yapan adam olmayacak Bekir ve Ziegler'in olduğu tarafa oynarsa Akhisar puan alır.

g.gönül de yok. kart cezalısı

akhisar için 1 puan çok iyidir. savunma futbolu oynamalılar. bize karşı oynadıkları futbolu oynarlarsa gekas ilerde pozisyon bulabilecek bir oyuncu zaten şansda yanlarında olurlarsa 1 tane felan atarlar. savunmada hatasız olmaları gerekiyor.

Üst Alt