STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Vay arkadaş foruma girdiğime pişman oldum ne güzel hep beraber kutlarız diye geldim. 2 yarı reziliz, real gole boğar, defans yine leş diye karalar bağlamak moral bozmak. Allah korusun bir puan kaybı yaşasak yönetim istifaya gidecek yorumlar. Gideyim en iyisi moralim bozulmadan.

:yenieek:

10-0 yenmemiz lazımdı niye 2-0 yendik riske girip bir düzine daha atmalıydık yorulup hırçınlaşıp kart görmeliydik sakat vermeliydik ŞL maçı öncesi ,

Oyun rolantideyken zevke getiremediler onu diyenleri.Ondandır renktaş..

Simariklik yapmayin ya sizde :) Ilk yari maci kazandik zaten. Sonra gerektigi kadar oynadik. Cok normal.

Neden yipranalim ki? Rahat rahat oynadik iste. Isteseydik 5 tane de atardik. Real Madrid macina odaklanabiliriz artik.

Ilk yaridaki müthis oyun beni gercekten umutlandirdi. Cünkü Real´e karsi fazla pas hatasi yapmayacaksin.

Maçı rölantiye almamıza kızmıyor kimse,almayı bilmememize kızıyor herkes.

Vay arkadaş foruma girdiğime pişman oldum ne güzel hep beraber kutlarız diye geldim. 2 yarı reziliz, real gole boğar, defans yine leş diye karalar bağlamak moral bozmak. Allah korusun bir puan kaybı yaşasak yönetim istifaya gidecek yorumlar. Gideyim en iyisi moralim bozulmadan.

yemin ediyorum bu kus beyinliler yüzünden forumdan ban alacam bayern hamburg macinla karsilastiriyorlar :mad:

nerdesiniz buraki begenmiyorum diyenler?!?!

nerdesiniz fatih terim taktikten anlamiyor gazla oynatiyor oyunculari diyenler?!?!

nerdesiniz drogba yasli bize yaramaz diyenler??

nerdesiniz semih bir macta hata yapti diye siradan bir defans bir özelligi yok diyenler???

renktaşlar bizim takımın futbol kurgusu kesinlikle rölantiye almayı blmiyor.bizim devamlı saldırmalıyız.takım durunca bocalama oluyor neyseki bugün bir şansızlık olmadı.

:yenieek:

10-0 yenmemiz lazımdı niye 2-0 yendik riske girip bir düzine daha atmalıydık yorulup hırçınlaşıp kart görmeliydik sakat vermeliydik ŞL maçı öncesi ,

Oyun rolantideyken zevke getiremediler onu diyenleri.Ondandır renktaş..

Sizene kardeşim, sizin gibi düşünmek zorundamıyız. Ben öyle düşünüyorum. Banane sizin ne düşündüğünüzden.

La oyunu rolantiye alma diye birsey hiç duymadinizmi hayatinizda??? Ne demek iyi oynamadik? ON numara oynadik ON..

Ilk yari muthis bir oyun ve skoru bulduk.. Ikinci yari dinlendik oyunu soguttuk..

Ne yapicaktik deli gibi kosup Madrid maçinda fissssss mi? Madrid - Mersin - Madrid diye bir duzene girecegiz hatirlatirim.

Bu dakika itibariyle rezil ötesi rezil futbolda oynasakta ligde 3 puan almak beni ziyadesiyle tatmin eder. 3 puanı alalım da isterse futbolcular uzansınlar sahaya umrumda değil.

Hacı sonuna kadar katılıyorum ve de bu saatten sonra iyi oyun beklemiyorum.Ama daha dirençli oynayabiliriz,öne geçtikten sonra 4-5-1 gibi bir taktik mesela.Madem oyuncular rölantiye alacak maçı,tam olsun.

Tabiki de artık oyun değil kazanmak önemli ama şu saatten sonra klasik 4-4-2 ile bir maça başlarsak veya atıyorum tek farklı üstünlükte 4-4-2'ye falan dönersek, hep sıkıntı yaşarız..Hani kendi kendimize problem yaratmaya gerek yok, hazır sistemimizi bulmuşken her maçın 60.dakikasında klasik 4-4-2'ye dönmemeliyiz artık..Yani geçen hafta bile 3-0 öndeyiz rakip 10 kişi ve 4-4-2'ye döndükten sonra adam gibi kaleye gidemiyoruz, bir de üstüne üstlük gol yiyoruz 10 kişilik takımdan..Ha bunlar belki rehavetin etkisi olarak görülebilir ama bana göre bu klasik 4-4-2 maç içinde baya bozuyor takımı..Neyse kazandık ya, en azından huzurumuz yerinde, şimdilik bu yeterli..

10 gol atsanda 3 puan veriyorlar 1 gol atsanda. Önemli olan galibiyet ilk yarı güzel bir oyun ortaya koyduk. İkinci yarı böyle oynayacağımız çok belliydi zaten. Umarım Madrid maçından istediğimizi alabiliriz.

Tabiki de artık oyun değil kazanmak önemli ama şu saatten sonra klasik 4-4-2 ile bir maça başlarsak veya atıyorum tek farklı üstünlükte 4-4-2'ye falan dönersek, hep sıkıntı yaşarız..Hani kendi kendimize problem yaratmaya gerek yok, hazır sistemimizi bulmuşken her maçın 60.dakikasında klasik 4-4-2'ye dönmemeliyiz artık..Yani geçen hafta bile 3-0 öndeyiz rakip 10 kişi ve 4-4-2'ye döndükten sonra adam gibi kaleye gidemiyoruz, bir de üstüne üstlük gol yiyoruz 10 kişilik takımdan..Ha bunlar belki rehavetin etkisi olarak görülebilir ama bana göre bu klasik 4-4-2 maç içinde baya bozuyor takımı..Neyse kazandık ya, en azından huzurumuz yerinde, şimdilik bu yeterli..

4-3-1-2'de hücum olarak iyi denilebilecek bir futbol oynuyoruz ama ne bileyim,4-2-3-1'de daha dirençli bir takım vardı sanki.

Neyse şimdi kazandık ya,hemen sen ne diyorsun,kazandık işte futboldan anlamıyorsun derler.Boşver o yüzden.

Ben kendi yorumumu dile getirdim 3 puanın yeteceği maçtı öyle de oldu.İyi oyun beklemeyin bu saatten sonra

Ben yapılan karşıt yoruma kızmıyorum. Saygı duyuyorum fakat adam sanki babasının oğluna fırça atıyor niye benim gibi düşünmüyorsun diye.

Saygı duyuyorum düşüncene benimde kendi düşüncem ve saygı duyulmasada saygısızca davranılmasına kızıyorum.

Adam sanki oğlunu azarlıyor.

1-0'dan sonra gol atmayalım o zaman?

Tamam çok hücum futbolu seven biri değilim ama farklı kazanmamayı küstahlık olarak görmek avuntudan başka bir şey değildir.

Yahu 2-0 olmus rolantiye almisin.. Real macin var.. Adamlar kasmadi haksizlarmi.. Ben bile 2. Yariyi laylaylom havasinda seyrettim.. Ne bekliyorsun 90 dakika full baskimi

Üst Alt