STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

3 golde duran toptan. Her yokuşun bir inişi var. Sezon sonuna kadar bu performansla gidecek degiller ya. Elbet birgün düşüş yaşayacaklar. O yüzden haftaya en kötü bir beraberlik almamız şart.

ilk yarı 1-0 bitti ikinci yarı başladı

kazımın orta sahada emreden kaptığı bi top var, hakem faul verdi

o pozisyon sonrası etrafımdakilere hakem eyyama başladı dedim.

1-1 oldu dışarı çıktım. yedim içtim eve döndüm fener 3-2 kazanmış.

özetten gördüğüm kadarıyla

egemenin attığı golden önceki frikik pozisyonunun bırakın sarı kartı, faulle ilgisi yok.

hakem yaratmış fener atmış

bu sene işimiz çok çok çok zor arkadaşlar

bunun Fatih hoca, Mancini yada başkanla ilgisi yok

bu sene martın sonuna kadar bu düzen böyle gider

arenadaki fener maçına kadar 2 yada 3 puan farkla girersek

şampiyon olabilme ihtimalimiz olur yoksa

fener bu sene şampiyon olur!!!

ilk yarı 1-0 bitti ikinci yarı başladı

kazımın orta sahada emreden kaptığı bi top var, hakem faul verdi

o pozisyon sonrası etrafımdakilere hakem eyyama başladı dedim.

1-1 oldu dışarı çıktım. yedim içtim eve döndüm fener 3-2 kazanmış.

özetten gördüğüm kadarıyla

egemenin attığı golden önceki frikik pozisyonunun bırakın sarı kartı, faulle ilgisi yok.

hakem yaratmış fener atmış

bu sene işimiz çok çok çok zor arkadaşlar

bunun Fatih hoca, Mancini yada başkanla ilgisi yok

bu sene marta kadar bu düzen böyle gider

arenadaki fener maçına kadar 2 yada 3 puan farkla girersek

şampiyon olabilme ihtimalimiz olur yoksa

fener bu sene şampiyon olur!!!

Ben bunu ifade etmiştim bir başlıkta... Yani biz X maçı kaybetmesek onlar da kaybetmeyecektir,kazansak onlar da kazanacaktır.2010-2011 sezonunda Trabzon da gayet iyi puan topladı içeride dışarıda ama bu şikeciler onlar her kazandığında şike yaparak kazandılar ve Trabzon bir yerde takılınca şampiyon(!) oldular.

Kısacası Türkiye'de işler sadece sana bağlı değildir,sistem o kadar kokuşmuştur ki sen ne yaparsan yap bir yerde seni yutar...Fenerbahçe bu kirli sistemin odak noktası...Sisteme göre Fenerbahçe 3 senden fazla şampiyon olamadığı yıl görmüyor,durum bu..

Ben bunu ifade etmiştim bir başlıkta... Yani biz X maçı kaybetmesek onlar da kaybetmeyecektir,kazansak onlar da kazanacaktır.2010-2011 sezonunda Trabzon da gayet iyi puan topladı içeride dışarıda ama bu şikeciler onlar her kazandığında şike yaparak kazandılar ve Trabzon bir yerde takılınca şampiyon(!) oldular.

Kısacası Türkiye'de işler sadece sana bağlı değildir,sistem o kadar kokuşmuştur ki sen ne yaparsan yap bir yerde seni yutar...Fenerbahçe bu kirli sistemin odak noktası...Sisteme göre Fenerbahçe 3 senden fazla şampiyon olamadığı yıl görmüyor,durum bu..

renktaşım öncelikle şunu belirteyim attığın iletileri başlıktan bağımsız olarak takip etmeye çalışıyorum.

görüşlerini görüşlerime yakın buluyorum

bu seneki duruma dışarıdan şöyle bi bakıyorum

yerel seçimler var, fener taraftarı antuda az bağırmadı

sandığa formanızla gidin diye, dolayısıyla siyaset eliyle tff'nin en azından mart sonuna kadar

fener taraftarının gönlünü hoş tutması lazım.

bunun dışında bizim 19, fenerin 18 şampiyonluğu var

bu sene fener şampiyon olursa,

seneye ezeli iki rakibin 4. yıldız mücadelesi

yayıncı kuruluşun gelirlerine tavan yaptırır büyük ihtimalle.

yani doluya koyuyorum almıyor boşa koyuyorum dolmuyor

dediğim gibi tek ihtimal

arenada feneri yendiğimiz takdirde liderliğe yükselebilmemiz

gerisi boş gibi geliyr bana

renktaşım öncelikle şunu belirteyim attığın iletileri başlıktan bağımsız olarak takip etmeye çalışıyorum.

görüşlerini görüşlerime yakın buluyorum

bu seneki duruma dışarıdan şöyle bi bakıyorum

yerel seçimler var, fener taraftarı antuda az bağırmadı

sandığa formanızla gidin diye, dolayısıyla siyaset eliyle tff'nin en azından mart sonuna kadar

fener taraftarının gönlünü hoş tutması lazım.

bunun dışında bizim 19, fenerin 18 şampiyonluğu var

bu sene fener şampiyon olursa,

seneye ezeli iki rakibin 4. yıldız mücadelesi

yayıncı kuruluşun gelirlerine tavan yaptırır büyük ihtimalle.

yani doluya koyuyorum almıyor boşa koyuyorum dolmuyor

dediğim gibi tek ihtimal

arenada feneri yendiğimiz takdirde liderliğe yükselebilmemiz

gerisi boş gibi geliyr bana

Aynen öyle...Türkiye'de o kadar amatör beyin var ki hani komik bunlar ama doğru. Resmen s.dik yarışı hali var koskoca kulüpler ve adamlar arasında. Mesela biz ilk defa 3 yıldızı taktığımızda Fenerbahçe yıldızlarla dolu formalar tasarlamıştı,Bjk ise olmayan şampiyonluklarının peşine düştü. İşte böyle amatör ve küçük beyinli,kompleksli ve vizyonsuz rakiplere sahibiz...

Gerçekten trajik ve üzücü...

Sikeci damgasi yemek ne kadar kötü birsey, düsünün rakip takimlar bize sike yaptigimiz icin sikeci diyecek. Ben olsam yerine dibine girerdim. Cok sükür sike ile isimiz yok.

Aynen öyle...Türkiye'de o kadar amatör beyin var ki hani komik bunlar ama doğru. Resmen s.dik yarışı hali var koskoca kulüpler ve adamlar arasında. Mesela biz ilk defa 3 yıldızı taktığımızda Fenerbahçe yıldızlarla dolu formalar tasarlamıştı,Bjk ise olmayan şampiyonluklarının peşine düştü. İşte böyle amatör ve küçük beyinli,kompleksli ve vizyonsuz rakiplere sahibiz...

Gerçekten trajik ve üzücü...

vallahi öyle. hatırlıyorum onların bol yıldızlı formasını

hatta ortada öyle bi ikilem varki fenerliler bile bilmiyor o formanın neden çıkarıldığını

bjk'ye verilen ekstra 2 şampiyonluktan dolayı tepki mi, yoksa bizim 3 yıldızlı formamızın verdiği eziklikten mi diye sorsan

büyük çoğunluğu kilitlenir kalır cevap veremez.

sadede gelirsek benim için her zaman kriter avrupadır ama bu sene özellikle avrupadır.

benim takımım bu sene cl'de juve yada madrid'den birini kupa dışına itip gruptan çıkarsa

ve ligde şampiyon fener'in!!!! ardından ikinci olup

seneye cl'ye direk gitmeyi hakederse

benim için takımım başarılıdır.

cl'den çıkamaz ama avrupa liginde çeyrek final ve ötesini elde edip

ligde ikinci olursa yine başarılıdır.

2010/11 sezonunda da, maçları bu tarz kazanıyorlardı. Daha çok kaleci hataları ve rakip defans bireysel hataları ile alıyorlardı maçları. Ama çok belliydi bir pislik çıkacağı ve çıkmıştı.

Yine birşeyler olduğu çok belli. Sene sonu yine birşeyler çıkacaktır.

2010/11 sezonunda da, maçları bu tarz kazanıyorlardı. Daha çok kaleci hataları ve rakip defans bireysel hataları ile alıyorlardı maçları. Ama çok belliydi bir pislik çıkacağı ve çıkmıştı.

Çıkmaz bu defa TFF ve hükümet eliyle yapılıyor...Bi nevi seçim yatırımı...Öldürmeyen devrim güçlendirir dedik ki öyle oldu...

çıkmaz çünkü bu sene şike bizzat hükümet eliyle tff tarafından yapılıyor.

hükümet yada cemaat her ne karın ağrısı ise,

onların çıkarları ile aziz'in şahsi çıkarları çatışmasaydı

2010/11 sezonundaki olaylar da ortaya çıkmazdı kardeşim.

aziz'in bu dava ile ilgili ve en başından beri söylediği tek bir doğru var o da şu

bu dava bir şike davası değildir diyor doğru söylüyor.

yani şike yapılmıştır ama amaç şikeyi aydınlatmak değildir.

zaten aklı başında bi adam

şahıslar ve kurumlar ayrılsın düzenlemesinden yola çıkarak

bu sonuca rahatça ulaşabilir.

Valla gençler şike var diyorsunuz da adamların %1000 penaltısı hakem Göçek tarafından afiyetle yendi.. Üstüne sanki tezgah varmışçasına çizgi hakemi de ses çıkarmadı..

Ne hikmetse bariz penaltıyı hakem ekibinden kimse görmedi.. bana göre sezonun en fahiş verilmeyen penaltı kararıydı.. şike varsa bursa lehine yapıldı bu akşam..

Bu kadar da fanatik bakmayalım..

Valla gençler şike var diyorsunuz da adamların %1000 penaltısı hakem Göçek tarafından afiyetle yendi.. Üstüne sanki tezgah varmışçasına çizgi hakemi de ses çıkarmadı..

Ne hikmetse bariz penaltıyı hakem ekibinden kimse görmedi.. bana göre sezonun en fahiş verilmeyen penaltı kararıydı.. şike varsa bursa lehine yapıldı bu akşam..

Bu kadar da fanatik bakmayalım..

Sikecilerin cezasi kesilse bu maclari oynayamazlar bile. Su an 2. veya 3.ligde oynuyor olmalari lazim.

Bu şikeciler şimdiden bizim maça bileniyolar yazık lan :)

biz madridleri juventusları düşünürüz bunlar bizi :)

aklıma şey geliyor hani babalar çocuklarıyla oynadıkları bütün oyunları bilerek kaybederler ama iş ciddiye bindimi tokadı da yapıştırırlar işte öyle bir duruma benzetiyorum :D babanızı çok özlediniz dimi şikeciler

Bu şikeciler şimdiden bizim maça bileniyolar yazık lan :)

biz madridleri juventusları düşünürüz bunlar bizi :)

aklıma şey geliyor hani babalar çocuklarıyla oynadıkları bütün oyunları bilerek kaybederler ama iş ciddiye bindimi tokadı da yapıştırırlar işte öyle bir duruma benzetiyorum :D babanızı çok özlediniz dimi şikeciler

bilenecekler tabi ki renkdaş. bu şansı adamlara sen verdin. sen soktun bu adamları havaya saçmasapan puan kayıpları ile ve transfer sezonunu bomboş geçirerek... halbuki taraftarı bile kabul etmişti artık makasın iyice açılacağını. adamlar şimdi gaza geldi tabi ki gelir niye gelmesin. onca sakatın var bir de. hakemdi, federasyondu, siyasetti falan filan bunların arkasında bu sene şampiyon yapmak istiyorlar bunları zaten bu belli ama çok net belli olan birşey daha var; bu sene bizden çok daha açlar... yani çok daha hırslı, azimli ve mücadeleci. bu da bir gerçek. yani son dakika golleriyle kazandıkları maçlarda ballarının yanında maçı bırakmama özellikleri de var.

kafaya takmayın puan farkı 12 olsa da önemli değil klasik ersun yanal takımı ikinci yarı mutlaka takı

lacaktır bu takılma da 5-8 hafta sürüyor ne yapsa kazanamıyor

Fener bu sezon en kötü maçını oynadı ve kazandı.Haftaya Allah korusun puan farkı 9 olursa kalan maçlarda oyuncuları lige konsantre etmek kolay olmayacaktır.9 puanlık fark kapanmayacak bir fark değil ama oyuncuların o istekle,hırsla oynaması çok zor

Yahu biraz gerçekçi olalım.

Hakem eğer art niyetlı olsaydı, biri doğro olmak üzere en az 2 penaltı çalardı.

Uzatmalarda gol atma şansı %1-2 . Satılık hakem uzatmaları beklemez.aldığı parayı,rüşveti garanti altına alır.

Ama bu adamlar kazanmak ıçın oynuyorlar,aynı bizim 1996-2000 yıllarımız gibi.

Inançları var. Ben bunları tebrik ederim.

Haftaya maç 0-0 başlıyor. Az hata yapan, pozisonları değerlendiren kazanır kanımca.

Ama asıl zor maç bundan sonrakı K.paşa maçı, o maç çok önemli.inşallah kırmızı kart veya sakatlık olmaz.

Haftaya bir beraberlik alabilirsek, k.paşa yı yenmemız daha önemli.

Ama çok kötü bir sonuç alırsak, k.paşa da bize bir darbe vurur ve fark olur 12...

Üst Alt