STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

He bir gerçek var bu fenerbahçe'yi gerçekten evire çevire yenmemiz gerek biz çok daha iyi bir takımız..

Umarım o maça 4 puan farkla gideriz ve rahat bir şekilde çıktığımız maçta da gerile gerile maç izlerim bir de basarız bunlara Kadıköyde akılları başına gelir..

Bu sene Drogba farkı var abi..

Ben bir golle oyuncuyu kral yapmam hocam topa dokunuşuna bakarım çabuk oynuyor mu ona bakarım izlerken çocuk hep doğru olanı yapıyor bu yaşında bu çok iyi bir özellik yani atak öldürmüyor Salih basit oynuyor..

Emre bunu hiçbir zaman yapamadı..

Emre'den daha cok artisi var dogru ama emre bir sinir olarak mi gorulmeli sence ? Alper'den daha iyi bir oyuncu mu mesela ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

neyse ordunun yenilmesiyle karabük ve sivas rahat nefes aldı. karabük maçı beklediğimiz kadar zor geçmeyebilir.

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

ya siz harbi günlük, anlık taraftarsınız.

şu fenerbahce kaç yıl sonra bir tane genç bulmuş Türkiye Ligi standartlarında, kalkmış bizim kendi alt yapımızdan çıkan adamları hiçe sayıyorsunuz ve biz niye bulmuyoruz diyorsunuz yuh diyorum artık.

bizim taraftar malesef çok kötü bu konularda acayip başarı endeksli taraftarımız var her alanda böyle özellikle maç günlerinde foruma girmek eziyet gibi geliyor

Attığı golleri falan geçtim. Ama Salih'in oyun görüşü çok çok iyi. Teknik ve özgüven var. Düzenli oynadıkça üst düzey bir futbolcu olabilir. Farklı bir stile sahip.

Cevap: Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Emre'den daha cok artisi var dogru ama emre bir sinir olarak mi gorulmeli sence ? Alper'den daha iyi bir oyuncu mu mesela ?

Alper'de ikisinde olmayan bir özellik var patlama gücü diye tabir edebiliriz mücadele yönü de ikisinden iyi..

Şut özelliğini pek beğenmiyorum Salih o konuda daha iyi gibi..

Fakat kesinlikle Alper'i kadromuza katmamız gerek..

Aynen beyler fenerin maçları izlemeye gerek yok artık :yenieek: 4 de 4 yapacakları kesin. Şike + hakemler derken çok rahat geçerler 4 maçı

bize düşen 4 de 4 yapıp kadıköy'e 4 puan farkla gitmek.. eğer öyle bir durum olursa fenere galibiyet lazım olacak ve saldıracaktır , bu durumda farka gideriz :b5:

Fenevli futbolculara dokunmucaksın abi dokundun mu faul + sarı kesin

Sezon sonu ya 2000-2001 sezonu gibi bir şekilde dengemizi bozup,at başı giderken,her türlü sahtekarlığı yapıp bizi şampiyonluktan edecekler yada 2001-2002 gibi her türlü dalavereye rağmen her maçı kazanıp şampiyon olacağız.Durum bu.

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | İkinci Yarı | 7 Nisan

neyse renkdaşlar biz yeter ki oynadığımız tüm maçları kazanalım gerisi fasa fiso..

Fenerbahçe bizim maç haricinde puan kaybetmez, kaybetmelerine de izin vermezler zaten. Bizim maçlarımız sıkıntılı, hiç biri kolay olmayacak. Nedense en rahat olacağımız maçın Fenerbahçe maçı olacağını düşünüyorum. Orada çok zorlanmadan kazanacağız bence.

yanliz kimse su soruyu sormuyor.. 1.5 senedir macing 60. dakikasindan sonra yorulup dokulen fenerbahce birden nolduda ligin 2. yarisindan itibaren her 3 gunde bir mac yapmalarina ragmen 90. dakika at gibi kosuyolar? doping testi yapilsin bunlardan her sey beklenir.

adamlar savunma futbolu oynayarak pozisyona girmeden kişisel beceri ile kazanmaya devam ediyorlar 4te 4 yapıp kadıköyde dejavu yaşatacağız kuşlara inşallah

Seyircisiz oynuyacağız.Fatih hocada yok.ama puan farkı 4.

bizim maça kadar şike yaparlar karıköyde öyle bir şey olmayacak derbiler de fazla oynayamıyorlar hakemlerle ama böyle maçlarda hakemler yanlarında sağolsunlar !

Alper'de ikisinde olmayan bir özellik var patlama gücü diye tabir edebiliriz mücadele yönü de ikisinden iyi..

Şut özelliğini pek beğenmiyorum Salih o konuda daha iyi gibi..

Fakat kesinlikle Alper'i kadromuza katmamız gerek..

Eh dusun Alper'den iyi oyuncu degilse bence iyi oyuncu degildir

Fenerbahçe bizim maç haricinde puan kaybetmez, kaybetmelerine de izin vermezler zaten. Bizim maçlarımız sıkıntılı, hiç biri kolay olmayacak. Nedense en rahat olacağımız maçın Fenerbahçe maçı olacağını düşünüyorum. Orada çok zorlanmadan kazanacağız bence.

o kadar istiyorum ki bunu renkdaş ama arkadaşlar o stadda neler girmedi bilmez misiniz

Üst Alt