STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

yektada ınslah hocamız ısrar ederse su meloda onumuzdekı sene olmazsa olmaz mantıgı gudulmez..macın adamı kesınlıkle yektaydı.ınsallh formayı vermez bırdaha .

ebouenın yorlunlugu rıeranın aklı selcuk ınanın kalıtesı burak ve umutun hırsı her seyıyle ortadaydı...

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | 1.Y | 27 Ekim

hic alakasi yok bence burak, yada isliklanan bir baska topcularla sabri ve selcuk sahin olayinin..

adamlar dlaga konusu oldular, sucu ilk önce kendilerinde arasinlar bence

tabiki bizim stadimizda, bizim taraftarin adamla dalga gecmesi hic hos degil, böyle birsey olmasin , bende hos bulmuyorum

ama aciyor muyum adama, biraz düsününce acimiyorum sanki

o kada rpara kazaniyorlar, benim ruyamda göremeyecegim arabalara biniyorlar, luks hayat yasiyorlar

10 yildir bu kuluptesin, 10 yildir kendini gelistirmek icin ne yaptin diye sorarim kendisine

tam tersine, bizi kanser edercesine islere imza atti, sutlari, durna toplari, kaleciye paslari vs

herkes ilk önce sucu kendisinde aricak bence

Selcuk Sahin bize bir gol atti diye kahraman ilan etti taraftarlari, 3 yil daha sozlesmeyi koydu cebe. Dedigin gibi futbolunun uzerine koyamadiysa simdi de isliklanir, gayet normal.

Sabri de bazi standart hatalarini yillardir duzeltemedi, mesela her topu havaya dikmesi gibi. Herkes artik bununla dalga gecmeye basladiysa her antrenman sonrasi calisir, macta bu calistiklarini uygularsin ki insanlara vay be Sabri bunu duzeltmis yaptigi ortaya bak, attigi suta bak dedirtirsin.

Bunu yapmiyorsa alay konusu olmaya devam eder. Cunku bu tarz elestiriler basladi mi kesmek icin gercekten alay konusu olan hatani duzeltmis olman ve bunu gosterebilmen lazim.

Yoksa kimsenin Galatasarayliligini falan sorguladigi yok zaten.

YEKTA'nın her zaman arkasında durdum savundum çok şükür yüzümü güldürdü yine söylüyorum emre çolak'ın aldığı şansın yarısını alsaydı selçuk inan klasında bir oyuncumuz daha olurdu ve olacak bugünki gösterdiği performans %100 de yüzü değil oynadıkça gerçek yekta ortaya çıkacaktır

Rakibin zayıflığından ziyade bizimde iyi yaptığımız seyler vardı. En önemlisi gecen sezondan beri en iyi orta saha performansını gördük. Selçuk ve Yekta'nın performansı hem takım savunmasını hemde hücumu rahatlattı. Ayrıca Umut,Burak ve Amrabat'ın topsuz oyunları, beklerin cıkısları da cok yerindeydi. Umut ve Burak top tutmaktan ziyade orta sahayla girdikleri pas alısverisleri gecen seneki hücum varyasyonlarını hatırlattı. Öndede iyi bastık, etkili üçgenler kurduk ve rakibin kendi yarısahasından cıkmasını zorlastırdık. Cris'de Antalya deplasmanından beri ilk kez savunmaya bu kadar katkıda bulundu. Fakat yinede takım savunması daha iyi yerlere gelebilir, gelmeli. Bunun için çalısılmalı.

Genel olarak beni en cok mutlu eden Yekta'nın performansı.Bu sezon Melo'nun oynadığı dönemde Selçuk, BÖ 8 gibi ordan oraya deli danalar gibi kosturup duruyordu.Bugun Yekta'dan sonra Selçuk'ta bayağı bir rahatladı.Belki de ilk kez bu sezon kendi isini yapacak rahatlığı buldu Selçuk. Nitekim 2 asistle skora doğrudan etki etti. Yekta'da geldiğinden beri en iyi macını oynadı.2 senedir koyu Galatasaray'lıyım demekten baska ortalarda gözükmeyen Yekta, bugun sahadaki biz gibi oynadı.Böyle devam ederse hem G.Saray cok iyi bir yerli kazanacak hemde gelecek adına yabancı kontejyanına karsı önemli bir savası kazanmıs olacağız.

Takım olarak sezon basından beri belkide en iyi oyunumuzu oynadık. Hep böyle saldırgandık fakat katkı alamıyorduk. Bugün katkısınıda aldık. Umarım gelecek maclardada bu kadar katkı almaya devam ederiz. Çünkü cok zor bir sürecten geciyoruz.

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | 1.Y | 27 Ekim

Selcuk Sahin bize bir gol atti diye kahraman ilan etti taraftarlari, 3 yil daha sozlesmeyi koydu cebe. Dedigin gibi futbolunun uzerine koyamadiysa simdi de isliklanir, gayet normal.

Sabri de bazi standart hatalarini yillardir duzeltemedi, mesela her topu havaya dikmesi gibi. Herkes artik bununla dalga gecmeye basladiysa her antrenman sonrasi calisir, macta bu calistiklarini uygularsin ki insanlara vay be Sabri bunu duzeltmis yaptigi ortaya bak, attigi suta bak dedirtirsin.

Bunu yapmiyorsa alay konusu olmaya devam eder. Cunku bu tarz elestiriler basladi mi kesmek icin gercekten alay konusu olan hatani duzeltmis olman ve bunu gosterebilmen lazim.

Yoksa kimsenin Galatasarayliligini falan sorguladigi yok zaten.

ama o iste tam tersine, inadina yaparcasina daha beterini yaparim dercesine hareke etti, simdi kendiside pismandir buyuk ihtimal.

duran toplarin basina gecmesi mesela, acayip bir olaydi

bu sene bir macta girdi oyuna, biri orta acmaya gidiyordu bizden, amrabat miydi, emre colak miydi hatirlamiyorum, gelme dedi, ben aciyorum dedi, b.k gibi orta acti.+

bugun ise emre colaka gel sen kullan demis, emre colak yok sen kullan diyinca, israr etmis, emreye kullanidrtmis korneri.

adam daha yeni yeni farkina variyor olayin..

eskiden millet tepki verince gaza gelip, milleti daha cok deli etmek icin ugrasiyordu yahu adam adeta, hele gecen fatih hcoa gelmeden önceki 2 senede..

Stadtan geliyorum.Atmosfer on numara idi.Tabi futbol ve skor da.Söyleyeceğim tek şey bu takıma inanın güvenin destekleyin.

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray - Kayserispor | 19.00 | 27 Ekim

Aydin var yedekten girip is yapabilecek, gerisi full defans ve Emre Colak rezili.

Ayıptır günahtır altyapıdan yetişen genç bir oyuncumuz için böyle konuşulur mu? Bu adam geçen sene bileğinin hakkıyla kazandı formayı milli takıma yükseldi biz destek olmazsak daha zor olur bu çocuğun işi

Ayıptır günahtır altyapıdan yetişen genç bir oyuncumuz için böyle konuşulur mu? Bu adam geçen sene bileğinin hakkıyla kazandı formayı milli takıma yükseldi biz destek olmazsak daha zor olur bu çocuğun işi

biz aydina 8 yil destek olduk, yetmez mi.

aydina ve sabriye verilen destek, verilen sabir, verilen sans baska kime verilmis

ben ligin basindan beri kötü oyniyoruz diyenlerdenim ama benc ebugun ilk yari gayet iyi top oynadik.

cok saldirgan bir görüntü verdik ilk yari

ilk yarida gol aticagimizdan hemen hemen herkes emindi sanirim.

Aynı fikirdeyim ben de sezon başından beri kötü top oynadığımızı düşünüyorum.Her ne kadar Kayseri,Akhisar ayarında oynasa da bugün takımda farklı birşeyler vardı doğru oynanan bir oyun vardı

biz aydina 8 yil destek olduk, yetmez mi.

aydina ve sabriye verilen destek, verilen sabir, verilen sans baska kime verilmis

Emre Çolak bu muhabbetin neresinde? Ben onun için konuştum da herşeyi geçtim 1.si bir Galatasaray taraftarının bir futbolcusu hakkında böyle konuşması garip geliyo bana

Emre Çolak bu muhabbetin neresinde? Ben onun için konuştum da herşeyi geçtim 1.si bir Galatasaray taraftarının bir futbolcusu hakkında böyle konuşması garip geliyo bana

milli takima yukseldi falan filan diyince, aydin geldi direkt aklima, alinti yaptigin adamda ilk önce aydini yazmis.

emre colakin kredisi var kesinlikle, emre colak aydin ve sabriyle bir asla tutmam, tutamam.

milli takima yukseldi falan filan diyince, aydin geldi direkt aklima, alinti yaptigin adamda ilk önce aydini yazmis.

emre colakin kredisi var kesinlikle, emre colak aydin ve sabriyle bir asla tutmam, tutamam.

Rezil denmesi ağrıma gitti kolay yetişmiyo çünkü bu adamlar bu kadar çabuk yafta yapıştırmamak lazım

Aynı fikirdeyim ben de sezon başından beri kötü top oynadığımızı düşünüyorum.Her ne kadar Kayseri,Akhisar ayarında oynasa da bugün takımda farklı birşeyler vardı doğru oynanan bir oyun vardı

Bence farkli olan sey oyuncularin inisiyatif alma istegiydi. Hizli ve adam eksiltecek sekilde oynamaya calistilar.

Ornek olarak Selcuk, Amrabat, Eboue'yi verebilirim. Umut ve Burak da pas alisverisine daha cok katilmaya calistilar. Ozellikle Burak'in bu konuda daha aktif olmasi gerekiyor, siradaki is ise sirti donuk pas alip pas dagitmak ve karsi karsiyada sut yerine sakince bos koseye plasesini gelistirmek.

Yekta'nin iyi oyunu da cok yardimci oldu.

Tum bunlari ilk yari oyununa gore soyluyorum, 2. yari ondeyken oynamamiz gerektigi gibi oynadik. Hatta biraz daha kapali, rolanti ve topu kaptigimizda kontra da oynayabilirdik.

Bence Aydin'da daha fazla israr edilmemeli, ozellikle kapali takimlara karsi.

Ha ihtiyac olur, kontraatak icin birkac mac oynar, bazen surpriz de yapar ama istikrar ve 11 oyuncusu olmasini beklememek lazim.

Emre dikine oynamayi, ara pasi atmayi, kanattan, kornerden orta degil nokta pas atmayi ogrenebilirse, bu ozelligini gelistirebilirse 2-3 yil sonra Galatasaray'da da kalmaz. Ama bunu yapmazsa yedek oyuncusu olarak kalir.

Cunku su hali bal yapmayan ari gibi. Aliyor veriyor calim atiyor ama netice sifir.

Yekta ise ayni performansi devam ettirirse takim icin cok iyi olacak.

Oyuncu değerlendirmelerine baktımda rezalet yazılar var.Kazansak eleştiriliyorlar,berabere kalsak eleştiriliyorlar,kaybettiğimiz maçları saymıyorum bile.Malzeme vermek istemiyorum yoksa ben söyleyeceğimi bilirdim de yakışmaz şimdi.Töbe töbe.Ulan tv başında izle sonra gel forum da salla sallayabildiğin kadar.Bu adamların ne kadar stres içinde olduklarını biliyormusunuz dingiller.? Bunlar bizim taraftar olamaz imkansız.

Üst Alt