STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

fenerin klasik bir özelliği vardır.Son haftalarda çok nadir puan kaybeder ama genelde ilk yarı batırdığı için durumu kurtaramaz.Bak geçmiş senelere hep böyle.Fakat bu sene öyle değil bayağı iyi gidiyorlar.Haftaya yenmemiz lazım.O da çok zor.

evet ama baslarinda bir ersun yanal gercigide var :) bu adamin bir özeligi varki senin dedigin tam tersini yapior. nereye giderse gitsin hep böyleydi. takimin enerjisini cok cabuk harciyor yoksa istikrarli cekilde motivasyonu üst seviyedemi tutamiyor anlamadim ama bir tuhaflik var bu adamda hocalik konusunda.

Biliyorum ama Ersun Yanal feneri hiç çalıştırmadı hep Anadolu takımlarını çalıştırdı.fener bir başka kollanır ligin sonlarına doğru.

kesinlikle haklısın

ama fikstürleri çok zor haftaya fark açılmazsa şansımız çok yüksek diyecem de hakemleri tffyi siyaseti düşününce vazgeçiyorum

herkes biliyor ki bunları ite kaka şampiyon yapacaklar

Trabzonla fener bir değil ki.Gördün geçen hafta yumluyu nasıl attılar Trabzon'da ama Caner'i Bursa'da Erciyes'te atamıyorlar.

bir degil tabiki ama form grafik cizgisinden konusuyorum ben zaten daha cok. yani bütün calistirdigi takimlarda ayni bu form kopuklugu olusuyor nedense. milli takimda da öyleydi. yani tamam fener ile belki hileyle camurla yine basarili ola bilir. yani yan etkenler ile ama bence form düsüklügü yasayacaklar. belkide yanila bilirim ama simdiye kadar izledigimiz ersun yanala göre yorumluyoruz zaten sadece burda aramizda.

bir degil tabiki ama form grafik cizgisinden konusuyorum ben zaten daha cok. yani bütün calistirdigi takimlarda ayni bu form kopuklugu olusuyor nedense. milli takimda da öyleydi. yani tamam fener ile belki hileyle camurla yine basarili ola bilir. yani yan etkenler ile ama bence form düsüklügü yasayacaklar. belkide yanila bilirim ama simdiye kadar izledigimiz ersun yanala göre yorumluyoruz zaten sadece burda aramizda.

Keşke ben yanılsam ama Antalya ve Rize'ye içeride puan verdik.Şampiyonlar Ligi de olumsuz etkiliyor bizi.Haftaya yenildik mi kayış kopar.

Rize ve Antalya maclari alinabilir puan farki 2 de tutulabilseydi problem olmazdi. Bir detay da su var, ligi boslamak degil ama 2 inciligi koruyarak konsantrasyonu sampiyonlar ligine ve ozellikle son maca vermeliyiz.

Eger bu gruptan cikar isek moral olarak ve maddi olarak cok avantajli oluruz ama ligde sampiyonlugu alamaz isek mutlaka sampiyonlar liginde en az gecen seneki seviyeye gelmemiz gerekir.

Keşke ben yanılsam ama Antalya ve Rize'ye içeride puan verdik.Şampiyonlar Ligi de olumsuz etkiliyor bizi.Haftaya yenildik mi kayış kopar.

evet ama neler ile ugrastik simdiye kadar. hoca degisikligi olsun real madrid maci olsun. yabanci sorunu olsun...

bunlar 2ci devrede olmayacak cogu bence. kriz dönemindeydik lafin kisasi ki en az hasarla kapatik bence. tek maglubiyetimiz var ligde simdiye kadar.

elbete toparlanacagiz yahu. kaliteli takimimiz var ama belkide daha önemlisi kaliteli beyinlerimiz var takim icinde dorgba gibi mesela. winner kisilikler yani. ben haftaya yenilsek bile ümidimi kaybetmem acikcasi ama zor olacak o durumda tabiki.

keşke hakederek lider olsaydınız da burda ''hakem,şike,şerefsiz'' gibi kelimeler görmeyip tadına varabilseydiniz yorumları okumanın.
602595_265250200251150_334303543_n-jpg.17828

7 yıldızlı şikeci,onun bunun çocukları

Hepimiz puan kaybı bekliyorduk.Olmayan faulden hele de son dakika gelince herkesi hayal kırıklığına uğrattı tabi.

Benim kanaatimce haftaya cok güzel bir ders vereceğiz bunlara.Hakem de verebiliyorsa versin bakalım maçı.

Üst Alt