STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

uzun uzun yazılarla bişeyler anlatmayın.bu köpekleri haklı çıkartmak için de çabalamayın.

neyin ne olduğu belli.

ve her hafta midem bulanıyo bu olan bitenden.

ben 21 nisan 2012 de oynanan o maçtan sonra,bu köpek dölleri yüzünden..

o playoff yüzünden 2 hafta erken yattım ameliyat masasına.

dün maaa köpeği çıkmış playoffu fenerbahçe için getirdim diyo..bu ülkede futbol yüzünden insanlar ölüyo..evet belki çok anlamsız ama milyonlar seviyo bu mereti...ve bazı şerefsizler bu mereti adaletsiz şekilde oynuyo.

savunulcak bi tarafı yok.bela okuyacaksın.

ben 21 nisan 2012 de oynanan o maçtan sonra,bu köpek dölleri yüzünden..

o playoff yüzünden 2 hafta erken yattım ameliyat masasına.

dün maaa köpeği çıkmış playoffu fenerbahçe için getirdim diyo..bu ülkede futbol yüzünden insanlar ölüyo..evet belki çok anlamsız ama milyonlar seviyo bu mereti...ve bazı şerefsizler bu mereti adaletsiz şekilde oynuyo.

savunulcak bi tarafı yok.bela okuyacaksın.

gecmis olsun neyin vardi hemso ?

sayet maa fenevin basina gecerse, dün yaptigi aciklamalari baz alarak, tff'deki görevini kötüye kullanmaktan dolayi dava acmak lazim

onlar hep bize aciyorlar ya üstelik haksiz yere...

biraz da onlar ugrassinlar mahkeme kapilarinda.

Burada baslik fenere yapilan kiyaklar olsaydi konuya yaklasimim baska olurdu ama konu bursa fener maci ise ,yani dunku maci konusuyorsak, dunku macta bir hakem faciasi, fenere yapilan acayip kiyaklar olmadigini belirttim ,konu absurd yerlere gitti.

Eger dunku hakem fenerin maci kazanmasi icin icsel ya da dissal bir baski altinda ise bana eline firsat da gecmisken ve hic sorunsuzca isi halledebilecekken ayan beyan penaltiyi neden vermedigini biri aciklayabilir mi ? Penaltiyi penalti iken vermiyor , ama 90+ da gol gelip 2-2 mac olmusken mi firsat kolluyor ?

Ben insanlari karalamanin bu kadar kolay olmamasi gerektigini dusunuyorum . Adamin ne kocekligi kaldi ne insan olmamasi ..

Ama madem konu genisletildi, surekli tff ler degisiyor , hukumet de ayni . Biz nasil 2000 senesinden sonra son 2 tanesi ust uste olmak uzere 5 sampiyonluk aldik. Yani fenerin kendi gucu arti hukumet hakem vs gucleri toplansa ligde bizi gecmeye yetmiyor mu ?

Yeri gelmisken son saniyelerde kazandiklari tum maclarda rakiplerin affedilmez tutumu var. Kasimpasa onde iken oyle laubali oynadi ki farki 2 ye cikarsa macin donmesi imkansiz , Erciyes 2-1 yapacagi pozisyonu amatorce harcadi kendi golu yedi , bursa son dakikada 2-2 yapti , 2 dakka dayansa bitecek mac. Bunlar biraz sans ,biraz beceri biraz da inanc.

Suanda bizim takimin genel inanc duzeyi fener kadar degil ,bir isyani oynuyorlar ,sans da yardim ediyor.

sayet maa fenevin basina gecerse, dün yaptigi aciklamalari baz alarak, tff'deki görevini kötüye kullanmaktan dolayi dava acmak lazim

fifa denen kurum basacak okkalı cezayı,başka yolu yok.azize de basacaklar ömür boyu meni.temizlenip gelecekler lige.rekabet o zaman yeniden başlayacak.

Burada baslik fenere yapilan kiyaklar olsaydi konuya yaklasimim baska olurdu ama konu bursa fener maci ise ,yani dunku maci konusuyorsak, dunku macta bir hakem faciasi, fenere yapilan acayip kiyaklar olmadigini belirttim ,konu absurd yerlere gitti.

Eger dunku hakem fenerin maci kazanmasi icin icsel ya da dissal bir baski altinda ise bana eline firsat da gecmisken ve hic sorunsuzca isi halledebilecekken ayan beyan penaltiyi neden vermedigini biri aciklayabilir mi ? Penaltiyi penalti iken vermiyor , ama 90+ da gol gelip 2-2 mac olmusken mi firsat kolluyor ?

Ben insanlari karalamanin bu kadar kolay olmamasi gerektigini dusunuyorum . Adamin ne kocekligi kaldi ne insan olmamasi ..

Ama madem konu genisletildi, surekli tff ler degisiyor , hukumet de ayni . Biz nasil 2000 senesinden sonra son 2 tanesi ust uste olmak uzere 5 sampiyonluk aldik. Yani fenerin kendi gucu arti hukumet hakem vs gucleri toplansa ligde bizi gecmeye yetmiyor mu ?

Yeri gelmisken son saniyelerde kazandiklari tum maclarda rakiplerin affedilmez tutumu var. Kasimpasa onde iken oyle laubali oynadi ki farki 2 ye cikarsa macin donmesi imkansiz , Erciyes 2-1 yapacagi pozisyonu amatorce harcadi kendi golu yedi , bursa son dakikada 2-2 yapti , 2 dakka dayansa bitecek mac. Bunlar biraz sans ,biraz beceri biraz da inanc.

Suanda bizim takimin genel inanc duzeyi fener kadar degil ,bir isyani oynuyorlar ,sans da yardim ediyor.

abi hikaye anlatıyosun ya,kimsenin sana taktığı yok.senin yazdığın mesajlardan da uzamadı konu.fener şerefsiz bi takım işte.

Ben fenere dik dortgen icinde cok fiyakali kiyaklar yapildigini dusunmuyorum , en buyuk yapilan kiyak bazi oyuncularina musamaha gosterilmesi ve lehlerine oyun akisini kendilerine cevirecek faullerin cok kolay verilmesi . karsilarindaki takimlar da alt seviye oldugu icin bundan cok etkileniyorlar.

fenere esas yapilan kiyaklar saha disinda. bunlarla ilgili hele de bir kac sene once buyuk bir dengesizlik vardi. 2002 ile 2010 arasi

Ve emin olun arena konusu onlari delirtiyor. Cilgina ceviriyor, cunku evet hukumetin kendi kiyagi icin yaptigi bir seydi ama kabul edelim ki bize cag atlatti bu stat. Bunda taraftarimizin beklenenin de uzerinde ilgi gostermesi de buyuk pay sahibi. Her mac full oynamasak da neredeyse her mac her koltugun ortalama parasini kazaniyor klup . Rakamlar cok buyudu hatta bunca gidere ragmen bizi esas ayakta tutan yayin gelirlerinden ziyade stat hasilati olmaya basladi ,biraz isin icinde oldugum icin biliyorum.

Gelecekte hangi klup ,ki buna besiktas da eklenecek, elindeki potansiyeli iyi kullanirsa yavas yavas one gececektir. Bu yuzden esas odaklanmamiz gereken seyler mali finansal acidan yapilan kiyaklar

Zaten görevi kötüye kullanması(Fenerbahçe politikası yürütmesi) için o koltuğa oturmasına izin veriliyor hükümet tarafından...Haluk Ulusoy istifa ettirtildi böyle yapmadığı için hükümet baskısıyla..Yani kimi kime şikayet edeceğiz ?!

Beyler ben de fener maçlarında hakeme az sövmüyorum ama dün art niyetli bi hakem olsaydı taiwo'nun webo'yu uçurduğu pozisyon kaçmazdı..

Öyle fırsat yakalamışsın, penaltı + kırmızı kart basabilirsin, kimsenin itiraz edemeyeceği bir pozisyon var, sen art niyetlisin ve 90+'ları bekliyorsun..

Olacak iş değil.. tamam adamların en ufak beleş puanını es geçmeyelim ve yüksek sesle dile getirelim ama dünkü maçla ilgili şahsen benim itirazım yok..

Haftaya çok önemli bir maça çıkacağız.. Kadıköy'de koymak için bundan daha güzel bir zaman olamaz..

En büyük umudum maç bu kadar kritik olduğunda koyan hep biz oluyoruz.. adamlara kaybettiğimiz bi kupa finali bile yok.. kaybedecek çok şeyi olanlar onlar..

Çaktık mı Beşiktaş gibi tepe aşağı yuvarlanmaya başlarlar.. o maça konsantre olalım, dün ile kafa yormayalım..

Üst Alt