STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Hürriyet psikopat beyler. Hafiye gibi Selçuk 'un peşini bırakmadı. Maçtan bi'haber Selçukla takıldı.

Adamlar salak mı açık futbol oynasın?Yaslan arkaya al Umut'la Burak'ı stoperlerin arasına bi de üstüne kontradan gol atarsan tamamdır işte.

bi ara es es acildi biraz, tempo kazandi mac :asd::asd:

millet niye acik oynasin bize karsi, kapanirlar, gol yelerse acilirlar, yemezlerse 1 puani alip giderler

Çok dağınık ve savruk oynuyoruz ayrıca top bizdeyken sahayı dikine değilde enlemesine kullanıyoruz, 2 pasla gideceğimiz mesafeye 10 pasla gidiyoruz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yekta'dan bir nane olmaz...

Adamın ne savunması ne hücumu etkili..

Kız gibi top oynamayla bir yere varılmaz..

Bu takımda Mustafa Sarp Bile Yekta'dan daha iyi oynuyordu..

fatih terim bugün çok iyi oynadıkmı demiş

Eğe demişse artık yuh diyorum

Hocanında bir aynaya bakma vakti gelmiş valla

bi ara es es acildi biraz, tempo kazandi mac :asd::asd:

millet niye acik oynasin bize karsi, kapanirlar, gol yelerse acilirlar, yemezlerse 1 puani alip giderler

Belli bir noktaya kadar Barcelona"yı andıran bir pas trafiği ile geliyoruz.. Sonra Barcelonanın yaptığı en büyük hatayı yapıyoruz ki Bu hata Barcelonaya 2 CL Finalden yapmıştır.. ceza sahasının oraya kadar bi şekilde geliyosun ama kaleye şut vurmuyosun.. Chealse ve İnter"de

( Braga , ordu ) kapanır eler seni hocam.. Hiç mi şut vurmak aklına gelmiyor bu adamların.. Hiç mi ya yada bilmiyomusunuz .. Megafonla mı bağıralım staddan vurun şu azına kodumun topuna diye.

Yekta'dan bir nane olmaz...

Adamın ne savunması ne hücumu etkili..

Kız gibi top oynamayla bir yere varılmaz..

Bu takımda Mustafa Sarp Bile Yekta'dan daha iyi oynuyordu..

yekta 10 dakika oynasa bile takimin pas trafigi birden hareketleniyor.. yekta artik ilk geldigi dönemdeki gibi degil bana tugayi animsatiyor biraz

yekta 10 dakika oynasa bile takimin pas trafigi birden hareketleniyor.. yekta artik ilk geldigi dönemdeki gibi degil bana tugayi animsatiyor biraz

Maçı tekrar izleme fırsatı olanlar takrar bir izlesin.. Ama sadece Yekta'yı..

Adam bu dünyadan geçmiş... ne koşma var ne bir mücadele... Engin'in çeyreği etmez...

mac bittekten sonra birisi seks yapmaya gidiyorum diyip cikti, digeri cigara yakayim dedi cikti

bende bakkal kapanmadan bi redbull alayim bari, sigara icmiyoruz, seks icin kizarkadasimiz yok :(

iyi geceler

naptın abicim oha

Bana Yekta'nın şu zamana kadar oynadığı ( Diğer takımlar ve milli takım da dahil ) bir tane maçını söyleyin diğer futbolculardan sıyrıldığı....

Bırakın bir taneyi yarım maç bile gösteremezsiniz...

İstanbul'da gece yaşantısı güzel , klube güzel, gel keyfim gel...

Maça girdi mi işi gücü pas bir kere rakibini geçtiğini görmedim daha ne ohası ?

Maçı tekrar izleme fırsatı olanlar takrar bir izlesin.. Ama sadece Yekta'yı..

Adam bu dünyadan geçmiş... ne koşma var ne bir mücadele... Engin'in çeyreği etmez...

Özür diliyorum abim ama Yekta konusunda yazdığın şeyleri mantık çerçevesi içinde açıklayamadık o kadar uğraşmamıza rağmen nerden bakarsan bak mantıksızlar..

Bana Yekta'nın şu zamana kadar oynadığı ( Diğer takımlar ve milli takım da dahil ) bir tane maçını söyleyin diğer futbolculardan sıyrıldığı....

ilk geldiği senede,mustafa nın,culio nun yıldız olduğu maçlarda bi tek yekta vardı.2 sezon öncesi aslantepe sivas maçında 90 artı ikide tüm stad ayakta alkışladı adamın yaptığı depardan ötürü(ve tabiki 90 dakika boyuncaki top oynayışı).son maça göre yorum olmuş bence abicim seninki

Ben bu hakemde kasıt ararım birader.

Tamam bizim gol de ofsayttı,ödeşme oldu ama ulan hakem o pozisyonda ofsaytı göremiyor musun.

Gözüne tır mı kactı.

öf

Sabri için de aynısını düşünüyor musun hocam?

selçukla melo böyle oynamaya devam edecekse sezon hüsran olacak yedek kalma vakitleri geldi ikisi de berbat ötesi. selçuk golü yedirdi resmen onu bırak bir ara pası atamıyor artık melo da saçma paslarla oyunu mahvetti. amrabat girdi topu çok kötü kullandı bazı pozisyonlarda fatih hoca rotasyon yapmalı isme bakmadan takımın hali çok kötü

Melo 2-3 maç kulübeye çekilmeli.Emre-Selçuk veya Selçuk-Hamit(Yekta) olarak başlamalıyız.Bu futbol Bana Cluj maçına ümit vermiyor.Yani şu görüntü ile UEFA bile zor.

Üst Alt