STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Sinirden delirdim bu kadar da olmaz hakem resmen hediye etti ,

maçı zor bitirdim. :mad:

Ah be Es-es o golü atsa, el vermese hakem..

burak'a emek hırsızı diyenler webo şereflisi(!)ne derler ? normal bir hakem en 5 defa kendini yere atmaktan sarı kart gösterirdi..

kuyt ın sarı karttan sonraki hareketinde aynı faule sarı kartı çıkartamadı.. meireles.. egemen.. vs... abi bu kadar mı kart çıkarılmaz ya

Bülent Yıldırım ince işlerle Eses'in baya bir hızını kesti ama bugünkü maçta Eses puan alamadıysa bunun sorumlusu maçı göz göre göre satan Erkan Zengin'dir..Ben böyle birşey görmedim hayatımda! Sen nasıl bir soysuzsun ya! Sen nasıl bir karaktersizsin!

Herkes deli gibi yırtındı, ama Erkan denen adam topu Fener'e kazandırmak adına herşeyi yaptı, hemde herşeyi...Dede gibi bir adam dururken gitti frikiği de bizzat kendisi kullandı..Çok merak ediyorum acaba kaç maçta frikik kullanmış bu Erkan!

Attığı rasgele şutlar verdiği yanlış paslar, kaptırdığı toplar, son dakikalarda özellikle verilen pası almaması ve sanki topu görmemiş gibi hareket etmesi, ve son saniyede Alper'in harika ortasında topa vurmaması! Evet, vuramadı veya dokunamadı demiyorum, resmen vurmadı! Zamanında bunlar İbrahim Akın'a para yedirdiğinde bile inanın İbrahim'in maçı sattığını anlamamıştım, ama bu adam o kadar belli etti ki herşeyi, ancak bu kadar bariz olabilirdi..Formsuz veya kötü değildi bugün...Bizzat oynamadı, bizzat sattı takımını..Normalde de bu kadar sinirlenmezdim ama ilk defa bu derece çıldırdım şu maçta..

:ayatollah: Aynen sattı macı

Erkan Zengin ,

maçı büyük paraya satan şikeci , yada annesi-babası-karısı-çocuğu mafya tarafından kaçırılıp maçı sattırılmış bir futbolcu dahi bu kadar KÖTÜ OYNAYAMAZ .

neyse zaten fbnin puan kaybedebileceği satılık olmayacak tek bir maç var ibb-fb maçı. gerisini alacak bir şekilde. bizim dikkat etmemiz lazım. bu hafta maçımız cumaymış hakemde elinden geleni yapacaktır puan kaybetmemiz için. sonrada antep deplasmanı var ordada azizin paralı askeri var. bizim işimiz bunlardan zor ama takımımız bunlardan 2 kat daha iyi.

Cevap: Ynt: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

beyler alper in sayılmayan golü el mi sizce gol mü.. kurallar ne diyor acaba.. kol yapışık vucutla bir miş gibi ama bir avantaj sağlamış oluyor sonuçta.. sıkıntılı bir durum..

meireles in kırmızısını söylemiyorum bile..

hakem fenerbahçe lilere kart çıkartmamak için uğraştı resmen

Çocuk elini kaçırmaya çalışıyo. Üstelik eli birleşik. Birleşik olmasa neyse de daha nasıl kaçırsın elini. Bence %100 goldü.

Ayrıca maçın son 10 dakikasında hakem çok fazla yanlış faul çaldı. Hele Hürriyetin Topaldan aldığı topta resmen çıldırdım

olamaz böyle birşey ya arkadaşlar beni seven ne olur cevap versin... bu adamlar bu balla aynen bu şekilde bizi yenerlerse benim kalbim kaldırmaz ne olur rahat alırız deyin maçı orda ne olur :eek:

telegol de bile hakem elestiriliyorsa gerisini varin siz düsünün..

emek hirsizi fenerbahce !!!!!!!!!!!!!!!

Ynt: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

olamaz böyle birşey ya arkadaşlar beni seven ne olur cevap versin... bu adamlar bu balla aynen bu şekilde bizi yenerlerse benim kalbim kaldırmaz ne olur rahat alırız deyin maçı orda ne olur :eek:

Rahat ol paramparca edicezz onlari orda..

Aslolan Galatasaray'dır.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Emmanuel-Eboue.jpg

Üst Alt