STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Melo 2-3 maç kulübeye çekilmeli.Emre-Selçuk veya Selçuk-Hamit(Yekta) olarak başlamalıyız.Bu futbol Bana Cluj maçına ümit vermiyor.Yani şu görüntü ile UEFA bile zor.

Yine 10 kişi yüklenip berabere kalıp veya yeniliriz,maçtan sonra da iyi oynadık,gelenler memnun oldu.Böyle oynayalım da(!!) hep puan kaybedelim,iyi yoldayız,halen şansımız var Braga takımı yere çöp atarsa 2.olup gruptan çıkarız vesaire vesaire...

Halen Cluj'dan minimum 4 puan alacağımızı düşünüyorum ama.

Hoca her futbolcuya çok güveniyor ama bu güven başımıza iş açacak bu gidişle. Bu crisin oynamasının hiç mantığı yok. Ve acilen şu defansa bi çeki düzen vermeli yediğimiz gol komedi resmen ben musleranın yerinde olsam o golden sonra hiç biriyle muhattap olmam sinemada film izliyormuş gibi izlediler. Ayrıca şu emre çolağın yedeğe çekilip akıllanması lazım çok oyalıyor ayağında topu emre ancak 60dan sonra oyuna girip ondada orta sahada oynayacak bi adam oldu kanat olmaz. Amrabat girdikten sonra kanatta çok farkettirdi.. Umutun ve melonun acil düzelmesi lazım. Burağın pek şans geçmedi eline tam geldiğindede iyi attı

Abi zaten moralim bozuk bir de cimbom'um kötü sonuçlar alıyor. Semih-Dany tandemini neden bozuyor ki hoca. Tamam semih dinlensin ama başka bir maç seçilebilirdi.

eğer bir takımın son 3 maçta kelsine rakipler 8 kez gelip 5 gol atıyorsa ya o takım maçı çoktan koparmış rahat oynuyordur ya da kalecisi kötüdür ikisiylede alakası yok bu durumun ben bulamadım bunun cevabını bilen varsa söylesin

bir de şunu yazayım da içimde kalmasın maalesef takımda kalitesi düşük ve formsuz adam çok ilk 11 demiyorum genel kadro olarak

Abi zaten moralim bozuk bir de cimbom'um kötü sonuçlar alıyor. Semih-Dany tandemini neden bozuyor ki hoca. Tamam semih dinlensin ama başka bir maç seçilebilirdi.

herşeyde bi hayır vardır. hatalar olacakki dersler çıkarılsın.yapmayın Allah aşkına..moraliniz bozulur ama geçer.bu kadar takılı kalmayın. ben her maç izlediğimde artık bişey hissedemiyorum,üzülemiyorum da puan kaybı olunca...çünkü hastalandığım dönem ne kadar acı çektiysem çektim ,ne kadar üzüldüysem üzüldüm. artık böyle maç gibi kıytırık şeyler için kendimi heba etmiyorum. çünkü alt tarafı bi maç...normalde bunu yazmıycaktım ama son mesajım olsun tedavi öncesi.

fatih terim bugün çok iyi oynadıkmı demiş

Eğe demişse artık yuh diyorum

Hocanında bir aynaya bakma vakti gelmiş valla

kendini City hocası sanıyorsa öyle yada ben başka maç izledim kimse bana Semihi kulübede oturtmayı anlatamaz ve Barosun hala bu takımda olmayışını ne yaptı bu adam bunlar oynuyorsa Baros hayli oynar

herşeyde bi hayır vardır. hatalar olacakki dersler çıkarılsın.yapmayın Allah aşkına..moraliniz bozulur ama geçer.bu kadar takılı kalmayın. ben her maç izlediğimde artık bişey hissedemiyorum,üzülemiyorum da puan kaybı olunca...çünkü hastalandığım dönem ne kadar acı çektiysem çektim ,ne kadar üzüldüysem üzüldüm. artık böyle maç gibi kıytırık şeyler için kendimi heba etmiyorum. çünkü alt tarafı bi maç...normalde bunu yazmıycaktım ama son mesajım olsun tedavi öncesi.

Allah acil şifalar versin

Rahatsızlığın ne bilmiyorum ama çok geçmiş olsun Sergen'cim. Benim moral bozukluğum maçtan ötürü değil. Başka sebebler var.

Maçın hakkı beraberlikti.İlahi adalet son dakikada yedik.

Rahatsızlığın ne bilmiyorum ama çok geçmiş olsun Sergen'cim. Benim moral bozukluğum maçtan ötürü değil. Başka sebebler var.

sağol...

Tam bi efkarlı gece yaşatıyorlar bana sağolsunlar. Bu gecede uyku yok

uyursun uyur.bu takımn geçen sezon şikecilerin sahasında şampiyon olduğunu hatırla hep.

hoşçakalın:tiphat:

Yine 10 kişi yüklenip berabere kalıp veya yeniliriz,maçtan sonra da iyi oynadık,gelenler memnun oldu.Böyle oynayalım da(!!) hep puan kaybedelim,iyi yoldayız,halen şansımız var Braga takımı yere çöp atarsa 2.olup gruptan çıkarız vesaire vesaire...

Halen Cluj'dan minimum 4 puan alacağımızı düşünüyorum ama.

Aynı düşünceyi paylaştığım arkadaşlar görmek güzel.. Son cümle hariç. 2-4-4'le clujdan sadece yenilgi alırsın renktaş.

Üst Alt