STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Tek bir galibiyetle kendimizi kaf dağının ardında gördüğümüz gibi, tek bir yenilgiyle yerin dibine girdiğimiz o döneme girmiş bulunmaktayız. Acaba bugün berabere bile kalsak aynı durumda mı olacaktık bilmiyorum ama neyse.

Her zaman ki gibi işimiz kolay değil, bunu inkar etmenin anlamı yok. Herkes şu an ellerini ovuşturarak bu maçı kaybetmemizi bekliyor. Ve ilginçtir, en az fenerliler kadar yenilmemizi "yürekten isteyen" Galatasaraylılar da var. Çünkü yenilirsek onlar da bu sayede imparatorlarını anma fırsatını yakalayacaklar.

Her neyse.. Maç için konuşursak; bir kere bu maçtan puan çıkarmamız için mutlaka öne geçmemiz lazım. Çünkü geriye düşersek gene bu beceriksizlikle maçı döndüremeyiz bu aşikar. Ha yüzde 99 olan bir ihtimal daha var, o da ne olursa olsun golü yiyeceğimiz gerçeği. Ne yapar eder biz o golü yeriz. Bize maça 2 kaleciyle çıkma hakkı tanısalar gene de yeriz biz o golü, asla pas geçmeyiz. Tek şansımız var, golü yemeden önce 1-2 tane atabilmiş olmamız olur. Senaryo bu şekilde işlerse ne ala. O zaman bazı şeyler ciddi ciddi değişecek bu çok açık ve net. İşlemezse de dört gözle mağlubiyeti bekleyen leş kargalarına gün doğar. Genel manada maçın getirisi ve götürüsü bu şekilde. Bekleyip görelim bakalım.

yenmek yenilmek önemli değil son 2 yıldır derbilerde içerde dışarda rakiplere kabus yaşatan gs yi görmek isterim

Yemin ederim ayni seyleri düsünüyordum ,hatta o gün ne yapsam bana maci unuturur diye düsündüm,maalesef bir cözüm gelmedi aklima.:(

ben deniz kenarına inecem salak gibi oturcam orda 2 saat telefonu da kapatacam saat 9 da eve gelirim kapıyı açtığımda şansalın sesini duyarsam anlarım ki iyi sonuç almışız Allah göstermesin evde çıt çıkmazsa anlarım ki babam kızıp yatmış yenilmişiz

ben deniz kenarına inecem salak gibi oturcam orda 2 saat telefonu da kapatacam saat 9 da eve gelirim kapıyı açtığımda şansalın sesini duyarsam anlarım ki iyi sonuç almışız Allah göstermesin evde çıt çıkmazsa anlarım ki babam kızıp yatmış yenilmişiz

Insallah baban yatmaz kardesim bir güzel tadini cikartirsiniz macin.

Hakemler, fenerasyon, fenerin gazı, form durumu, taraftar baskısı, bizim leş kadromuz, sakatlarımız ve ne yaptığı belli olmayan hocamızı (mesela bu Ceyhun sevdası ne ayaktır???) göz önüne alarak bir hesaplama yaparsam kazanma ihtimalimizin %3 olduğunu söyleyebilirim. Ama Allah'tan ümit kesilmez tabi. :redface:

Hakemler, fenerasyon, fenerin gazı, form durumu, taraftar baskısı, bizim leş kadromuz, sakatlarımız ve ne yaptığı belli olmayan hocamızı (mesela bu Ceyhun sevdası ne ayaktır???) göz önüne alarak bir hesaplama yaparsam kazanma ihtimalimizin %3 olduğunu söyleyebilirim. Ama Allah'tan ümit kesilmez tabi. :redface:

zaten ceyhun yüzünden yenildik kopenhag a :D

Şu futbolun insanları bu kadar kötü hale sokmasına anlam veremiyorum açıkçası.

Yenilirsin yenersin, bazen başarılı olursun, bazen olamazsın. Ben de çok sayıyorum maçta falan ama sonuçta futbol.

Bazıları bu yüzden kafayı yeme noktasına geliyor.

en ıyısı maac saatı bı guzel uyumak.maç bıtınce uyanıp sonucu oğrenırız.bu defanstan hıç umudum yok.birde o çirkef taraftarın önundekı macları ızlemeyı hıç sevmıyorum.her mac bır pislık çıkartıyorlar.

Şu futbolun insanları bu kadar kötü hale sokmasına anlam veremiyorum açıkçası.

Yenilirsin yenersin, bazen başarılı olursun, bazen olamazsın. Ben de çok sayıyorum maçta falan ama sonuçta futbol.

Bazıları bu yüzden kafayı yeme noktasına geliyor.

Başarısız olmak kabul edilebilir bir yere kadar ama göz göre göre biz kendimizi bitirdik. Ben ona deliriyorum.

Maçla ilgili yorumuma geliyim;

FB gollerin çoğunu kanatlardan buluyor

Bizim defans bekleri ve onlara yardım 0.

2-3 pozisyona girsekte Burak hepsini pas geçer.

Kesin bir gol yeriz, oynarsa Riera, yada semih veya eboue yoksa rahat etmez.

Selçuk ayhan'ın futbolu bırakmadan oynadığı futbolu oynuyor zaten al topu ver yana geriye.

Sneijder + muslera'da yok.

4-4-2 çıkarsak 2. bir Madrid maçı olur

Bu maçı kazanma şansımız benim için yok.

FB'den iyi kadrolarla gittik yenildik orda, bu kadro ile yeneceğimize inanmıyorum.

Başarısız olmak kabul edilebilir bir yere kadar ama göz göre göre biz kendimizi bitirdik. Ben ona deliriyorum.

Bu zaten ülke olarak problemimiz. hiçbir zaman istikrar olmaz. Başarılı biri veya bir şey varsa hep bir yerde kesiliyor.

Biz gerçekten bir şeyler yapmak için uğraşmıyoruz ki ülke olarak. Her şeyi kolay yoldan halletmenin derdindeyiz.

Üst Alt