STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Maratonda Amrabat'a övgüler yağdırıyolar ama bence o kadar da iyi oynamadı, etkisizdi. Sizce ?

maratonda da, yuzdeyuz futboldada övüyorlar

ama benc eofansta etkili olamadi hic

takim oyununu ama cok iyi oyniyor 3 mactir.

bugunde hem defansta, hem orta sahada cok hareketli ve caliskan idi

ama iste yetenegini ofansta gösteremedi, calimlara girdi, gecemedi

2-3 atakta vardi tehlikeli, bir tanesinde kendisi kacirdi, ama daha aktif olmasi lazim, ofanstaki lider olmasi lazim.

Cevap: Re: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Kimisi türkçe bilmezssin diyor, kimisi burak futbolcu değil diyor, bende size taraftar değilsiniz diyorum. Burak gol attı görevini yaptı. Bende size GS taraftarı değilsiniz diyorum, hadi aksini ispat edin ve kanıtlayın.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Türkçe tartışmasının bu konuyla hiç bir alakası yok. Ki taraftarlığımı kanıtlarım da slipleri taratıp koyacak vaktim yok.. ;)

Kötüydü.90 dakika tutulmaması gerekirdi sahada.

aydini oynaticagima kötü olsada amrabati oynatirim, alissin..

hocada böyle düsünmüs olmali ki, hic degistirmedi.

aydin girer 1 mac oynar, 20 mac bir daha gözükmez.

öyle topcu

ama amrabati kazanmak, bir an önce takima alistirmak lazim

cunku öyle yada böyle 8 milyon verip, ilk 11 icin alinan topcu.

aydin hayatta bizim ilk 11 oyuncusu olamaz

aydini oynaticagima kötü olsada amrabati oynatirim, alissin..

hocada böyle düsünmüs olmali ki, hic degistirmedi.

aydin girer 1 mac oynar, 20 mac bir daha gözükmez.

öyle topcu

ama amrabati kazanmak, bir an önce takima alistirmak lazim

cunku öyle yada böyle 8 milyon verip, ilk 11 icin alinan topcu.

aydin hayatta bizim ilk 11 oyuncusu olamaz

O zaman yanlış düşünmüştür Hoca. Hak edene vereceksin formayı.

Umut 7 Burak 6 golle toplam 13 gol attılar. Fenerbahçe'nin toplam golü 10 :D

Bu arada para verip bilet alıp maça gitmiş olsam, paramın yarısını geri isterdim. İkinci yarı resmen oynanmadı :)

O zaman yanlış düşünmüştür Hoca. Hak edene vereceksin formayı.

tamamda aydin mi hakketmis amrabattan cok formayi?

aydin en son macta sonradan girdigi macta sahada yoktu 30 dk

amrabat is eson 2 macta en etkili adamimizdi.

aydinin formayi amrabattan cok hakkettigini nerden nasil ne alaka cikardin anlamadim.

aydin bos adam

cikti rikaard zamanind abir uefa ön eleme macinda köy takimina karsi show yapti, jesus navas dediler, 2 yil kayboldu

bu sefer cikti besiktas macind a super gol atti gecen sene, o kadar.

2-3 mac girip etkili oldugu vardir ama geneline baktigin zaman ilk 11'i alir, bir daha kaptirmaz diyebilecegin topculardan asla degil.

bugun mesela yekta son 8 macta izledigimiz meloyu keser eger bir dahaki macta gene böyle oynarsa(!), aldi formayi en az bi 8 mac vermez.

iste bunu aydin icin hicbir zaman diyemiyorsun, diyemiceksinde.

ki, su anda kanat diyebilecegimiz amrabat ve o, iki tane adamimiz var sadece kadroda, birde riera var, ama onu bek sayalim artik..

Sabri girer girmez ıslıklandı attığı çalım sonrası ise alaycı bi şekilde alkışlandı.Herşeye tama ıslıkla bağır çağır ama bu alaycı alkışlamalar tezahuratlar çok adice

Sabri girer girmez ıslıklandı attığı çalım sonrası ise alaycı bi şekilde alkışlandı.Herşeye tama ıslıkla bağır çağır ama bu alaycı alkışlamalar tezahuratlar çok adice

Kesinlike tamda düşündüklerimi dile getirmişsin. Galatasaray futbolcusu ne olursa olsun, Sabriyle elin adamı dalga geçebilir ama bizim de buna alet olmamamız lazım

Suc birazda Sabride degilmi?Bugunlere kendisi geldi.

aynen, sabri ve selcuk sahin olayi ders olsun bence diger topculara

yilda garanti 1 milyon euroyu cebine koyarken kendini gelistirmek icin caba harcamiyorsan, üstüne dalga gecercesine sutlar, paslar, duran toplari kullanma sevdasi vs islere girersen, olacagi bu.

Tamam öyle, çok kaliteli espriydi zaten. Açın da gülün o zaman..

Birşey soracağım gülerken izin falan mı alacağız. İstersen butonda koyalım, izin alma butonu olsun adı da.

Türkçeyi kullanma konusunda ki tavırların komiğime gitti. Ömrünün belkide %80'ini yurt dışında geçirmiş adamlara gelip burada Türkçeyi şöyle kullan böyle kullan ben bekçisiyim diye ahkam kesemezsin.

Herkes Türkiyede oturmuyor, herkes Türkçe üzerine master falan yapmamış. İnsan kendini aktarabildiği sürece kullanmış olduğu edat,bağlaç vs diğer herşeyin hiçbir önemi yok.

Önemli olan konuda ki doğru aktarmış oldukları, insanların düşüncesini, fikirlerini eleştirebilirsiniz. Ama dil bilgisine gelince orada dur bir dakika derler adama. Bu sadece senin için değil, aynı fikirdeki herkes için geçerli.

Türkçe olmayan absürtük kelimeler dolu cümlelere bende bazen kızıyorum ama şöyle düşünmeli 5 parmağın 5'i de bir olmadığı gibi insanların bulunmuş olduğu sosyal statü ve çevre bir değil. Ha burası Fen/Edebiyat fakültesi'nin dil bilgisi/bilimi ile ilgili bir bölümü olsaydı. Senin bu tavrına kesinlikle hak verirdim ama yapmış olduğun çok yanlış geldi bana.

Forumda günde atılan belkide 10-20bin üzeri post var iken ve bunların belkide %10'luk kısımı yanlış Türkçe iken, rastgele gözüne bir adamı kestirip sallayamazsın.

Cevap: Re: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Burakı burada ıslıklayanların, sabriyi statta ıslıklayanlarla arasında bir fark yok.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

hic alakasi yok bence burak, yada isliklanan bir baska topcularla sabri ve selcuk sahin olayinin..

adamlar dlaga konusu oldular, sucu ilk önce kendilerinde arasinlar bence

tabiki bizim stadimizda, bizim taraftarin adamla dalga gecmesi hic hos degil, böyle birsey olmasin , bende hos bulmuyorum

ama aciyor muyum adama, biraz düsününce acimiyorum sanki

o kada rpara kazaniyorlar, benim ruyamda göremeyecegim arabalara biniyorlar, luks hayat yasiyorlar

10 yildir bu kuluptesin, 10 yildir kendini gelistirmek icin ne yaptin diye sorarim kendisine

tam tersine, bizi kanser edercesine islere imza atti, sutlari, duran toplari, kaleciye paslari vs

herkes ilk önce sucu kendisinde aricak bence

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | 1.Y | 27 Ekim

Bugun ilk yari iyi oynadik. Ortasahadan hizli cikmaya calistik, hizli ve adam eksiltecek pas yapmaya calistik. Kanat ve ortasaha oyunculari calim verkac denediler, inisiyatif aldilar. Forvet oyunculari gelip pas alisverisine katilmaya calistilar. Eksiklerimiz bunlardi.

Ikinci yari ise daha cok skoru korumaya yonelik oynadik. Bu yuzden ikinci yari benim icin olcu degil, hatta daha defansif ve kontra oynasaydik yine dogru oyun derdim.

Ancak rakipten hala cok kontra yiyoruz, bunun halledilmesi lazim.

Kayseri vasat bir takim, biraz daha becerikli bir takim oldugunda zorluk yasayabiliriz.

1 haftadir dedigim gibi simdi cikisa gecebilecegimiz, nispeten zayif rakiplerle oynayacagimiz bir doneme girdik. Bunu iyi degerlendirip 6 haftalik bir seri yakalamaliyiz.

Rakiplerimiz de bu donemde bizim oynadigimiz nispeten disli takimlarla oynayacak. Arayi acabiliriz.

Üst Alt