STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

eski-sivas maçı baya zevkli maç oluyor valla

Cevap: Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

Ben salihin bu kadar cok konusmaya deger bi oyuncu oldugunu dusunmuyorum , bir ara emre colak da boyle patlama sezonu gecirmisti .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Valla Emre Çolak Salih kadar zekası olmayan bir adam Salih'i objektif gözle izliyorum ve gerçekten oyunu biliyor bu çocuk..

Oğuzhan gibi altyapı eğitimi gayet iyi..

Attığı 2.gol inanılmazdı gerçekten..

Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

Her maçta olduğu gibi oynamayarak kazandılar.

şikeciler ne yaparsa yapsın, yeterki biz maçlarımızı kazanalım gerisi boş laf.

ya siz harbi günlük, anlık taraftarsınız.

şu fenerbahce kaç yıl sonra bir tane genç bulmuş Türkiye Ligi standartlarında, kalkmış bizim kendi alt yapımızdan çıkan adamları hiçe sayıyorsunuz ve biz niye bulmuyoruz diyorsunuz yuh diyorum artık.

Bunların oynadığı futbolu biz oynasak küme düşmeye oynardık.

fikstür avantajı şikecilere geçti..

önmüzdekini 4 maçınıda kendi seyircisi önünde oynayacak.. üstelik hepside şike kankaları..

biz ise yine fenerin şike kankaları ile oynayacağız.. ikis deplasman belki 2 maç seyircisiz ve 4 maç hocasız..

fener pamuk gibi takımlara karşı oynayacak biz ise yüklü teşvik almış takımlara karşı..

ve birde hakemler...

Dediğim gibi şikeli sezona benzedi son haftalarda bu sezon.Fener bizim maça kadar puan kaybetmez.biz de zor kaybederiz.

Haftaya Trabzon da yener bu enkaz Ordu'yu Gakkoşlar da İBB'yi yener Ordu gümler alt lige.

Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

Valla Emre Çolak Salih kadar zekası olmayan bir adam Salih'i objektif gözle izliyorum ve gerçekten oyunu biliyor bu çocuk..

Oğuzhan gibi altyapı eğitimi gayet iyi..

Attığı 2.gol inanılmazdı gerçekten..

Bense sadece sansinin oldugunu dusunuyorum golu guzel olabilir . Emre'nin gecen sezon basinda ibbye attigi gol vardi .. ama bu emrenin iyi okudugu anlamina gelmez ve su anda Galatasaraya istemem salihi

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

2 şut 2 gol.Bakalım çegirge ne kadar daha sıçrayacak.Biz bu kalitesiz feneri karıkoyde çimlere gömeriz hiç kuşkum yok.

Gençlerbirliğini ,Paşayı yensek fark 10 puandı.

Şikeli maçın yorumunu mu yapıyorsunuz anlamıyorum ki ? Dün dedik defalarca güle oynaya rahat rahat yenerler 2 top yapmadan hemde diye.

şimdi başlar yalakalar muhteşem fener dünya yıldızı salih

Cevap: Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

Bense sadece sansinin oldugunu dusunuyorum golu guzel olabilir . Emre'nin gecen sezon basinda ibbye attigi gol vardi .. ama bu emrenin iyi okudugu anlamina gelmez ve su anda Galatasaraya istemem salihi

Ben bir golle oyuncuyu kral yapmam hocam topa dokunuşuna bakarım çabuk oynuyor mu ona bakarım izlerken çocuk hep doğru olanı yapıyor bu yaşında bu çok iyi bir özellik yani atak öldürmüyor Salih basit oynuyor..

Emre bunu hiçbir zaman yapamadı..

Artık fener'in maçlarını boşuna izlemeyeceğim ben. Olacaklar belli. Biz 33'e kadar kazanalım problem yok.

Üst Alt