STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:29 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Nisan

Türk futbolu pisliğe batmış, artık saklama gereği de duyulmuyor bazı şeyleri. Yazıklar olsun.

Futbolun adaleti yok sözü de Kadıköy'de söylenmiş bir söz heralde. Bir futbol takımı her maçını tek şutla kazanır mı arkadaş?

yeter artık ya yeter pis oyunlar yeter artık bu kadarmı kollanır bir takım ya

ben bu ş******* ahmet çakarı tanıyorsam pozisyon gol değil diyecek. hadi bir mucize olur da hakem hatalı derse, o posizyonu çözmek zordu şeklinde saçmalayarak fbyi kurtaracaktır.

çakarın bütün yorumlarını "ligin kopmasını istemediği" gerçeği altında incelemek lazım.

Erman Toroğlu golün iptali doğru dedi. Daha doğrusu ben golü vermem dedi.

elezığ antep ve sivas bu 3 maçı alalım 4 puanla gidelim varsın orda yenilelim son maç trabzon kurtardı.alırız kesin

Adamlar puan farkını korudu.Onlar şampiyon olucaz diyor biz korkuyoruz :)) Rahat olun ya.

Sikeci pislikler serefsizler! Yine büyük bir facia yasiyacaksiniz bunu unutmayin, allahin sopasi size yine vuracak!

Çok şanslılar. Ben inançları kuvvetli bir insan değilim ama bu işlerden anlayan biriler bu şerefsizlerin nasıl bu kadar şanslı olduğunu açıklasın. Akıl, mantık almıyor.

Sonlarının daha acı olması için olabilir. Misal Kadıköy'e 7 değil de 4 puan farkla gidersek, artık 2 takım arasındaki fark ortada, mutemelen şampiyonluğu ilan ediceğimiz maç yine Kadıköy'de olucak inşallah. 2 sezon üst üste.

eze eze her maçı yenecez kendi işimizi kendimiz çözecez

Her fener maçından sonra yazıyorum buraya bu işi 33.haftaya taşıyacakları alenen ortada. Bize karşı mübarek maradona kesilen erkanı gören oldu mu? Gençler maçını yenseydik ligi bitirmiştik. Fırsat kaçtı orda. İşi onların sahasında bitiricez.

Bu şans ,bal bigün öyle bir patlıyacakki , çekirge sürüsü gibi kaçıcaklar.

Benfica bunlara bu oyunla 7 8 tane atar beyler hakemde yabancı :cool:

33. hafta boyunun ölçüsünü alıcaklar.

forumdasnetazizyildirim.jpg

Üst Alt