STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:27 | Galatasaray 2-0 İstanbul B.Ş.B | M.S | 30 Mart

Korktuğum başıma gelmedi. 3 puana sevindim. Ancak Selçuk un haftaya deplasmanda olmaması canımı sıkıyor.

Ya kimse niye 10 gol atmadık demiyor, madem maçı rölantiye aldık, bu nasıl bi rölanti anlayan varsa söylesin, adamların 70'den sonra 4 net pozisyonu var,böyle mi oluyor rölanti futbolu? Kaza bela birini atsalar kalan dakikalar kabus gibi geçerdi, ondan sonra görürdüm buraları..Hani tamam kazandık elbette önemli olan buydu ama sadece endişemizi dile getiriyoruz, bu da mı suç?

Yahu 2-0 olmus rolantiye almisin.. Real macin var.. Adamlar kasmadi haksizlarmi.. Ben bile 2. Yariyi laylaylom havasinda seyrettim.. Ne bekliyorsun 90 dakika full baskimi

Aksine rölantiye almalarına sevindim,ben hücum futbolu seven biri değilim,defansif futbol seviyorum ama sence rölantiye aldık mı maçı?İbb biraz becerikli olsa 2-2 bitebilirdi maç.Gol atacak bir sürü fırsat verdik adamlara.

Ya kimse niye 10 gol atmadık demiyor, madem maçı rölantiye aldık, bu nasıl bi rölanti anlayan varsa söylesin, adamların 70'den sonra 4 net pozisyonu var,böyle mi oluyor rölanti futbolu? Kaza bela birini atsalar kalan dakikalar kabus gibi geçerdi, ondan sonra görürdüm buraları..Hani tamam kazandık elbette önemli olan buydu ama sadece endişemizi dile getiriyoruz, bu da mı suç?

Bir de bize skor taraftarı diyorlar.Kim skor taraftarı görüyoruz aslında. :)

4-3-1-2'de hücum olarak iyi denilebilecek bir futbol oynuyoruz ama ne bileyim,4-2-3-1'de daha dirençli bir takım vardı sanki.

Neyse şimdi kazandık ya,hemen sen ne diyorsun,kazandık işte futboldan anlamıyorsun derler.Boşver o yüzden.

İşte şu an ki 4-3-1-2'de ki sıkıntı ilk yarı Allah ne verdiyse sahaya koyuyoruz, sonrasında 2.yarı pili bitiyor takımın..İşte tam o anlarda Sneijder'i değil forvetlerden birini çıkarıp 4-2-3-1'e dönmeliyiz bence de..Ama dediğin gibi boşuna konuşuyoruz, bugün kazandık ya, artık ne bir yorum yapabiliriz, ne endişemizi söyleyebiliriz, anında çullanırlar üzerimize..

3 puan çok iyi oldu. İlk yarı nefes aldırmadık resmen, biz mi çok iyiydik, rakip mi kötüydü anlayamadım. Ama takım bugün maçı çok istedi o belliydi. İkinci yarı yapılan değişiklikler bence yanlıştı. Madem oyunu tutmak istiyoruz, Drogba oyundan soğumuştu, onu çıkarıp, Yekta' yı alabilirdik. Shalke maçının ikinci yarısı gibi oldu, oyunu rakibe verdik. Melo'nun çıması da rakibin işine geldi. O frikik gol olsa maç zora girerdi . Neyse ki olmadı. Sonuçta oyun ve skor çok güzel.

selçuk ve riera nın sarı kart görmesi iyi oldu daha önemli maçlar olacak.bence kesinlikle mersin maçında olmamaları iyi.mersinide selçuksuz ve rierasız yenerler artık

3 puan çok iyi oldu. İlk yarı nefes aldırmadık resmen, biz mi çok iyiydik, rakip mi kötüydü anlayamadım. Ama takım bugün maçı çok istedi o belliydi. İkinci yarı yapılan değişiklikler bence yanlıştı. Madem oyunu tutmak istiyoruz, Drogba oyundan soğumuştu, onu çıkarıp, Yekta' yı alabilirdik. Shalke maçının ikinci yarısı gibi oldu, oyunu rakibe verdik. Melo'nun çıması da rakibin işine geldi. O frikik gol olsa maç zora girerdi . Neyse ki olmadı. Sonuçta oyun ve skor çok güzel.

Haklısın o frikik girseydi başa bela olurdu. Sonra bir panik. 2-2.

Yalnız zemin sanki daha bi toparlanmış gibiydi bilmiyorum bana mı öyle geldi...Yine belli bi dakikadan sonra ağırlaştı gibi gerçi ama en azından eskisi gibi tarlaya dönmedi, bu da en azından bir gelişme sayılır.

son 15 dk çıktım maçtan bısey kaçırmamışım önemli olan kazanmaktı ama amma rölantiye aldılar :D

Üst Alt