STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

"Ah Gençlerbirliği maçı" diyorum başka bir şey demiyorum. Şampi'ydik şimdi be o maçı alsak..

831864_htmansetyeni.jpg

"Ah Gençlerbirliği maçı" diyorum başka bir şey demiyorum. Şampi'ydik şimdi be o maçı alsak..

O maça çok üzülmüyorum hocam esasen,o kadar gol kaçırıp üstüne de son dakikada penaltı kaçırırsan,sağ bekin kendini saçma sapan yere atarsa yenilirsin.Net.

İlk yarıda son dakikada saçma sapan yenen bir golle berabere biten Eskişehir maçı,0-1 öne geçtikten sonra 2 forvetle skora yatmaya kalkıp berabere biten Mersin maçı,1-2 öne geçtikten sonra 1 dakikada saçma sapan yediğimiz 2 gol ve 3-3 biten Gençler maçı.

Bunlara üzülüyorum ben.6 puan daha ekle puan durumuna.

Gs 59-Fb 46 :sad007:

İşte şu an ki 4-3-1-2'de ki sıkıntı ilk yarı Allah ne verdiyse sahaya koyuyoruz, sonrasında 2.yarı pili bitiyor takımın..İşte tam o anlarda Sneijder'i değil forvetlerden birini çıkarıp 4-2-3-1'e dönmeliyiz bence de..Ama dediğin gibi boşuna konuşuyoruz, bugün kazandık ya, artık ne bir yorum yapabiliriz, ne endişemizi söyleyebiliriz, anında çullanırlar üzerimize..

Katılmıyorum. İstediğimiz skoru elde ettiğimiz için ikinci yarılar genel de böyle oluyor. yoksa bugün ilk yarı oyuncuların çokta yorulduklarını düşünmüyorum. Skora bağlı birazda. Tabi Real maçının olması da önemliydi.

İlk yarı mukemmel oyun ve skor , ikinci yarı Real madrid maçı düşünülerek sakatlık olmasın ve skor avantajından dolayı kontrollü oyun ve skoru koruma başarısı . Mükemmel maç ve seyir zevki hoşuma giden maç oldu. Teşekkürler GALATASARAY.

O açıdan değil hocam da,tam bir amatörlük bu zeminin bu halde olması.Avrupanın en iyi 10 kulübü arasına sadece sportif başarı ile girilmez.

Amatörlüğün babasıdır bu ya, sen vizyonunu gökyüzüne dikeceksin, bir dolu yıldızı getireceksin, sonra onları tarlada oynamaya mahkum edeceksin..Yani ne diyelim artık oldu bi kere yapacak birşey yok bu senelik böyle oldu..Bu da nazar boncuğu olsun diyelim, neyse ki Cluj maçı dışında zeminden kaynaklı fazla hasar almadık bu süreçte..Buna da şükretmek lazım..

Gençlerbirliği maçını kazanmış olsaydık keşke. Pisipisine gitti 3 puan.

Amatörlüğün babasıdır bu ya, sen vizyonunu gökyüzüne dikeceksin, bir dolu yıldızı getireceksin, sonra onları tarlada oynamaya mahkum edeceksin..Yani ne diyelim artık oldu bi kere yapacak birşey yok bu senelik böyle oldu..Bu da nazar boncuğu olsun diyelim, neyse ki Cluj maçı dışında zeminden kaynaklı fazla hasar almadık bu süreçte..Buna da şükretmek lazım..

Sneijder'den o izlenimi almadım da,Drogba'nın gözünde karizmamız çizilmemiştir umarım.

yanliz Semih napdi la orda... 4-5 kere, dribling yapdi, adam gecdi...STOPER olarak.. bu risk ne icin? :D

Üst Alt