STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

emre çolak forvet arkası kanat değil, engin keza kanat değil iç oyuncusu, bruma sınıra takılmasa zaten oynayacaktı onu yazmanıza bile gerek yok. aydın mı umut mu sağ kanatta olsun sorusu kalır geriye, kadromuzun vehametini görmeye yeterli sanırım.

Fatih Terimin ilk senesinde solda EMRE sağda ENGİN oynadı en azından içe katederek oynuyorlardı..defansa yardım ediyorlardı..pres yapılıyordu...tamam kaliteli adamlar değiller ama

1-Umut sağ kanat olmaz

2-burak sol kanat olmaz

3-sabriden hiç bir şey olmaz

Semih bu ara biraz formsuz doğrudur. Anxak şu haliyle bile Cheoudju'dan iyi. Beğendiğin adam Kayseri maçında iki gol yedirdi. Bir sürü de tehlike atlattık onun yüzünden. Bu akşam da topu her alan geçti onu. Öyle bi kafa hakimiyetini falan da göremiyorum ben, sadece yakınına düşerse vuruyor kafayı. Hareketli değil bikere . Çok yavaş. Ligde hemen her anadolu takımında görülebilek vasat stoperlerden biri gibi.

Ayrıca futboldan anlarım. Burada geçmişte çok yorum sildirmişliğim vardır futbolcu konusunda.

kafanızda chedjou kötü önyargısnı bi yıkın önce, çünkü bu yazılan yorum tamamen onun eseri. kayseri maçında penaltıda yüzde yüz hatalıydı eme ikinci golü ona bağlamak olacak iş değil. semih şu hali ile ondan iyi mi, semih şu hali ile danyden bile kötü, yerli olduğu için oynuyo. duygusallığa gerek yok.

Sabri Sarıoğlu: Ben bile Muslera'ya yanlış bir pas verdim. Bunu yapmamamız gerektiğini bize daha altyapıda öğretiyorlar.

:D:D:D:D:D:D:D:D

Fatih Terimin ilk senesinde solda EMRE sağda ENGİN oynadı en azından içe katederek oynuyorlardı..defansa yardım ediyorlardı..pres yapılıyordu...tamam kaliteli adamlar değiller ama

1-Umut sağ kanat olmaz

2-burak sol kanat olmaz

3-sabriden hiç bir şey olmaz

emre ve enginden de olmaz. kötünün kötüsü aydın oynasın emre, engin oynamasın kanatta. umutun oynamasına ben de karşıyım zaten ama burak oynamalı, elinde golcü bi kanat yoksa oynamalı, yoksa zaten gol kısırlığı çekiyoruz daha da kötü olur.

Takımın en iyi orta açanı umut bulut başka birşey demeye gerek yok.selçuk tek kişilik barajı bile geçemiyor geçerse de ön direği geçemiyor.

Semih bu ara biraz formsuz doğrudur. Anxak şu haliyle bile Cheoudju'dan iyi. Beğendiğin adam Kayseri maçında iki gol yedirdi. Bir sürü de tehlike atlattık onun yüzünden. Bu akşam da topu her alan geçti onu. Öyle bi kafa hakimiyetini falan da göremiyorum ben, sadece yakınına düşerse vuruyor kafayı. Hareketli değil bikere . Çok yavaş. Ligde hemen her anadolu takımında görülebilek vasat stoperlerden biri gibi.

Ayrıca futboldan anlarım. Burada geçmişte çok yorum sildirmişliğim vardır futbolcu konusunda.

Bana da sildirebilrsien gelir elini öperim arkadaş son derece de sözüme sadık ve objektif biriyimdir.

Chedju dediğin adam geleli 5 ay olmuş henüz ligi yeni tanıyor adaptasyon sorununu söylemiyoprum bile bunlar işin futbolcuyu ilgilendiren kısmı.

bir de böyle berbat bir defansa liderlik etmek için geliyosun ve hiçbirini tanımıyorsun, enet bu adam Fransa da Tiago Silva'nın önünde yılın defansı seçilmiş ama nasıl seçilmiş, bir kere Fransanın en kötü takımının en kötü stoperleri ve kanat adamları bile alt yapılarda sistem ve fizik kondisyon alaraka yetiştirilmişler yani herkes duracağı yeri yapacağı hamleyi az da olsa çokta olsa biliyor.

Onun içindir ki adam başkalarının açığını değil de kendi işine bakıyordu ve ben birçok maçta bu adamı izleme fırsatı bulmuştum, takımında ki defans sistemi çok uzun yılllaradn beri oynaadıkları futbolculardan kurulu bir tktik sisteme dayalıydı.

Adamı uçaktan bir indirdik floryaya bir saldık dedik ki burda yabancı sınırlaması var.

senin sağında ebue değil süper bücürümüzü sabri oynayacak.

dedik ki bizim sol kanadımız belli değil hakan,dany,riera oynayacak.

dedik ki semih var senin yanında sen topu oyuna sokacak pozisyon alıp liderlik yapacaksın, o hızı ve eneejisi ve sertliğiyle rakipleri durduracak.

Sonra adamı saldık sahaya,

''ha bu arada sana bizim semih ve sabrinin fransadan yetişme olmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım pozisyon ve yer tutma bilgilerini futboldan anladığına göre biliyor olmalısın Allaha emanet''

Adam bir baktı ki sabri gidiyor sağ kanat açık, bir bakıyor sol kanat yerinde yok, sonra diyor ki semih var, semihe bir bakıyorsun bir de rakip adama bir bakıyorsun semih orta sahada adeta çiğ köfte yoğuruyor,sonra yanına danny'i koyuyorsun el bombası geleni indiriyor gideni indiriyor.

el insaf yahu şu defansa Puyol'u getirsen ne çare bildiklerini unutur yemin ederim.

Chedjuy'la Semih'i kıyaslamak futbola ihanettir, yabancı sınırlaması olmasa bu semih 1 dakka oynayamaz bu takımda.

sana birşey söyleyim semihin futbolcu özellikleri bursasporda ki serdar aziz'Den fazla değil hatta ekiskleri bile var öyle ki imparator dediğiniz Fatih Terim bile ısrarla serdar'ı istedi takıma.

şimdi düşün o serdar bursasporda civelli ve ibrahimin arkasında yedek ve bu semih kablumbağa hızıyla bizde 11, diyecek konuşacak daha fzla birşey yok.

bence sen şimdiden yorumunu silmeye başla dostun.

kafanızda chedjou kötü önyargısnı bi yıkın önce, çünkü bu yazılan yorum tamamen onun eseri. kayseri maçında penaltıda yüzde yüz hatalıydı eme ikinci golü ona bağlamak olacak iş değil. semih şu hali ile ondan iyi mi, semih şu hali ile danyden bile kötü, yerli olduğu için oynuyo. duygusallığa gerek yok.

Ömerden o çalımı yememesi gerekirdi. Bir stoperin bu kadar kolay çalım yemesi olacak iş değil. Semih'in bu maç iyi olmadığını zaten kabul ediyorum ama ona tahammülüm var. Sebebi belki de duygusal olabilir ama dünyanın bonservis bedelini ödeyip aldığımız adamın kevgir çıkmasına tahammülüm olamıyor malesef.

Bana da sildirebilrsien gelir elini öperim arkadaş son derece de sözüme sadık ve objektif biriyimdir.

Chedju dediğin adam geleli 5 ay olmuş henüz ligi yeni tanıyor adaptasyon sorununu söylemiyoprum bile bunlar işin futbolcuyu ilgilendiren kısmı.

bir de böyle berbat bir defansa liderlik etmek için geliyosun ve hiçbirini tanımıyorsun, enet bu adam Fransa da Tiago Silva'nın önünde yılın defansı seçilmiş ama nasıl seçilmiş, bir kere Fransanın en kötü takımının en kötü stoperleri ve kanat adamları bile alt yapılarda sistem ve fizik kondisyon alaraka yetiştirilmişler yani herkes duracağı yeri yapacağı hamleyi az da olsa çokta olsa biliyor.

Onun içindir ki adam başkalarının açığını değil de kendi işine bakıyordu ve ben birçok maçta bu adamı izleme fırsatı bulmuştum, takımında ki defans sistemi çok uzun yılllaradn beri oynaadıkları futbolculardan kurulu bir tktik sisteme dayalıydı.

Adamı uçaktan bir indirdik floryaya bir saldık dedik ki burda yabancı sınırlaması var.

dedik ki semih var senin yanında sen topu oyuna sokacak pozisyon alıp liderlik yapacaksın, o hızı ve eneejisi ve sertliğiyle rakipleri durduracak.

''ha bu arada sana bizim semih ve sabrinin fransadan yetişme olmadığını hatırlatmama gerek yok sanırım pozisyon ve yer tutma bilgilerini futboldan anladığına göre biliyor olmalısın Allaha emanet''

Adam bir baktı ki sabri gidiyor sağ kanat açık, bir bakıyor sol kanat yerinde yok, sonra diyor ki semih var, semihe bir bakıyorsun bir de rakip adama bir bakıyorsun semih orta sahada adeta çiğ köfte yoğuruyor,sonra yanına danny'i koyuyorsun el bombası geleni indiriyor gideni indiriyor.

el insaf yahu şu defansa Puyol'u getirsen ne çare bildiklerini unutur yemin ederim.

Chedjuy'la Semih'i kıyaslamak futbola ihanettir, yabancı sınırlaması olmasa bu semih 1 dakka oynayamaz bu takımda.

sana birşey söyleyim semihin futbolcu özellikleri bursasporda ki serdar aziz'Den fazla değil hatta ekiskleri bile var öyle ki imparator dediğiniz Fatih Terim bile ısrarla serdar'ı istedi takıma.

şimdi düşün o serdar bursasporda civelli ve ibrahimin arkasında yedek ve bu semih kablumbağa hızıyla bizde 11, diyecek konuşacak daha fzla birşey yok.

mesele tek tek oyuncular değil komple takım, umarım bunu bi gün anlarız. dante çok mu iyi defanstı ama bayernin en önemli parçalarından biri.

en büyük sorunumuz yabancı sınırı dolayısı ile sürekli farklı kadrolar çıkarmak zorunda kalmak, bu olmasa bugün çok daha iyi durumda olurduk.

Ömerden o çalımı yememesi gerekirdi. Bir stoperin bu kadar kolay çalım yemesi olacak iş değil. Semih'in bu maç iyi olmadığını zaten kabul ediyorum ama ona tahammülüm var. Sebebi belki de duygusal olabilir ama dünyanın bonservis bedelini ödeyip aldığımız adamın kevgir çıkmasına tahammülüm olamıyor malesef.

onlarca video bulursun bunu yiyen nasıl kova bi kaleci dersin, bi bakarsın buffon kalede. kimse hatasız oynayamaz. en iyi forvet boş kaleye kaçırır, en iyi kaleci hatalı gol yer, en iyi defans adam kaçırır hatta kendi kalesine atar. normal bunlar. tüüm mesle dediğim gibi kadro istikrarsızlığı.

Arkadastan yedigim uyariya bakin hemde hangi konuda ne demisim acaba. Hanginiz gs ruhu gordu saha da da bana bu uyari yapilabiliyor. Hayatinda ne mac seyretmiste bana uyari yapabiliyor. Coluk.cocuga kalmis forum. Haydi eyvallah sizlere. Hayir is coluk cocukta degilde yedigim uyariya bakin. Bu adaminda seneye kalmamasi lazim forumda. Senin yasin kadar kupa gordum ben. Neyin nerde konusulacagini iyi.bilirim yazidigim.sey uyari alacak bir sey degil..hele ki senden.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Boşver abicim çeken var çekemeyen var gerçekten ayıp,pc başında osursak neden osurdun diye uyaruı verecekler:)

Bunu her mod arkadaş için söylemiyorum,bende fazla takılmıyorum formda haftadan haftaya ama bazen şöyle bir göz gezdiriyorum, yemine derim sana forum genelevi gibi olmuş bazı modlarda bu işin içinde öyle muhabbet var, kavga desen hırla gürle onlara uyarı yok buna uyarı var.

aşk olsun hatta yazıklar olsun diyelim sözde imparator gibi:)

muslera

eboue semih gökhan hakan

selçuk melo

bruma sneijder burak

drogba

Fenerbahçe maçına bu kadroyla çıkmak en mantıklısı gibi...Umarım (birgün bunu buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi) hakan ve gökhan maça yetişirler.

Yedekler : eray,sabri,ceyhun,engin,aydın,emre,umut

Tribün(maalesef): chedjou,dany,amrabat,riera

Bu kadronun sebebi(mecburiyeti) :

1-Bruma kanat organizasyonları için mutlak suretle oynamalı adam eksiltme sürat dikine kaleye yönelme şut hepsi mevcut

2-Defans bomba diyebilirsiniz ama mecburiyetten malum kontenjan ve kim oynarsa oynasın yapılan hataların bitmeyişi,

3- Sabri yerine eboue mutlaka oynamalı sabri inanılmaz kötü kadıköyde taraftar baskısıyla kırmızıda görebilir.

4-Hakan bildiğimiz hakan bende biliyorum ama bu adama mecburuz umarım yetişir adamın kadıköy şansıda malum

5-Gökhan gününde olursa (bknz:real 3-2 maç) chedjou kadar oynar diyorum ve yine malum kontenjan sorunundan mecburuz

Kalanlar; burak biraz morallendi 2 maç 2 gol çabalıyor koşuyor kanat olmaz ama mecbur oynayacak gibi yedeklemek onu bitirir.

Sneijder drogba melo formda güvendiğim isimler, muslerada bugün hata yaptı ama hermaç yapacak değil eray ufuk aykutu toplasan musleranın sağ kolu etmez kadıköyde yapacağı kurtarışlar kaderimizi belirler.

Düşüncelerim bunlar doğru bulan olur yanlış bulan olur ama ne olur alıntı yapıp saçma sapan yorumlar yapmayalım sonra forumdan oluyoruz...

Cepten yazdığım için uzun yazamıyacam şu anda .Ancak " imparator dediğiniz Fatih Terim" lafı biraz

lafı bir Galatasaray'lıya yakışmıyor. Önce bu.

Sonra Fatih Terim madem Serdar'ı o kadar Semih'ten üstte tutuyor da Milli takımın stoperi neden devamlı Semih?

Son olarak buralarda Mustafa Sarp'ı da ölesiye savunanları çok gördüğüm ve onlarla da fazla polemiğe girmeden zamanla anlarsınız deyip sonunda haklı çıktığım için kendime güveniyorum. Sonunda o savunanların hepsibenden beter sövdüler Mustafa Sarp'a o da ayrı mesele. Tabii inşallah yanılırım ama pek sanmıyorum.

onlarca video bulursun bunu yiyen nasıl kova bi kaleci dersin, bi bakarsın buffon kalede. kimse hatasız oynayamaz. en iyi forvet boş kaleye kaçırır, en iyi kaleci hatalı gol yer, en iyi defans adam kaçırır hatta kendi kalesine atar. normal bunlar. tüüm mesle dediğim gibi kadro istikrarsızlığı.

İkinci golle alakası yok demişsin ama.

macı tribünden izlemisler,Albayrakı da severim ama Ali Dürüst cok kaliteli bi yöneticiydi,baskan olsa itiraz etmem,o düzeyde bi adam

BYAvpYGCUAAsBnW.jpg:large

Cok kotu oynadik.

Aydin'i gol disinda gormedim.

Burak'i Sabri'yi anlatmaya gerek yok. Drogba'da kotuydu.

Mancini'ye sormak lazim eger Sneijder sakatsa gerek varmiydi risk etmeye diye? Sakatsa alma 18'e zaten rakibin Konya birak Bruma oynasin.

Sabri'nin geri pasi futbol kariyerini ozetledi sanirim. Kalecisinin nerde oldugunu bile bilmeden pas atiyor.

Üst Alt