STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Maçla ilgili yorumuma geliyim;

FB gollerin çoğunu kanatlardan buluyor

Bizim defans bekleri ve onlara yardım 0.

2-3 pozisyona girsekte Burak hepsini pas geçer.

Kesin bir gol yeriz, oynarsa Riera, yada semih veya eboue yoksa rahat etmez.

Selçuk ayhan'ın futbolu bırakmadan oynadığı futbolu oynuyor zaten al topu ver yana geriye.

Sneijder + muslera'da yok.

4-4-2 çıkarsak 2. bir Madrid maçı olur

Bu maçı kazanma şansımız benim için yok.

FB'den iyi kadrolarla gittik yenildik orda, bu kadro ile yeneceğimize inanmıyorum.

Tek umut juventus macinda oldugu gibi oynamak .Önce beraberlik sonra galibiyet parolasi ile cikilmali maca,tabi bu galatasraya yakisir mi o baska bir soru,bazen haddini bilmek iyidir.Beraberlik suan altin degerindedir benim icin.

Tek umut juventus macinda oldugu gibi oynamak .Önce beraberlik sonra galibiyet parolasi ile cikilmali maca,tabi bu galatasraya yakisir mi o baska bir soru,bazen haddini bilmek iyidir.

8.oldugumuz donem hagi kadıköyde nasıl oynattıysa öle oynamalıyız. Tesadüf filan 1-0 alırsak ne güzel.. Yoksa 0-0 ı versinler maça çıkmam

Terim döneminde fener maçlarında futbol olarak büyük üstünlük kurmuştuk, umarım bunu devam ettirebiliriz.

Maçan önce kadroya bakacağım kesin burak ilk 11de olacak ve tv ve pc'yi kapatıp, kendimi odaya kilitleyerek ders çalışmama vesile olacak bir maç olacak diye düşünüyorum.

taktik bu 4-6-0

kimse kusura bakmasın Biz Galatasarayız kapanmayız lafına karnım tok, bir puan şampiyonluk getirir

eray/eboue zan chedjou balta/ engin selçuk melo ceyhun bruma drogba/forvet yok

Yahu fenerden korkan fener gibi olsun. Onun derdinde değilim şahsen. Sadece bazı şeyler açıkça belli. Her maç onca pozisyona girip bi' kamyon gol kaçırıyoruz. Adam gibi bitirebilsek ne ala ama yapamıyoruz. Elin oğlu yarım pozisyondan 1-0 maç kazanıyor. Hem de ne maçları. 5 tane pozisyona giriyoruz 2 tanesini anca atabiliyoruz. Bu maçta da 3-4 tane falan buluruz ama atacağımıza inanmıyorum. Ayrıyeten duran top olayı var. Oraya girersek işin içinden hiç çıkamayız. Bekleyelim görelim bakalım.

o kadar baskı görmeyiz ama yinede rahat kazanırlar gibi

maç tahminim 3-0 fb alır gibi. dilerim yanılırım. duygusallık nedeniyle maç tahminlerinde bize oy vermiştim bile bile :D kaç kaç yazdığımı unuttum ama

ne zaman favori gitmesek kılı kılına galibiyetler kaçırdık.

bukezde öyle olacak. açıkca favori değiliz. dağınık bir görüntümüz var.yani hersey hazır.

umutluyum. ersun derbiyi kaldıramaz. hakem adam olsun yeter.

Kadrom budur:

867417_Galatasaray_SK.jpg

Geldi yine bi kadiköy maci... artik lütfen bi kazanalim...okadar cok sevinirim ki.

bu psikoljik olayi da bi yenelim.

#IcimFenereKoymayincaRahatEtmiyor

Drogba nın şu sahada dizlerinin üzerinde seyirciye doğru kaymasını göremezsem gözlerim açık giderim .. Allah aşkına yenin şunları lan! Burak oynamasın emre razıyım ceyhun oynamasın yektaya razıyım kalabalık orta saha savunma yapalım drogbayı izleyelim elbet bi tane sıkıştırırız ...

Bu mac öncesi aklimdan gecen bir komplo teorisi var,polemik yaratmak icin söylemiyecegim .En azindan bir beraberlik alacagiz gibi geliyor bana.Performansimiz düsük olabilir ,eksikliklerimiz cok olabilir ama bu aklimdan gecen komplo teorisi bize en azindan bir puani getirecek.

Çıkıp aslanlar gibi oynayacağız, çok klişe olacak ama derbilerin havası farklıdır. Umuyorum ki forumda Galatasaraylı olduğunu iddia eden birçok kişiyi mahçup edecek aslanlar.

Üst Alt